Savaşçı Yörük Haydar Şehit Olacak mı? Sarp Levendoğlu Savaşçı’dan Ayrılacak mı?

Güncelleme 19/11/2018:

Savaşçı dizisinde belirttiğimiz gibi Yörük Haydar yaralı olarak Amerika’nın egemen olduğu bölgeden çıkarıldı ama daha önce de de belirtmiştik; Karon’un Yörük Haydar üzerinde planları vardı; yani Karon Yörük Haydar’ı bilerek öldürmemiş ve Türkiye ile Amerika’yı karşı karşıya getirmeyi planlamıştı; Kılıç timi son anda yaptığı operasyon ile Amerikalı’lara saldıranların Türk Askerleri değil iki terörist olduğunu ispat ederek diplomatik bir kriz çıkmasını önlese de Karon Yörük Haydar’ın daha sonra başına bela olmaması için onun vücuduna bir virüs entegre etmişti.

Yörük Haydar Karon’un elinden eskisi gibi sapa sağlam kurtulamayacağından emindi zira Karon çok tehlikeli bir teröristti ve eski teröristlere benzemiyordu; şimdi Yörük Haydar’ı kurtarmak Savaşçı timinde ki Türk askerlerine değil Türk hekimlerine kalmıştır.

Ben Yörük Haydar’ın şehit olmayacağını doktorların müdahalesi ile hayata döneceğinden eminim; ancak Yürük Haydar’ın eski günlerine dönebilmesi için bir panzehir gerekebilir bunu da Kılıç timi bulup getirecektir.

savaşçı yörük haydar

Savaşçı dizisinde yaprak dökümü devam ediyor gibi görünüyor. Bilindiği üzere Savaşçı dizisinin 3. sezonunda Limon Film ekonomik bir kriz yaşadığı için set çalışanlarının hak edişlerini ödeyememiş ve dizi bir hafta sezona ara vermek zorunda kalmışdı.

Savaşçı dizisinde çekimler kaldığı yerden devam etse de ülkede yaşanan ekonomik kriz havasından dolayı Limon Film’in SAvaşçı kadrosunda küçülmeye gideceği ve çekim maliyeterini düşüreceği yönünde kesin olmayan haberler vardı.

Savaşçı dizisinde bu haberlerin üstüne dizinin 52. bölümünde dizide Yıldız ve Serdar Teğmen’in Kosova’ya tayinin çıkması acaba Limon Film gerçekten dizi de daralmaya mı gidiyor söylentilerine neden olmuştu; bu hafta ise yani Savaşçı dizisinin 53. bölümünde ise dizi de Sarp Levendoğlu’nun hayat verdiği Haydar Bozkurt karakterinin Kars’ta teröristlerin eline geçmesi ve asıldığı görüntüler geldi. Savaşçı haydar ölecek mi

Savaşçı Haydar Bozkurt Şehit Olacak mı? Haydar Asılacak mı

Bilindiği üzere Savaşçı dizisinin 52. bölümünde Haydar yüzbaşının eski dönemlerinden beraber çatışmaya girdikleri bir uzman astsubay arkadaşı şehit edilmişti. Çatışma sonrası yaralanan Halil Astsubay hastahane de şehit edilmiş onun cenazesine Kars’a giden Haydar Bozkurt ise şehidin borcunu ödemeye gidince Karon’un adamlarının eline düşmüştü.

Savaşçı dizisinin 11 kasım pazar günü ekranlara gelecek 53. bölümünde Kılıç timi tabi ki teröristlerin eline düştüğünü öğrendiği komutanlarını kurtarmak için harekete geçecek. Yüzbaşı Kaan Bozuk’un da katılacağı operasyonda teröristlerin elinde tutulan Haydar Bozkurt kurtarılmaya çalışılacak ancak Karon bu sefer Kılıç timinin ve Kutalmış paşanın canını yakacak ses getirecek bir iş yapmak istiyor.

Aylarca elinde bulunduğu Kaan Bozuk’u kaçıran Karon Haydar Bozkurt ile oynamadan onu asmak ve onu asarken çektiği video ile ülkeye korku salmak istiyor ancak tüm teröristlerin olduğu gibi Karon’un da emelleri gerçek olmayacak ve Kaan Bozok kardeşi Haydar Bozkurt’u yani Yörük Haydar’ı kurtaracak.Sarp Levendoğlu Savaşçıdan Ayrılacak mı

Diğer taraftan Savaşçı Yörük Haydar’ın oğlu Kaan’a gönderdiği videoyu ben izlerken çok etkilendim özellikle 10 Kasım haftasında Atatürk’ün ulusa verdiği mesajları ulusa hatırlatmak için güzel bir bölüm gelecek. SAvaşçı dizisinde “Korkma Kaan” söylemi de İstiklal marşımızın ilk mısrasını hatırlatmak için yazılmış bir replik ve 10 Kasım Atatürk’ü Anma Gününeyakışmış

Sarp Levendoğlu Savaşçı dizisinden Ayrılıyor mu?

Savaşçı dizisinin 53. bölümümde idam edilmeye götürülen Haydar Bozkurt’u kurtarmaya gelen bir Kaan Bozok olduğu görülüyor bu da Kaan Bozok’un Haydar yüzbaşıyı kurtaracağı anlamına gelir. Bu durumda Savaşçı dizisinde Haydar Bozkurt asılmayacak  Sarp Levendoğlu Savaşçı dizisinden Ayrılmayacaktır. savaşçı haydar asılacak mı

Sarp Levendoğlu çok büyük bir oyuncu eğer Savaşçı dizisi yapımcısı Limon film ile uzun soluklu bir sözleşme imzalamasa Savaşçı dizisi ile 2018 2019 yeni sezonuna girmez. Zaten Sarp Levendoğlu  Savaşçı dizisi ile sözleşme imzadığına göre sezon boyunca alacağı parayı garanti etmiştir. Bu tür ekonomik krizlerden büyük oyuncular etkilenmez onlar sözleşmelerini çok sağlam yapmışlardır.

Sarp Levendoğlu Savaşçı’dan Ayrılacak mı?

Savaşçı Yörük Haydar Şehit Olacak mı? Sarp Levendoğlu Savaşçı’dan Ayrılacak mı? (2 Yorum)

  1. ☀️SAVAŞCI☀️Dizisi Çok Gözel Bu Dizide Obrazlar Dahada Gözel Düşmenlerin Karşısına Korkmayarak Çıkmak☀️VETENİ MİLETİ☀️Sovunmak Ne Gözel☀️VETEN MİLLET☀️SAĞ OLSUN DÜŞMENLER YOK OLSUN HAYDAR OBRAZI GÖZEL SEÇİLİP HAYDAR OBRAZI MİLLETE HİDMET EDEN KOMANDAN BU KOMANDAN DÜŞMENE ZERBE ÜÇÜN MÜÇADİLE EDEÇEK UMARIM SONUNDA ŞEHİDLERİNİ YÜKSEK MEKAMINA UÇALAÇAK DİZİ KEHRAMANLARI☀️ŞEHİD☀️OLDUKÇA HAYATIMIZDA OLAN ŞEHİDLERİMİZİ GÖZ ÖNÜNE GELİR☀️VETEN MİLLET☀️SAĞ OLSUN☀️ŞEHİDLERİMÜZE☀️ALLAH REHMET ETSİN ŞEHİDLERİMİZİN GETDİYİ YOL PEYĞENBERİMİZİN ÇENNET YOLUDU