Survivor 2018 4 haziran Kim Elendi? Bir Yıldız Daha Kaydı!!!

Survivor 2018 de 4 haziran pazartesi akşamı adaya veda eden isim Ümit Karan oldu. Survivor 2018 4 haziran Ümit elendi

Survivor 2018 89. bölümde elenecek isim bir All Star oldu. Bilindiği üzere Survivor 2018’in 1 haziran cumartesi akşamı yayınlanan 87. bölümünde Gönüllüler bir kez daha bayrak finalinde dokunulmazlık kaybetmiş ve Turabi ile Ümit Karan eleme potasına gitmişti. Konseyde takım genel olarak Turabi’nin gitmesi yönünde oy kullanırken bireysel dokunulmazlığı kazanan Mustafa ise Merve ile Ümit Karan arasında kalmış ama Ümit Karan’ın ismini konseyde söylemişti.

Survivor 2018 31 Mayıs 2 Haziran Büyük Sms Oylaması Sonuçları ve Anketi için tıklayınız Büyük Sms Oylaması

Mustafa ben söyledim diye elenecek değilsin dedi ama kara haberi verelim. Ünlüler takımının abisi, Galatasaray’lıların sevgilisi Ümit Karan Survivor 2018’in 89. bölümünde yani 4 haziran pazartesi yayınlanacak konseyde elenerek adaya veda edecek. En azından biz adadan böyle bir tüyo aldık. Bu zamana kadar bilgi aldığımız yer yanılmadı umarım bundan sonra da yanılmaz. Survivor 2018 4 haziran ümit elendi

Survivor 2018’de daha önce size bu hafta bir dokunulmazlığı Ünlüler bir dokunulmazlığı da Gönüllüler alacak demiştik. Bu durumda ikinci dokunulmazlığı alacak takım zor da olsa Ünlüler olacak ve Gönüllüler iki ismi eleme konseyine gönderecekler. Gönüllülerde de artık eleme potasına atılacak kimse kalmadı; ama kim Gönüllülerden giderse gitsin konseye sonuçta bizim aldığımız tüyoya göre elenen Ümit Karan olmuştur.

Hatırlanacağı üzere Survivor 2013 de Ümit Karan son olarak elenen isim olmuş ve finale kalamamıştı. Survivor 2018’de ise Ümit Karan bir nebze olsun erken elenmiş oldu. Survivor 2018 66. bölümde Ümit Karan Mustafa’ya adeta kendini yazdı diye söylemdiğini bırakmamış bir tek küfür etmemişti; ancak Ümit Karan defalarca gitmesi için Mustafa’yı söylemiş Mustafa sadece sen bilirsin abi demişti. Zaten bence bu söylemler bile Mustafa Kemal’in Ümit Karan’ı yazarken ne kadar haklı olduğunun da bir göstergesi olmuştu. Survivor 2018 68. Bölüm Ümit elendi

Son yaptığı ayıbı unutursak takımın lideri kaptanı Ümit Karan’a yeni hayatında başarılar diliyoruz. Çocukları ile eşi ile mutlu olur inşallah. Tabi bu kadar kesin konuştuk tabi bir de Ümit’ elenmez ise biz rezil oluruz. Umarım elenir….

Survivor 2018 4 haziran Kim Elendi? Bir Yıldız Daha Kaydı!!! (1 Yorum)