Özge Yağız Yemin’den Neden Ayrıldı? Reyhan Neden Yok?

Özge Yağız Yemin’den Neden Ayrıldığını Açıkladı

Ünlü oyuncu Özge Yağız sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada sözleşmem bittiği için Yemin dizisinden ayrıldım diyerek tartışmalara son noktayı koydu. Böylelikle Özge Yağız’ın Yemin’de devam etmeyeceği kesinleşmiş oldu. özge yağız yeminden ayrılırken açıklama yaptı

Özge Yağız resmi olarak Yemin dizisinden ayrıldı. Yemin dizisinde 3. sezon çalışmaları başladı. Yemin’in 3. sezonunda dizi de emir karakterine hayat veren Gökberk Demirci diziye devam ederken ne yazık ki dizi de Reyhan karakteri ile yer alan Özge Yağız dizi de yer almayacak. Özge Yağız hem Kanal 7 yönetiminin çabalarına rağmen hemde Karamel Filmin ücret attırma teklifine rağmen Yemin dizisinin 3. sezonu için imza atmadı ve Yemin dizisi çalışanları ve oyuncuları ile vedalaşarak Yemin dizisinden ayrıldı.

Özge Yağız Yemin’den Neden Ayrıldı?

Yemin dizisinin sezon finalinin de çekilmesinden sonra Yemin dizisi oyuncularının Karamel Film ile sözleşmeleri bitti. Yemin dizisinde sözleşmesinin bitmesine en çok sevinen ise Özge Yağız oldu; zira Özge Yağız bir çok prime time yani 20:15 ile 23:15 saatleri arasında ekranlara gelen haftalık diziden teklif aldı. Özge Yağız 2020 2021 yeni sezonunda ekranlara gelecek devasa bütçeli bir haftalık dizi de yardımcı başrol olarak yer alacak.

Özge Yağız 2 sezondur Yemin dizisinde yer alıyor ve yeterince ekran deneyimine sahip oldu. 2 sezon önce Özge Yağız’ın hiç bir kamera önü deneyimi yoktu. Şimdi ise Özge Yağız hem deneyimli hemde kariyerli bir oyuncu. Özge Yağız’ı değerli kılan bir başka özelliği ise milyonlarca hayranının olması. Yemin dizisi günlük 3 milyona yakın izleyici tarafından takip ediliyor bu izleyicilerden en az 1 milyonu ise Özge Yağız’ı çok seviyor. İşte büyük bütçeli dizilerin yapımcıları da hem ucuz hemde böyle milyonlarca hayranı olan genç yetenekleri arıyor. Özge Yağız Yemin'den Neden Ayrıldı çünkü yeni bir dizi de başrol olarak yer alacak.

Daha önce benzer şekilde Hazal Subaşı da bir günlük dizi olan Adını Sen Koy ile ismini duyurmuştu ancak tüm baskılara rağmen çok sevdiği Adını Sen Koy’dan ayrılarak Kanal D’nin Bir Umut Yeter dizisine transfer olmuştu. Şimdilerde ise Türkiye’nin en çok izlenen dizilerinden biri olan Çukur’da yer alıyor. Hazal Subaşı ile Özge Yağız’ın hikayesi çok benzer. İkisi de çok sevilen günlük dizilerde 2. sezon oynadı; ikisi de günlük dizi de ki partneri ile gerçek hayatta aşk yaşıyorlar. Üzücü haber ise Hazal Subaşı Adını Sen Koy’da partner olduğu Erkan Meriç’ten Adını Sen Koy bitince ayrılmıştı. Analizlerimize göre Gökberk Demirci ile Özge Yağız’ın da ayrılığı yakın. Ben en az Hazal Subaşı kadar Özge Yağız’ın da büyük dizilerde baş rol olarak başarılı olabileceğini düşünüyorum.

Yemin Reyhan Neden Yok?

Yemin dizisinde belki Reyhan karakteri devam edebilir diye düşünen izleyiciler var ancak aldığımız kulis bilgilerine göre Reyhan bebeğini dünyaya getirip ölecekmiş. Reyhan’ın da bir kız bebeği olacakmış. Tabi senaryoyu senaristten başkası bilemez zira bu yeni sezon senaryosu zira Yemin dizisinin 2. sezon finalinde Reyhan’ın öldüğü gösterilmeyecek ancak biz 2. sezonda Emir’i başka bir kızla görebiliriz.

Özge Yağız Yemin’e Geri Dönecek mi?

Özge Yağız’ın Yemin’e geri dönme gibi bir ihtimali yok. Özge Yağız Kanal D veya Show TV de yayınlanacak büyük bütçeli bir dizi de yardımcı başrol olarak yer almayı kafaya koymuş.

Özge Yağız Yemin’den Neden Ayrıldı? Reyhan Neden Yok? (9 Yorum)

  1. Nazmiye Yılmaz Yemin I will never watch your series again !!! Only you can show how evil wins with good. As a man who adheres to a different culture, I do not know how to respect and respect your Religions. I ask what God is that allows such atrocities against a paralyzed person? What God allows psychological and physical abuse. What God pays for a good heart, death to every man. Nazmiye, does such a message give you pleasure?

  2. Gökberk in oyunculuğu zaten dizi yükseltti yolu açık olsun Ayrıca öldükten sonra yemin dizisini nasıl dönebilir bu daha saçma sapan yorulmamış biraz Kusura bakmayın

  3. Bu kabul edilemez. Özge Yağıza olmadan Yemin hiçbir anlam ifade etmiyor. Reyhan ve Emir harika bir çift. Kimse onun yerine geçmeyecek ve Reyhan olmadan bu dizi artık çok ilginç olmayacak. Reyhan ve Emir’in ortak oyunu hepimizi filmi izletiyor. Reyhan diziden ayrılamaz, başka bir oyuncu da oynayamam. bu diziyi mahvedecek.

    • Öyle de kızın hayalleri yüksek ne yapabiliriz Hayırlısı olsun Geriye Kalanına devam edilir ki bana göre yemini yükselten Emir’in oyuncuydu

  4. Özge yağız başka dizide oynarsa boykot kararı alıp seyretmiycez kampanya başlatiyoruz keslinlkile derhal devam etsin yemin dizisine yoksa halk protesto edicek

  5. 2021de de hiç dönmesin yemine. Zamaninda Hazal subasi ekibine ne yaptiysa aynisini Özge Yagizda yapiyor, yani ekibini yari yolda birakiyor ve muhtemelen kaderi ayni olur. Hazalin bütün dizileri ASKtan sonra başrol olmasina rağmen yayindan kaldirildi ve Çukurda ise kötü oyunculuğu çok sırıtı. Adida zaten artik Aliçoyu oynayan Riza Kocaoğlu ile olan aşk dedikodularina karişip gitti. Ha bu arada Hazalda yardimci başrol diye tanitiliyor ama o sadece yanrol. Başrol olsa bir aksiyonunu falan görürdüm dizide. Seyircilerin mutfak tayfa dediği karakterlerin yaninda yer aliyor kendiside 🙂