Payitaht Abdülhamid 89. Bölüm Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? 2019 2020

Güncelleme 24 Ağustos 2019 Payitaht Abdülhamid 89. Bölüm  kesin olarak 13 eylül 2019 cuma günü başlayacak. Payitaht Abdülhamid dizisinin ilk defa sezona erken başlayacağı açıklandı. Bunda yeni sezon çekimlerin erken başlaması etkili oldu. Payitaht Abdülhamid 89. Bölüm 13 eylül 2019

Güncelleme 8 Temmuz 2019Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni yönetmeni Doğan Ümit Karaca dizinin yeni sezon çekimleri için 19 Ağustos’ta sete çıkacak. Bu durumda Payitaht Abdülhamid  dizisinin yeni sezonu 13 eylül 2019 cuma günü başlayacak en az 5 bölüm stok çekilerek yeni sezona başlanacaktır.

Güncelleme 3 Temmuz 2019Emre Konuk ve ekibinin hazırladığı Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni yönetmeni son olarak Savaşçı dizisini de yöneten Doğan Ümit Karaca oldu.

Güncelleme 9 Haziran 2019Payitaht Abdülhamid dizisinden aldığımız bilgiye göre 3. sezonda Arif karakterine hayat veren ve büyük beğeni toplayan Ekin Mert Daymaz karakteri Arif’in hikayesinin bitmesi nedeniyle diziden ayrıldı. 

Payitaht Abdülhamid 89. bölümü ile 2019 2020 yeni sezonuna başlayacak. Payitaht Abdülhamid 88. bölümü ile 31 mayıs 2019 da sezon finali yapacak. Payitaht Abdülhamid’in başrol oyuncusu Bülent İnal’dan yeni sezon açıklaması geldi.Payitaht Abdülhamid 89. bölüm yeni sezon

Payitaht Abdülhamid 4. Sezon Onayını Aldı

Es Film Payitaht Abdülhamid dizisi için 4. sezon onayını aldı. Trt 1’in en çok izlenen ve en çok sevilen dizilerinden biri olan Payitaht Abdülhamid dizisi 89. bölümü ile 30 mayıs cuma akşamı bir kez daha sezon finali yaparak ekranlara kısa süreliğine veda edecek. Payitaht Abdülhamid dizisinin 3. sezon çekimlerinin mayıs ayının başında tamamlanarak setin tamamlanması ve oyuncuların tatile çıkması bekleniyor.

Payitaht Abdülhamid 90. Bölüm Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Payitaht Abdülhamid dizisi 90. bölümü ile 2019 2020 yeni sezonuna başlayacak. Payitaht Abdülhamid dizisinin 2019 2020 yeni sezonu 13  eylğl 2019 cuma günü başlayacağı açıklandı. Payitaht Abdülhamid dizisinin 90. Bölümünün daha önce ki sezonlarda olduğu gibi sezona geç başlayan diziler arasında yer alması bekleniyor. Payitaht Abdülhamid 90. Bölüm

Payitaht Abdülhamid 4. Sezon Tanıtım Fragmanı

Payitaht Abdülhamid 55. Bölüm Yeni Sezon Başlayacak 2018 2019

Payitaht Abdülhamid dizisinin 3. sezon başlama tarihi kesin olarak belli oldu. Payitaht Abdülhamid dizisi 55. bölümü ile 2018 2019 yeni sezonuna 5 ekim cuma günü başlayacak.

