Payitaht Abdülhamid 55. Bölüm Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? 2018 2019

Payitaht Abdülhamid dizisinin 3. sezon başlama tarihi kesin olarak belli oldu. Payitaht Abdülhamid dizisi 55. bölümü ile 2018 2019 yeni sezonuna 5 ekim cuma günü başlayacak.

Payitaht Abdülhamid 55. Bölüm çekimleri 5 eylül  çarşamba günü başlayacak. Kadrosun yaptığı takviyeler ile çokça konuşulan Payitaht Abdülhamid yeni sezonu da oldukça geç açacak. Payitaht Abdülhamid dizisi çekimleri üç hafta devam ettikten sonra Payitaht Abdülhamid  dizisi 5 Ekim cuma günü 20:00’da 55. bölümü ile ekranlarda olacaktır. 

Payitaht Abdülhamid  dizisinde yeni sezon öncesi Başak Daşman, Erdem Ergüney ve Alay Cihan da dizinin kadrosuna katıldı. , Güven Kıraç Vambery’ya, Gürkan Uygun Halil Halid’a, Başak Daşman Şivenaz Hatun’a, Erdem Ergüney İzzet Holo Paşa’ya, Alay Cihan ise Trabzonlu Ali Paşa’ya hayat verecek.

Es Film imzalı Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni sezonda kadrosuna Gürkan Uygun ve Güven Kıraç’ın dahil olduğu yönünde bilgiler var. Eğer  Gürkan Uygun ve Güven Kıraç Payitaht’ın yeni sezonunda yer alırsa dizinin 2. sezonunda reytinglerinde önemli bir artış olacaktır. 

Payitaht Abdülhamid dizisinin 3. sezon çekimleri Kurban bayram sonrası başlayacak. Payitaht Abdülhamid dizisi set çalışanları da bayramdan sonra hazır bulunacak. Es Film Payitaht Abdülhamid dizisine 3. sezon için 7 yeni karakter  katılacak.

İlk karakter ise belli oldu. Ünlü ve ödüllü oyuncu Hakan Yufkacıgil, İşkodralı Celalettin Paşa rolü ile Payitaht Abdülhamid  dizisi kadrosuna dahil oldu. 

Payitaht Abdülhamid 55. Bölüm Yeni Sezon tanıtım fragmanı yayınlandı. Payitaht Abdülhamid 3. sezon tanıtım fragmanında tüm dünya Müslümanlarını Cihat’a devam ediyor ve eğer siz gelmezseniz ben tek de yürürüm mesajı veriyor. 

Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni sezonunda yeni bir yüzyılın başladığı mesajı verilmektedir.  Payitaht Abdülhamid 55. Bölüm Yeni Sezon tanıtım fragmanı en alttadır. 

Es Filmin yapımcılığını üstlendiği Serdar Akar’ın yönetmen koltuğunda yer aldığı Payitaht Abdülhamid  dizisi için sezon finali tarihi geldi çattı. 24 Şubat 2017 Cuma günü ilk sezonuna başlayan Payitaht Abdülhamid dizisi 8 haziran 2018 cuma günü 2. sezon finali yaparak ekranlara veda edecek.

Payitaht Abdülhamid dizisinin 2. sezon reytinglerine ve maliyetine bakıldığında dizinin devlet kanalı hariç hiç bir kanalda yeni sezon onayını alamayacağını görebilirsiniz. Son dönemin en yüksek yapım maliyeti olan dizilerinden olan Payitaht Abdülhamid  dizisi 3. sezon onayını da alması sonrası inşaat maliyetlerini azaltmış oldu. Zira bir çok dizinin toplam bütçesinden çok Payitaht Abdülhamid  dizisinde kullanılan  mekanların yapımı için para harcanmıştı. Bu kadar maliyetli bir dizi iki sezonda zaten kar edemezdi.

