Yemin Ne Zaman Sezon Finali Yapacak? (Erken Sezon Finali)

Yemin dizisi sezon finali bir hafta daha ertelendi. Yemin dizisi kesin olarak 8 mayıs 2020 cuma günü 245. bölümü ile sezon finali yapacak. 

Yemin dizisinde erken sezon finali kararı alındı. Yemin dizisinde 11 nisan 2020 haftasından itibaren sete ara verildi. Korona Virüs’ün etkisini arttırması ile bir çok dizi gibi Yemin dizisi de çekimlere ara vermek zorunda kalmıştı.

Yemin dizisi yapımcısı Karamel Film Yemin dizisine ara vermektense sezon finali yaparak seti bitirmeye karar verdi. Bir çok dizi mayıs ayında tekrar sete çıkmayı hayal ederken Karamel Film Korona Virüs nedeniyle bir daha sete çıkamayacağına karar verdi. Bu nedenle de yarım yamalak sezon finali yapmak yerine izleyicinin seveceği güzel bir erken sezon finali yapmaya karar verdi.

Yemin Dizisi 8 mayısda Sezon Finali Yapacak

Yemin dizisi 8 mayıs cuma günü yayınlanacak 245. bölümü ile veya 8 mayıs 2020 de yayınlanacak 245. bölümü ile sezon finali yapacak. Yemin dizisinin setine Korona Virüs nedeniyle gidemedik ancak stok bölümlerinin 8 mayıs cuma günü tamamlanacağını açıklandı. Yemin dizisinin sezon finalinde ise ne yazık ki Reyhan ölecek.

Yemin Reyhan Ölecek mi?

Yemin dizisinin 2. sezon finali 8 mayıs 2020 cuma günü ekranlara gelecek. Yemin dizisinde daha önce de sizlere bilgi verdiğimiz üzere dizi de kadın başrol olarak yer alan Özge Yağız ölerek Yemin dizisinden ayrılacak. Reyhan 2. sezon hamile kalmıştı. Reyhan ve Emir bebek beklerken kötü haber doktorlardan gelmiş ve doktorlar bebeğin alınması gerektiği yoksa annenin hayatının tehlikeye gireceğini belirtmişlerdi. Reyhan’ın bebeği dünyaya getirmek için ısrar edince ölüm tehlikesi ile karşı karşıya kalmıştı.yemin 2. sezon finali 24 nisan cuma günü ekranlarda olacaktır

Yemin Sezon Finalinde Neler Olacak?

Reyhan ne yazık ki bebeğini dünyaya getirip sonrasında da ölecek. Reyhan’ın ölmesi ile Özge Özberk’de Yemin dizisinden ayrılacak. Diğer taraftan Gökberk Demirci Yemin dizisine devam edecek. Yemin dizisinin 3. sezonunda ise Reyhan ölünce Emir kızı ile baş başa kalacak ve Emir kızına annesinin ismini koyacak.

Yemin Ne Zaman Sezon Finali Yapacak?

Yemin dizisinin sezon finali tarihi 8 mayıs 2020 cuma olarak düşünülüyor. Şuanda Yemin dizisinin çekimleri bitti. Yemin dizisi sezon finali bölümü çekimleri tamamlandı.

Yemin Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Yemin dizisinin 3. sezonu eylül 2020 de ekranlarda olacaktır.

Yemin Ne Zaman Sezon Finali Yapacak? (Erken Sezon Finali) (7 Yorum)

  1. Kanal 7 dizilerinin kaderi bu başrol oyuncuları hep gidiyor dizi askıda kalıyor. Alısıyoruz sonu hüsran