Payitaht Abdülhamid 55. Bölüm çekimleri 5 Ekim cuma akşamı başlayacak. Kadrosun yaptığı takviyeler ile çokça konuşulan Payitaht Abdülhamid yeni sezonu da oldukça geç açacak. Payitaht Abdülhamid dizisi çekimleri üç hafta devam ettikten sonra Payitaht Abdülhamid  dizisi 5 Ekim cuma günü 20:00’da 55. bölümü ile ekranlarda olacaktır. payitaht yeni sezon Zeynep Hatun sedef avcı

Payitaht Abdülhamid  dizisinde yeni sezon öncesi Başak Daşman, Erdem Ergüney ve Alay Cihan da dizinin kadrosuna katıldı. , Güven Kıraç Vambery’ya, Gürkan Uygun Halil Halid’a, Başak Daşman Şivenaz Hatun’a, Erdem Ergüney İzzet Holo Paşa’ya, Alay Cihan ise Trabzonlu Ali Paşa’ya hayat verecek.

Es Film imzalı Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni sezonda kadrosuna Gürkan Uygun ve Güven Kıraç’ın dahil olduğu yönünde bilgiler var. Eğer  Gürkan Uygun ve Güven Kıraç Payitaht’ın yeni sezonunda yer alırsa dizinin 2. sezonunda reytinglerinde önemli bir artış olacaktır. Payitaht Abdülhamid yeni gelen oyuncular yeni sezın Gürkan uygun Güven kıraç

Payitaht Abdülhamid dizisinin 3. sezon çekimleri Kurban bayram sonrası başlayacak. Payitaht Abdülhamid dizisi set çalışanları da bayramdan sonra hazır bulunacak. Es Film Payitaht Abdülhamid dizisine 3. sezon için 7 yeni karakter  katılacak.

İlk karakter ise belli oldu. Ünlü ve ödüllü oyuncu Hakan Yufkacıgil, İşkodralı Celalettin Paşa rolü ile Payitaht Abdülhamid  dizisi kadrosuna dahil oldu. Hakan Yufkacıgil Payitaht Abdulhamid İşkodralı Celalettin Paşa

Payitaht Abdülhamid 55. Bölüm Yeni Sezon tanıtım fragmanı yayınlandı. Payitaht Abdülhamid 3. sezon tanıtım fragmanında tüm dünya Müslümanlarını Cihat’a devam ediyor ve eğer siz gelmezseniz ben tek de yürürüm mesajı veriyor. 

Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni sezonunda yeni bir yüzyılın başladığı mesajı verilmektedir.  Payitaht Abdülhamid 55. Bölüm Yeni Sezon tanıtım fragmanı en alttadır. Payitaht Abdülhamid 55. Bölüm Yeni Sezon

Es Filmin yapımcılığını üstlendiği Serdar Akar’ın yönetmen koltuğunda yer aldığı Payitaht Abdülhamid  dizisi için sezon finali tarihi geldi çattı. 24 Şubat 2017 Cuma günü ilk sezonuna başlayan Payitaht Abdülhamid dizisi 8 haziran 2018 cuma günü 2. sezon finali yaparak ekranlara veda edecek.

Payitaht Abdülhamid dizisinin 2. sezon reytinglerine ve maliyetine bakıldığında dizinin devlet kanalı hariç hiç bir kanalda yeni sezon onayını alamayacağını görebilirsiniz. Son dönemin en yüksek yapım maliyeti olan dizilerinden olan Payitaht Abdülhamid  dizisi 3. sezon onayını da alması sonrası inşaat maliyetlerini azaltmış oldu. Zira bir çok dizinin toplam bütçesinden çok Payitaht Abdülhamid  dizisinde kullanılan  mekanların yapımı için para harcanmıştı. Bu kadar maliyetli bir dizi iki sezonda zaten kar edemezdi.Payitaht Abdülhamid 55. Bölüm

Payitaht Abdülhamid son 3 bölüm reytingleri

Payitaht Abdülhamid 53. Bölüm ile 1 Haziran 2018 Cuma akşamı 3.10  Reyting ile 10. sırada
Payitaht Abdülhamid 52. Bölüm ile 25 Mayıs 2018 Cuma akşamı 3.11 Reyting ile 11. sırada
Payitaht Abdülhamid 51. Bölüm ile 18 Mayıs 2018 Cuma akşamı 3.01 Reyting ile 11. sırada

Payitaht Abdülhamid dizisinde bence konu olarak 3. sezona uzatılmamalıydı. Devletin amacı insanlara tarihini öğretmek, halkını bilinçlendirmekse zaten insanlarda belli bir farkındalık seviyesine gelindi bu noktadan sonra konular uzamaya günlük dizi moduna girilmeye başlandı.  Payitaht Abdülhamid’in yeni sezonunda yer alacak konular 2. sezonda hızlı şekilde verilebilir ve dizi final yapabilirdi.

