Sefirin Kızı Menekşe Hamile mi? Bebeği Düştü mü? İşte Gerçekler

Sefirin Kızı dizisi 26 mart perşembe akşamı yeni bölümü olan 14. bölümü ile izleyicisi karşısında olacak. Sefirin Kızı dizisi insanlardan yalıtılmış bir alanda çekimlere devam ettiği için Korono Virüs meselesinden etkilenmeden bir çok dizinin aksine çekimlere devam ediyor. Biz de Sefirin Kızı dizisinden sizlere çok ilginç bir bilgi getirdik.

Sefirin Kızı Menekşe Hamile mi?

Sefirin Kızı dizisinde izleyici derinden sarsan bir olay gerçekleşecek. Bilindiği üzere geç de olsa Sancar evlendiği nikahlı karısı ile ilk gecesini yaşamış bu nedenle de Nare Sancar’ı asla affetmeyeceğini söylemişti. Türk dizilerine genelde olan olay bir kez daha olacak ve Menekşe daha ilk geceden Sancar’dan hamile kalacak. Evet yanlış duymadınız Menekşe hamile.Sefirin Kızı Menekşe Hamile mi

Sancar ile Nare Yeniden Evlenecek mi?

Bilindiği üzere Sefirin Kızı dizisinin 19 mart perşembe akşamı ekranlara gelen 13. bölümünde Menekşe’nin abisi ile iş birliği yapıp Nare’yi takip ettirdiğini öğrenen Sancar Menekşe’ye çok kızıp Menekşe’yi annesinin evine göndermişti. Menekşe’nin eline yüzüğü veren Sancar ondan boşanmak istediğini de söylemişti. Sancar ise Nare’ye tecavüz ederek ayrılmalarına engel olan Akın’ı ölmeden Mügen’in elinden almıştı.

Sancar Akın’ı öldürmemiş ama öldürmek için gün sayıyordu eziyet ettikten sonra. Nare ise Sancar’ın katil olmaması için yarasına tuz basmış evlenmiş olmasına rağmen Sancar’ı affetme kararı alarak eğer Akın’ı öldürmezsen seninle evlenirim sözünü vermişti; ancak gel gelelim olaylar hiçte beklendiği gibi olmayacak.

Sefirin Kızı Menekşe Bebeğini Düşürecek mi?

Menekşe hamile olduğunu anlamadan bebeğini Lokmanın gözleri kaybetme riski yaşayacak. Kanaması olan Menekşe bebeğini düşmeyecek ama düşük tehlikesi ile karşı karşıya kalacak. Menekşe konağı bir anda mum edecek zira artık konağa yeni efeyi o getirecek. Menekşe konakta fırtına gibi eserken Loki de konağa girip Menekşe’ye hayatı zehir etmenin bir yolunu bulacak. İlerleyen bölümlerde belki de Menekşe zaten zor tutunan bebeğini düşürecek ama konakta kalabilmek için kimseye söylemeyecek ve Sancar’dan hamileyim diyerek Sancar’ın Nare’ye gitmesine engel olacak. Nare ile Sancar’ı ayırmak isteyen Menekşe zorlu bir oyunun içine girecek. Nare ise başka bir bebeğin babasız büyümesini istemeyecek ve Sancar’ı Menekşe’yi affetmesi konusunda ikna edecek kendisi de Sancar’dan uzaklaşacak; ancak Sancar’ın kendinden uzaklaşmadığını gören Nare Sancar’ın kendisinden ümidini kesmesi için büyük bir hata yaparak ani bir karar verecek.

Sefirin Kızı sancar ve nare evlenecek mi resimleri

Sefirin Kızı Menekşe Bebeğini Düşürür

Sefirin Kızı Menekşe Hamile mi? Bebeği Düştü mü? İşte Gerçekler (1 Yorum)