Savaşçı 77. Bölüm Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? 2018 2019 3. sezon

Savaşçı 77. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Limon Film’in sevilen dizisi Savaşçı 77. bölümü ile 2019 2020 yeni sezonuna başlayacak. Bilindiği üzere Savaşçı dizisi 76. Bölümü ile 26 mayıs pazar akşamı sezon finali yaparak ekranlara veda etmişti.

Savaşçı dizisi 2. sezonuna 10 eylül 2017 de yani eylül ayının ilk haftasında başlamıştı; 3. sezona ise 7 Ekim 2018 da başlamıştı. Bu nedenle Savaşçı dizisi için kesin bir yeni sezon başlama tarihi vermek çok zor; ancak biz biliyoruz ki 3. sezonda Savaşçı dizisi aslında eylül ayının ikinci haftası başlayacaktı ancak Limon Filmin maddi sıkıntıları yüzünden çekimler geç başlamıştı. Bu nedenle 4. sezon yani 77. bölümde de yine Limon Film maddi sıkıntılar yaşayıp yeni sezon çekimlerini geciktirebilir.

Savaşçı 2019 2020 Yeni Sezonunda Ne Zaman Başlayacak?

Tahminimize göre Savaşçı dizisi 15 Eylül 2019 pazar akşamı yeni sezona başlayacaktır; ancak yine yapımcının yaşayacağı maddi sorunlar olursa ki Limon Film zaten maddi olarak zor durumda bu durumda Savaşçı dizisinin yeni sezon da başlaması ekim ayını bulabilir.

Savaşçı Dizisi 3 hafta Yok

Savaşçı dizisi set ekibi 3 haftalık bir yıl başı tatiline girdi. Savaşçı dizisi 61 ve 62. bölüm çekimlerinde kar nedeniyle çekimler adeta içinden çıkılamaz bir hala gelmişti. SAvaşçı dizisi set ekibi ve oyuncuları her türlü zor kış şartlarına rağmen 61. bölüm çekimlerini tamamladı ve set tatile girdi.

Savaşçı dizisi set ekibi ve oyuncuları 15 ocaktan itibaren Savaşçı dizisi 62. bölüm çekimleri için yeniden Eskişehir ve Ankara’da kamera karşısında olacak.

Savaşçı 60. Bölüm Neden Yayınlanmıyor?

Türkiye’ye yaşanan ekonomik kriz nedeniyle firmalar reklam bütçelerinde daralmaya gitti ve girilen reklam ihalellerinde beklenen rakamlar çıkmadı. Kanallar şuan ki gelirleri ile ne yazık ki ocak ayında dizi yayınlarsa zarar edecekti. Türkiye de beş özel kanal Star Tv, Show Tv, Fox Tv Kanal D, ve Atv aldıkları ortak kararla devam eden dizilerini 21 ocak tarihine kadar yayınlamama kararı aldı.

Reklam fiyatları tam olarak belirlendiğinde Savaşçı dizisi ile diğer tüm diziler yayına devam edecekler

Savaşçı 60. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Savaşçı dizisi 60. bölüm 27 ocak pazar akşamı 21:00’da izleyicisi karşısında olacak.

Savaşçı dizisinin yeni sezon başlama tarihi kesin olarak belli oldu. Sonunda Fox Tv Savaşçı dizisini yayın akışına dahil etti. Savaşçı dizisi 2018 2019 yeni sezonuna 7 ekim pazar akşamı 20:30’da başlayacak.

 Savaşçı dizisinin 49. bölüm fragmanında Kılıç timinin Kaan Bozok’u öldürdüğü söyleniyor. Peki gerçekten Kaan Bozok öldü mü? Berk Oktay Savaşçı dizisinden ayrıldı mı? İşte set fotoğrafları ile cevaplar. Detaylar için tıkla Öldü mü

Savaşçı yeni sezon tanıtım fragmanı yayınlandı. Savaşçı dizisinin yeni sezonlu çok uluslu ama tek milliyetli olacak. Savaşçı’nın yeni sezonunda felsefe Türklük olacak. Türk yıldırımdır, kasırgadır; Türk dünyayı aydınlatan güneştir. 

Güncelleme 13 Eylül 2018Savaşçı dizisi izleyicilere çok kötü haber gelmeye devam ediyor. Her ne kadar doğrulu kesinleşmese de  Savaşçı dizisi setinde her sezon çıkan anlaşmazlık bu sezon da sezon başında çıktığı iddia ediliyor. Limon Filmin çalışanlarının paralarını ödemediği için set çalışmalarının durduğu ile ilgili söylentiler var. Limon Film yetkilileri ile görüşüldüğünde setin devam ettiği ve her hangi bir işçi çıkarmanın olmadığı belirtildi.

Çıkan haberlerde Fox Tv’nin aldığı kararla İlker Ayrık’ın sunduğu Yaparsın Aşkım programına Ekim başına kadar yayındasınız talimatı verdiği  yazıyor. Savaşçı ve Kadın dizisi hayranlarının kesin olarak ekim ayını bekleyeceği yazmakta.

