Bir Zamanlar Çukurova Yeni Gelen ve Diziden Ayrılan Oyuncular

Tims & B yapım sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova  için paradan kaçmıyor. Bir Zamanlar Çukurova  dizisine her hafta yeni oyuncular geliyor. Senaryoya göre yapımcı hiç bir masraftan kaçınmadan oyuncuları bir bir Adana’ya getiriyor. Bir Zamanlar Çukurova dizisinde bölümler ilerledikçe bir çok yıldız daha dizinin kadrosuna dahil olacak. Bilindiği üzere Bir Zamanlar Çukurova dizisine son olarak Fekeli karakteri ile Kerem Alışık dahil olmuştu. Kerem Alışık’ın her ne kadar konuk oyuncu olarak dahil olacağı ile ilgili söylentiler olsa da Fekeli karakteri Bir Zamanlar Çukurova ‘da daha uzun süreler yer alacak gibi.

Yine Bir Zamanlar Çukurova  dizisi kadrosuna Ebru Aytemur’da Nihan karakteri ile dahil olmuştu. Bize gelen tüyolara göre ise Yılmaz’ın Züleyha’yı kıskandırmak için kullanacağı bir kız olacak gibi. Yine daha sonra Bir Zamanlar Çukurova  dizisi kadrosuna Betül karakteri de dahil olacak ki Betül Bir Zamanlar Çukurova dizisinde doktor Sabahattin ve Demir’in kuzeni Şermin’in kızı olarak dahil olacak.

Diğer taraftan Bir Zamanlar Çukurova dizisinde senaryoda rolü kalmayan bir çok oyuncu da dizinin kadrosundan ayrılacak ayrıca Demir ve Yılmaz arasında ki büyük mücadelede de can ve kan kaybı çok olacak.

Bir Zamanlar Çukurova Yeni Gelen Oyuncular

Esra Dermancıoğlu (Behice Hekimoğlu)

Esra Dermancıoğlu 1968 İstanbul doğumludur. Pierre Loti lisesi mezunu olan Esra Dermancıoğlu oyunculuk eğitimlerini İsviçre’de tamamlamıştır. Esra Dermancıoğlu Türkiye’ye geri geldiğinde senarist ve oyuncu Gülse Birsel ile iş birliği yapan Esra Dermancıoğlu Türkiye’de ilk olarak Avrupa Yakası dizisinde rol almıştır. Esra Dermancıoğlu Türkiye de Fatmagül’ün Suçu Ne dizisinde hayat verdiği mukaddes karakteri ile tanınmıştır. 2017 de Kırgın Çiçekler dizisinde kötü bir karakter olan Zehra’ya hayat vermiştir. Esra Dermancıoğlu son olarak Şahin Tepesi dizisinde Ceylan karakterine hayat vermiştir.

Esra Dermancıoğlu Bir Zamanlar Çukurova dizisine doktor Müjgan’ın halası Behice Hekimoğlu olarak diziye dahil olacaktır. Behice çıkarları için her şeyi yapabilecek dikkat çekici ve zeki bir kadındır.  Yaşadığı bir takım olaylardan sonra Çukurova’ya yeğeninin yanına geldikten sonra merakı ile olayların merkezinde olacak olan Behice Fekeli’nin konağında kendine yer bulacak. Flörtüz bir kadın olan Behice entrikaların da merkezinde olacak.

Alayça Öztürk Gidişoğlu (Savcı)

Alayça Öztürk Gidişoğlu 1984 İstanbul doğumludur ve 35 yaşındadır. Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunu olan Alayça Öztürk Gidişoğlu Öyle Bir Geçer Zamanki dizisinde hayat verdiği karakteri ile tanınmaya başlayan deneyimli oyuncu Son olarak Aşk ve Mavi dizisi ile izleyicinin akıllarına kazınmıştır. Dizi de hayat verdiği Safiye karakteri ile çok sevilmiştir.