Payitaht Abdülhamid son 3 bölüm reytingleri

Payitaht Abdülhamid 53. Bölüm ile 1 Haziran 2018 Cuma akşamı 3.10  Reyting ile 10. sırada
Payitaht Abdülhamid 52. Bölüm ile 25 Mayıs 2018 Cuma akşamı 3.11 Reyting ile 11. sırada
Payitaht Abdülhamid 51. Bölüm ile 18 Mayıs 2018 Cuma akşamı 3.01 Reyting ile 11. sırada

Payitaht Abdülhamid dizisinde bence konu olarak 3. sezona uzatılmamalıydı. Devletin amacı insanlara tarihini öğretmek, halkını bilinçlendirmekse zaten insanlarda belli bir farkındalık seviyesine gelindi bu noktadan sonra konular uzamaya günlük dizi moduna girilmeye başlandı.  Payitaht Abdülhamid’in yeni sezonunda yer alacak konular 2. sezonda hızlı şekilde verilebilir ve dizi final yapabilirdi.

Payitaht Abdülhamid Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Payitaht Abdülhamid 3. sezona 55. Bölüm ile başlayacak. Payitaht Abdülhamid 55. Bölüm 15 haziran cuma akşamı değil eylül ayıda izleyicisi karşısında olacak. Şuana kadar Payitaht Abdülhamid dizisinin 3. sezonunun başlama tarihi belli olmadı ancak Payitaht Abdülhamid dizisinin geçen sezon başlama tarihine baktığımızda hem Trt 1’in hemde Es Filmin bu konuda ki tavırlarını anlayabiliriz. Payitaht Abdülhamid dizisi ikinci sezona 18. bölümü ile 29 eylül 2017 cuma günü başlamıştır.

Payitaht Abdülhamid dizisi bir tarihi dizi olması sebebi ile kış şartlarında çekimin oldukça zor olduğu bir dizi. Bu nedenle de çekimler diğer dizilerden erken başlıyor ama dizi yeni sezona geç giriyor. Sezonun başında reytingler düşük oluyor zaten Payitaht Abdülhamid  dizisi reytingleri düşük. Payitaht Abdülhamid  dizisi yapımcısı Es Film muhtemelen sezona reyting anlamında çok kötü başlamamak için eylül ayı sonunu veya ekim ayı başını bekleyecektir. 

Bu durumda Payitaht Abdülhamid dizisi 55. bölümü ile 28 Eylül 2018 cuma veya bir hafta sonra 5 Ekim 2018 cuma günü başlayacaktır. Payitaht Abdülhamid  yeni sezon 2018 2019 başlama tarihi kesin olarak belli olduğunda sayfamıza Payitaht Abdülhamid  3. sezon tanıtım fragmanı ile eklenecektir.

Payitaht Abdülhamid Yeni Sezonda Neler Olacak?

Payitaht Abdülhamid’in sezon finalinde sarayın başı Parvus ile dertteydi. Parvus tüm saray erkanını Abdulhamid Han hariç zehirlemiş ve Abdulhamid’i zor durumda bırakmıştı. Payitaht Abdülhamid’in yeni sezonunda zehirlenenlerin iyileşmesi ile başlanacak ve Fransız’lar İngilizler ve Ruslar ile olan büyük ve gizli harp devam edecektir.

Payitaht Abdülhamid 5 Ekim Fragmanı

Payitaht Abdülhamid 3. Sezon 3. Tanıtım Fragmanı

Payitaht Abdülhamid 55. Bölüm Yeni Sezon Fragmanı Yayınlandı

Payitaht Abdülhamid Sezon Finali Fragmanı

Payitaht Abdülhamid 55. Bölüm Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? 2018 2019 (10 Yorum)

  1. Ya Hu Kardeşler Payitaht Abdülhamide beklemekten öldük Ne zaman Ne zaman göreceğiz Son Soz 28/9/2018 me

  2. Adamı hasta etmeyin ne finali, gayet iyi gidiyor dizi. Mümkün oldukça kendi fikirlerini katmamaya çalış senin için iyi olur.

  3. Bu gürkan uygunu diziye alirsaniz bidaha bakmam; gezi olaylarina karisan vatan hainlerini böyle bi dizide görmek istemez bu millet…

  4. bence yanılıyorsunuz. dizi mükemmel ve bence bu kadar sürmesi de gayet iyi. bu dizi halkı bilinçlendiriyor.