Bizin edindiğimiz resmi bilgiye göre ise Savaşçı dizisinde şuanda hazırda bir bölüm çekildiği ikinci bölüm çekimlerinin de izin günleri dışında devam edeceği yönüne oldu; ancak yayın tarihini kanalın belirlediği de açıklandı.

Güncelleme 11 Eylül 2018  Limon Filim’in dizisi Savaşçı’nın yeni sezon başlama tarihi biraz daha gecikecek gibi; bunun nedeni ise çıkan haberlerde Limon Film’in her sezon başında yaptığı sıkı para politikası olduğunu söyleniyor. Gelen haberlerde Eskişehir’de devam eden Savaşçı dizisi çekimleri şuan için durma noktasına gelmiş nedeni ise yapımcının teknik ekibe parasını ödemekte yavaş davranması olarak söyleniyor. Bilgiler ne kadar doğru bilinmez  ama   emekçinin emeğine ambargo koyanları kınıyorum; onlar paralarını alırlar ama olan sabırsızlıkla bekleyen Savaşçı dizisi hayranlarına olacak onlar da muhtemelen 7 ekim pazarı bekleyecekler.

Güncelleme 9 Eylül 2018 Savaşçı dizisi çekimleri devam ediyor; Savaşçı dizisi kış aylarında aksayacak çekimler  nedeniyle 3 – 4 bölüm stok yaparak yeni sezona başlayacak. Daha önce Savaşçı’nın yeni sezonun 16 eylül pazar günü başlayabileceğini belirtmiştik ama şuana kadar yeni sezon tanıtımı bile yayınlanmadı; Limon filmin Savaşçı dizisinin yeni sezon tanıtımının 9 eylül pazar akşamı yayınlanmasını bekliyoruz. 

Diğer taraftan Savaşçı dizisine Azerbaycanlı yeni bir yüzbaşının geldiğini gördük. Kenan MM olarak ismini belirten bu oyuncuya sette Yüzbaşı Bahtiyar diye seslendiyorlardı Yüzbaşı Bahtiyar yeni sezonda Kılıç Timinin en büyük destekçisi olacak. 

Savaşçı dizisinin yeni sezon çekimleri 26 temmuz pazar sabahı itibari ile başladı; set Kaan Bozok’un annesi Selver Bozuk’un evinde başladı. Dizimize hayırlı olsun diyoruz; eğer çekimlerde bir aksilik olmazsa Savaşçı dizisi 7 Elim pazar akşamı ilk bölümü ile Fox Tv ekranlarında olacak. Savaşçı dizisi her türlü olumsuzluğu karşı iki bölüm stok yaparak gidecek. 

Fox Tv’nin Kadın dizisinden sonra en başarılı dizisi olan Savaşçı dizisi sezon finali tarihi belli oldu. Savaşçı dizisi 48. bölümü ile 10 haziran pazar akşamı ekranlara veda ederek izleyicisini üzecek. Savaşçı dizisi hayranları sosyal medyada biz nasıl dayanacağız 3 ay sorularını yöneltmeye bile başladı.

Savaşçı izleyiciyi kendisine bağlamayı başarmış kalitesini ve rüştünü ispat etmiş bir dizi. Savaşçı dizisi 3. sezonunda da kendi saatinde ve gününde Fox Tv ekranlarında olacak.

Özellikle merak edenler için söyleyelim Savaşçı dizisinin 49. bölümü 17 haziran pazar akşamı değil 2018 2019 yeni sezonunda ekim ayında ekranlarda olacak. Savaşçı dizisi 10 hazirandan sonra yaklaşık 3 aylık bir tatile girecek. Savaşçı dizisi set ekibi ve oyuncuları 48. bölüm sezon finali çekimlerinden sonra zaten tatile başlamışlardı.

Savaşçı dizisi set ekibi yeni sezon için ağustos ayı başında tekrar Ankara’da toplanacak ve Savaşçı 3. sezon çekimleri de başlayacak. Savaşçı dizisi zorlu kış şartlarında çekimlerin gecikmesi sebebi ile yeni sezon çekimlerine diğer dizilerden bir ay önce başlayacak. Peki Savaşçı’nın 49. bölümünü izleyici ne zaman izleyecek?

Savaşçı dizisi daha önce sezona en önce başlayan diziler arasında yer almıştı. Bizim aldığımız tüyoya göre de Savaşçı dizisi 2018 2019 yeni sezonuna diğer rakip dizilerden bir hafta önce başlayacak. Eğer çok önemli bir değişiklik olmazsa Savaşçı dizisi yapımcısı Limon Film Savaşçı dizisinin 49. bölümünü ekimin ilk haftası kanala teslim edecek ve Savaşçı dizisi yeni sezona 7 Ekim 2018 pazar günü 20:30 da başlayacak.

Savaşçı dizisi 2. sezona da diğer dizilerden bir hafta önce 10 eylül 2017 de başlamıştı. Bu durumda Savaşçı dizisi izleyicileri 4 ay 5 günlük bir ayrılık sonrası dizilerine kavuşacaklar. Savaşçı dizisine 2018 2019 yeni sezonunda da başarılı bir sezon diliyoruz.