Payitaht Abdülhamid Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? 2

Payitaht Abdülhamid 3. sezona 55. Bölüm ile başlayacak. Payitaht Abdülhamid 55. Bölüm 15 haziran cuma akşamı değil eylül ayıda izleyicisi karşısında olacak. Şuana kadar Payitaht Abdülhamid dizisinin 3. sezonunun başlama tarihi belli olmadı ancak Payitaht Abdülhamid dizisinin geçen sezon başlama tarihine baktığımızda hem Trt 1’in hemde Es Filmin bu konuda ki tavırlarını anlayabiliriz. Payitaht Abdülhamid dizisi ikinci sezona 18. bölümü ile 29 eylül 2017 cuma günü başlamıştır.

Payitaht Abdülhamid dizisi bir tarihi dizi olması sebebi ile kış şartlarında çekimin oldukça zor olduğu bir dizi. Bu nedenle de çekimler diğer dizilerden erken başlıyor ama dizi yeni sezona geç giriyor. Sezonun başında reytingler düşük oluyor zaten Payitaht Abdülhamid  dizisi reytingleri düşük. Payitaht Abdülhamid  dizisi yapımcısı Es Film muhtemelen sezona reyting anlamında çok kötü başlamamak için 13 eylül 2019 da başlayacaktır.

Payitaht Abdülhamid yeni sezon

Bu durumda Payitaht Abdülhamid dizisi 55. bölümü ile 28 Eylül 2018 cuma veya bir hafta sonra 5 Ekim 2018 cuma günü başlayacaktır. Payitaht Abdülhamid  yeni sezon 2018 2019 başlama tarihi kesin olarak belli olduğunda sayfamıza Payitaht Abdülhamid  3. sezon tanıtım fragmanı ile eklenecektir.

Payitaht Abdülhamid Yeni Sezonda Neler Olacak?

Payitaht Abdülhamid’in sezon finalinde sarayın başı Parvus ile dertteydi. Parvus tüm saray erkanını Abdulhamid Han hariç zehirlemiş ve Abdulhamid’i zor durumda bırakmıştı. Payitaht Abdülhamid’in yeni sezonunda zehirlenenlerin iyileşmesi ile başlanacak ve Fransız’lar İngilizler ve Ruslar ile olan büyük ve gizli harp devam edecektir.

Payitaht Abdülhamid 5 Ekim Fragmanı

Payitaht Abdülhamid 3. Sezon 3. Tanıtım Fragmanı

Payitaht Abdülhamid 55. Bölüm Yeni Sezon Fragmanı Yayınlandı

Payitaht Abdülhamid Sezon Finali Fragmanı

Payitaht Abdülhamid 89. Bölüm Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? 2019 2020 (10 Yorum)

  1. Ya Hu Kardeşler Payitaht Abdülhamide beklemekten öldük Ne zaman Ne zaman göreceğiz Son Soz 28/9/2018 me

  2. Adamı hasta etmeyin ne finali, gayet iyi gidiyor dizi. Mümkün oldukça kendi fikirlerini katmamaya çalış senin için iyi olur.

  3. Bu gürkan uygunu diziye alirsaniz bidaha bakmam; gezi olaylarina karisan vatan hainlerini böyle bi dizide görmek istemez bu millet…

  4. bence yanılıyorsunuz. dizi mükemmel ve bence bu kadar sürmesi de gayet iyi. bu dizi halkı bilinçlendiriyor.