Erkenci Kuş Cey Cey Kimdir? (Anıl Çelik Kimdir? Sevgilisi Kim?)

Erkenci Kuş  dizisi oyuncu kadrosunu yakından tanımaya devam ediyoruz. Star TV ekranlarının en önemi yaz dizisi olan Erkenci Kuş dizisinde Cey Cey isimli komik karakteri Anıl Çelik canlandıracak. Bilindiği üzere başrollerinde Demet Özdemir Can Yaman’ın yer aldığı Erkenci Kuş dizisinde daha önce yine bir yaz dizisi olan Çilek Kokusu’nda Demet Özdemir ile birlikte çalışan Anıl Çelik Erkenci Kuş dizisinde yine beraber çalışacaklar.

Erkenci Kuş Cey Cey Kimdir?

Erkenci Kuş dizisinin en komik karakteri Cey Cey olacak; Cey Cey sevilen bir arkadaş bazen bir dost olacak.

Erkenci Kuş tam liste oyuncu kadrosu ve karakter listesi için tıklayınız Erkenci Kuş

Anıl Çelik Fotoğrafları 2

Anıl Çelik Kimdir?

1 Ocak 1988 Ankara doğumlu olan Anıl Çelik 30 yaşındadır. Son olarak Çilek Kokusu dizisinde Erdem ve Hayat Sevince Güzel dizisinde Bakkal Yaşar karakterine hayat vermiştir. Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümü mezunu olan Anıl Çelik bakalım ilerleyen yıllarda başrol olarak yer alabilecek mi bir dizide?

Anıl Çelik dizisi sektörüne 2005 yılında daha 17 yaşında iken Arka Sokaklar ve Beşinci boyut dizilerinde yer almıştır. Anıl Çelik dizi sektöründe 13 yıldır yer almaktadır. Anıl Çelik en sempatik Türk oyuncularındandır.

Anıl Çelik’in Sevgilisi Kim?

Anıl Çelik’in açıkladığı bir sevgilisi yoktur. Anıl Çelik bekardır; Anıl Çelik’in sosyal medyasını incelediğimizde de paylaştığı bir sevgilisine rastlamadık.

Anıl Çelik FotoğraflarıAnıl Çelik Fotoğrafları 1 Anıl Çelik Fotoğrafları 4 Anıl Çelik Fotoğrafları 3

Erkenci Kuş Cey Cey Kimdir? (Anıl Çelik Kimdir? Sevgilisi Kim?) (3 Yorum)