Savaşçı 3. sezon 49. Bölüm Fragmanı Kaan Bozok öldü

 

Savaşçı 77. Bölüm Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? 2018 2019 3. sezon (59 Yorum)

 1. abi na ajayip dizide iran turk lerinin yani guey azerbayjanin an çox sevilan dizi olup çox tarafdari var burda man diyam 40milyon azarbayjan turkundan yuzde yuze baxir hamda tasub lari var ha ham filmin ham oyuçulari ostda?

 2. Savaşçı 7 Ekim’de başlayacak haftaya dört gözle bekliyorum bu filmi çok seviyorum sizde bekleyin 3.sezonu

 3. Ya hadi artık dizi lütfen başlasın neredeyse bütün diziler başladı en sonunda seyirci sizden soracaklar en sonunda seyirci bıktıracak o Ocak

 4. Baslatmayacaksaniz filmi tarih vermeyin bari ikidir veriyorsun baslattiginiz yok bizde bosyere beklemis olmayiz.. film den sogutuyorsunuz insani..

 5. Gecenin bir yarısı dizi olduğunnu farketmeden sinema diye izledim.Çok etkilendim doğrusu.Filmin sonunda kırk küsuruncu bölümün sonu diye yazinca çok sevindim.Ertesi gün ilk bölümünden başladım izlemeye.Yazın yaptığım en güzel şeydi diyebilirim.Dün 48.bölümünü izledim.49.bölüm sanırım 16 Eylül Pazar günü yayınlanacakmış.Arkası yarınlar gibi her gün izlemeye alıştığım bir filmi ben şimdi bir hafta nasıl bekleyeceğim ??? Bu arada bu dizinin çekiminde ve yayınlanmasında emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler…emeğinize ve yüreğinize sağlık…

 6. Sabahtan beri bekliyorum niye kandırıyorsunuz insanları. Ilk olarak 9 eylülde simdi de başka tarihe altmışınız. Fragman da yok onu bari yayınlayın

 7. 9 eylül diyorsunuz. Bugün 9 eylül fox un yayın akışına baktım savaşçı bugün oynamayacak. Hayır anlamıyorum neden insanları kandırıyorsunuz? Ne bir teaser ne bir fragman var setin erken başlamasına rağmen

 8. Emeği geçen her arkadaşıma çok teşekkür ediyorum mükemmel bir film

 9. Savaşçı dizisi,izleyicilerin bütün yorgunluklarını unutturan, adrenalinin yüksek seyrettiği, gerçeğe yakın bir dizi.Bu sezon savaşçıyı bekleyen milyonlarca izleyici kitlesinin olduğunu sanıyorum.

 10. Diziden ayrılan var mı? Tayanc Ayaydın, Mete Horozoglu gibi isimlerin katılacağı iddia ediliyor doğru mu? Kopuz Albay’ı canlandıran Murat Serezli ayrıldı mı diziden?

  • İşiniz gücünüz yalan olmuş adam akıllı bir gün söyleyin o kadar izleyici filimi bekliyor ne olacak ne zaman başlayacak diye sizden cevap bekliyoruz

 11. KILIÇ timi: -Emret Komutanım
  KILIÇ timi: -Emret Komutanım
  KILIÇ timi: -Emret Komutanım
  SİZ HEPİNİZ BEN TÜRK

 12. ah keske onlari canli gorseydim onlarla konusaydim dunyalar benim olurdu en çok kilic timini o asker ünüformalariyla canli gorsek keske

 13. ya yuzbasi kagan bozok onu hic kimseye degismem onu çooook seviyorum ya cok iyi bir komutan degilmi ya onun dedigi gibi &siz hepiniz ben türk bozok baba&&&&&

 14. savasciyi çok seviyorum resmen benim hayatim olmuslar hayatimin anlamilar allah onlara yar ve yardimci olsun&&&&

  • Hayır ayrılmıyor çok gizli görev için planlandı bu durum kağan komutana ateş etti ama numara hepsi medyada verilecek gerisini yazmayayım izleyin ?

 15. ama helal olsun bütün emeği geçen herkese çok harika ve gerçekçi bi dizi. tek hayalimde savaşçı dizisindeki oyuncalarla muhabbet etmek çok istiyorum bunu ALLAH razı olsun sizden çok teşekkürler böyle bi dizi yaptığınız için…

 16. aa lütfen ama yaa. ben savaşçı dizisinden başka dizi değil televizyon bile izlemiyorum sadece bu diziyi izliyorum 3 ay çok uzun bi zaman biz nasıl dayanıcaz keşke ara olmasaydı zaten pazar günlerini iple çekiyodum şimdi 3 ay nasıl bekliycez yaa tühhh 🙁

  • Diziyi cumartesi ve alınırsa iyi olurdu pazartesi işe gidiyoruz dizi gece bittiği için uykusuz kalıyoruz

    • insanlarla dalgamı geçıyonuz 9 eylul dediniz şidide belli degil diyosunuz hani 2 çekim hazırdı
     cok bekledi k yeder be abi baslat ben yuzbasi burak handar