 

Sermiyan Midyat (Hatip Ağa)

Sermiyan Midyat 2 Aralık 1974 Ankara doğumludur ve 35 yaşındadır. Tuncel Kurtiz’den tiyatro eğitimi almıştır ve İstanbul Üniversitesi İşletme fakültesi mezunudur. Sermiyan Midyat Emret Komutanım dizisindeki Arıza karakteri ile tanınmıştır. Hükümet Kadın ve Ay Lav Yu sinema filmleri önemli projelerindendir. Sermiyan Midyat Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Hatip Ağa olarak karşımıza çıkacaktır.

Rüzgâr Aksoy (Ercüment) Konuk Oyuncu

1981 İstanbul doğumlu olan Rüzgar Aksoy Adanalı dizisi ile ta tanındı. 38 yaşında olan Rüzgar Aksoy Kara Sevda dizisi ile Türkiye’nin ünlü oyuncularında biri oldu. Kara Sevda dizisinde hayat verdiği Tarık Soydere karakteri ile dünyada tanınan bir isim oldu. Son dönemde Yunus Emre Aşkın Yolculuğu ve bir internet dizisi olan Yüz Yüze dizisinde yer almıştır. 2018 de ise Koca Koca Yalanlar dizisinde Osman karakterine hayat vermiştir.

Ercüment Hünkâr’ın yurtdışından gelen yeğenidir. Ercüment Fransa’dan son model arabasıyla konağı ziyarete gelir ve daha önce birkaç proje için Demir Yaman’dan para alıp hepsini batırarak Demir Yaman’ın tepksini çekmiştir. Peki şimdi Ercüment’in planı ne?

Mihriban Er(Sevil)

Mihriban Er 1966 İstanbul doğumlu ve 53 yaşında ki deneyimli sinema ve dizi oyuncusudur.

Mihriban Er Bir Zamanlar Çukurova dizisinde muhtemelen Müjgan’ın annesi olarak kadroya dahil olacak ve ortalığı karıştıran yeni isim olacak.

Behzad Hekimoğlu( Müjgan’ın Babası)

Behzad Ala’nın babasıdır. İstanbul’da kendi özel muayenehanesi vardır. Profesör unvanlı bir doktordur.

Müjgan’ın Abisi

Doktor Ala’nın abisi de kendisi gibi doktordur ama babasından kaçmış ve Amerika’da yaşamaya başlamıştır. Amerika’da tanıştığı doktor Japon bir bayan ile de evlenmiştir ancak ilerleyen haftalarda Adana’ya gelecek ve işleri karıştıracaktır.

Melike İpek Yalova (Doktor Müjgan Hekimoğlu)

Melike İpek Yalova Bilkent Üniversitesi Uluslar Arası ilişkiler mezunudur. 1984 yılında Ankara’da dünyaya gelen güzel oyuncu Melike İpek Yalova özellikle Karadayı ve İnsanlık Suçu dizilerinde hayat verdiği karakteri ile çokça tanınmıştır. Melike İpek Yalova için özellikle Karadayı dizisinde hayat verdiği Ayten karakteri ile büyük çıkış yaşarmıştır zira Muhteşem Yüzyıl dizisinde güzelliği ile zaten büyülemişti; sonrada oyunculuk becerileri ile de ön plana çıkıncaı Hayat Şarkısı ve İnsanlık Suçu dizilerinde önemli rollerde yer almıştır. Son olarak Can Feda filminde yer alma başarısı göstermiş ve dünyaya açılmıştır. 

Müjgan Adana Devlet Hastahanesine yeni tayin olan bir doktordur. Yılmaz ile şans eseri tanışır. Müjgan’ın garip ve esrarengiz ede bir hikayesi vardır.  

Ebru Aytemur(Nihal)

Ebru Aytemur 1988 İstanbul doğumludur ve 30 yaşındadır. Güzel oyuncu Ebru Aytemur ilk oyunculuk deneyimini Adanalı dizisi ile yaşamıştır. Nizama Adanmış Ruhlar dizisi ile önemli bir yükseliş ve popülarite kazanan güzel oyuncu son dönemde Beyaz Yalan dizisinde yer alsa da dizi tutmamıştır.

