Sefirin Kızı Oyuncuları Ne Kadar Kazanıyor? İşte Dudak Uçuklatan Rakamlar

Sefirin Kızı dizisinde Neslihan Atagül’ün geçirgen bağırsak sendromu nedeniyle diziden ayrılması sonrası Sefirin Kızı dizisine Tuba Büyüküstün dahil oldu. Tuba Büyüküstün Sefirin Kızı dizisine kurtarması karşılığında bölüm başı 200.000 TL’ye ikna edilebildi.

Tuba Büyüküstün Seferin Kızına Rekor Ücret İle Transfer Oldu

Cesur ve Güzel dizisinden sonra 2 sezondur ekranlarda yer almayan Tuba Büyüküstün sezon sonuna kadar alacağı ücret pandemi başladı başlayalı bir oyuncuya verilen en yüksek ücret oldu. Tuba Büyüküstün’ün aldığı yüksek ücret ile Sefirin Kızı dizisinin maliyeti daha da arttı. Bu durumda Sefirin Kızı dizisi eğer 4’ün altında reyting alırsa bu durumda haziran 2021’i göremeden final yapabilir. tuba buyukustun sefirin kizi

Engin Akyürek, Sefirin Kızı dizisinde uzun süreden sonra ilk defa başrol olarak yer alacak. Özellikle Arap Emirliklerinde büyük bir hayran kitlesine sahip olan usta oyuncu uzun süredir hiç bir projeye evet demiyordu. Özellikle Fatmagül’ün Suçu Ne? dizisi ile büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Engin Akyürek uzun süredir de ekranlarda görünmüyordu.

Son olarak Ölene Kadar dizisinde Dağhan karakteri ile çok sevilen ama dizisi tutmayan Engin Akyürek düzü tutturamayıp Arap Baharı yaşayan ünlülerden. Popüleritesi her geçen gün artan yakışıklı oyuncu özellikle yurt dışında dizisi en çok beklenen isimlerden.

Bu durumun farkında olan Engin Akyürek yer alacağı projeyi hem dikkatli şekilde seçiyor hemde istediği ücret ile dudak uçuklatıyor. Akşam Gazetesinden aldığımız bilgiye göre Engin Akyürek yeni sezonda yer alacağı Sefirin Kızı adlı dizi için yapımcı O3 Medya’an bölüm başı 200.000 TL istemiş ve oyuncunun isteği seve seve kabul edilmiş.

Diğer taraftan Engin Altan Düzyatan yen dizisi Kurşun’dan ise 150.000 ile 200.000 TL arası kazanıyormuş. 

Türkiye’nin yanı sıra Ortadoğu’da büyük bir hayran kitlesi bulunan Engin Akyürek Sefirin Kızı dizisinde ünlü oyuncu Neslihan Atagül’le başrolü paylaşacak. Ortadoğu’da  Engin Akyürek kadar olmasa da milyonlarca hayranı bulunan güzel oyuncunun da alacağı ücret Engin Aküyrek’den aşağı kalmaz. Zaten dizilerde başrol oyuncuları arasında uçurum olacak şekilde bir bölüm başı ücret olursa bu dizinin geleceğini de olumsuz etkiyor. Ben Engin Aküyrek kadar olmasa da Neslihan Atagül’ün de en az bölüm başı 150.000 TL ücret alacağını tahmin ediyorum; zira Neslihan Atagül de uzun süredir yeni bir dizi de oynamaya ikna edilemiyor ve istediği afaki ücretler ile tepki çekiyordu. Sefirin Kızı Oyuncuları Ne Kadar Kazanıyor bölüm başı ücretler ne kadar

Sefirin Kızı Oyuncuları Ne Kadar Kazanıyor? İşte Dudak Uçuklatan Rakamlar (2 Yorum)

  1. Engin akyürek çok yakişikli ve çok başarili oyuncu her oynadigi katakterinin hhakkini veriyor ben en ćok onun kara para aşk daki oynadigi karaktrtini begeniyorum.
    Neslihan atagülde ćok güzel oyuncu yeni dizilerine şimdiden başarilar

  2. Neslihan yeni neslin en çok sevilen oyuncusu oyunculuğu süper halkın bu sezon en çok görmek istediği bir oyuncu engin lede muhteşem bir çift oldular 2020 nin en gözde çifti başarılar