Deneyimli oyuncu Ebru Aytemur Bir Zamanlar Çukurova dizisine Nihal karakteri ile dahil olacak. Ebru Aytemur’un hayat verdiği Nihal karakteri Cengaver’in eşi olacak aynı zamanda da Züleyha’nın yakın arkadaşı olaca.

Melike İpek Yalova(Bir Zamanlar Çukurova Doktor Ala)

Melike İpek Yalova 35 yaşında güzeller güzeli bir kızdır. Özellikle Karadayı dizisinde hayat verdiği Ayten karakteri ile dikkat çekmiştir. Sonrasında İnsanlık Suçu dizisinde yer alsa da dizi tutmamıştır.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Ala adında yeni bir doktor kadroya dahil olacak. Doktor Ala Yılmaz’a aşık olacak bir kız olarak Bir Zamanlar Çukurova kadrosunda yer alacak

Mehmet Zerentürk (Bir Zamanlar Çukurova Müslüm)

Müslim Demir’e düşman bir adamdır; Demir’e olan düşmanlığı nedeniyle Yılmaz’ın yerine geçecektir. Demir oğlu kaybolunca insanları olur olmadık suçlamış ve Müslüm’ün babasının kalp krizi geçirmesine neden olmuştur.

Kerem Alışık(Fekeli)

Fekeli Yılmaz’ın İstanbul’da ki hapishanede tanıştığı bir adamdır. Aslında Fekeli Yılmaz’ın en büyük şansıdır. Yılmaz ve Fekeli aslında kader arkadaşıdır. İkisi de Yaman’ların yüzünden çok acı çekmiştir. Fekeli zamanında Hünkar Yaman’a aşık olmuş ama o Adnan Yaman ile evlenmeyi isteyerek Fekeli’ye ihanet etmiştir. Fekeli de Adana’nın zenginlerindendir. Fekeli intikamını Yamanlar’dan Yılmaz’ı kullanarak almak isteyecek bu da Yılmaz’ın işine gelmiştir. 

Ebru Aytemur(Nihan)

Nihan karakteri Bir Zamanlar Çukurova dizisi senaryosuna geçici olarak dahil olacak. Bir Zamanlar Çukurova dizisine genç ve güzel bir kız olarak girecek olan Ebru Aytemur dizi de Nihan isminde Yılmaz’a aşık bir kıza hayat verecek gibi.

Bir Zamanlar Çukurova Betül

Şermin ve Sabahattin’in Paris’te okuyan kızı Betül kısa süre içinde Bir Zamanlar Çukurova dizisi kadrosuna dahil olacaktır. Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Betül uzun yıllar sonra Paris’ten parasızlık yüzünden gelmek zorunda kalacak zira annesi Şermin ona Yaman’lardan destek bulamayacak.

Bir Zamanlar Çukurova Dizisinden Ayrılan Oyuncular

Kadim YAŞAR (Cengaver) 

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Cengaver vurularak öldü.

Muharrem Bayrak(Naci)

Muharrem Bayrak Bir Zamanlar Çukurova dizisinin sadece ilk bölümünce Naci karakterine hayat vermiştir. Naci Züleyha’ya aşık bir adamdır ama Züleyha’dan faydalanmak Naci’nin isteğidir. Naci’yi Yılmaz öldürmüş ve Züleyha’yı kurtarmış ve hapse girmiştir. 

Bir Zamanlar Çukurova Yeni Gelen ve Diziden Ayrılan Oyuncular (3 Yorum)

  1. Bir zamanlar Çukurova dizisini severek izliyoruz ailecek ve bende sizin çekimlere mümkün mü

  2. diziye bir kız bir erkek katılacak yönetmen abime selamlar bizdeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen SAYGILAR HURMETLER