Sefirin Kızı Sancar Ölecek mi? Engin Akyürek Sefirin Kızından Ayrılacak mı?

Sefirin Kızı dizisinde bir çok izleyici dizilerinin kısa süre içinde final yapacağını düşünüyor; gerçeği konuşmak gerekirse mayıs 2021’e kadar Sefirin Kızı dizi için final söz konusu değil; Sefirin Kızı izleyicinin aklına finali düşüren ise Sancar’ın uçurumdan düşme sahnesi olacak.

Sefirin Kızı dizisi senaryosunda sonunda Menekşe’nin işi bitti. Menekşe artık Melek’i öldürtmek ile suçlanıyor ve Sancar kesin olarak Menekşe’den ayrıldı  ancak Akın’ın ve Kahraman’ın yaptıkları artık Sancar’ın canına yetti. Sancar dayanamayacak bu sefer gerçekten Akın’ı uçurumdan atacak. Sancar Nare ve kızını İsviçre’ye gönderir. Tek bir amacı vardır kendisi katil olup hapse düştüğünü Kızı Melek ve Nare’nin öğrenmemesidir. Sancar Akın’ı polise verdim diye Nare’nin kendisini attığı meşhur uçuruma çıkar. Akın uçurumda aşağı atılacağı anı beklerken Sancar da Kahraman Boz’un işini bitirir; ancak Sancar Kahraman’ı vursa da onu öldürmez. Akın’ı kurtarmak isteyen Nare ise şans eseri uçağın rotar yapması ile havaalanında kalır. Müge ise Nare’ye Sancar’ın katil olacağını söyler. Nare ise hemen uçurma çıkar ve Sancar gelmeden önce Akın’ı kurtarmaya çalışır. Akın ise Nare’yi rehin alır ve Sancar’dan seçimini yapmasını ister; ya bizi bırakırsın Nare ile gideriz ya da Nare ile bu uçurumdan düşeriz der. Sancar seçimini yapar ve Nare’yi kurtarır. Nare kurtulur ancak Sancar artık Akın meselesini kapatmak ister. Sancar Akın’ı uçurumdan atmak isterken kendisi de Akın ile uçurumdan düşer. sefirin kizi sancar oluyor resimleri

Sefirin Kızı Sancar Ölecek mi?

Sefirin Kızı dizisinde tabi ki Sancar ölmeyecek ve taşlara tutunarak uçurumdan düşmekten son anda kurtulacak; Sancar’ın kurtulacağı aşikarken peki Akın’a ne olacak. Akın artık ölür ve diziden çıkarsa iyi olur zira izleyici artık Akın’dan kurtulmak istiyor; defalarca zaten ölümden döndü; rica ediyoruz artık Akın ölsün zaten o uçurumdan bir insan evladı düşer de nasıl yaşar bu mantıksız olacaktır.

Engin Akyürek Sefirin Kızından Ayrılacak mı?

Engin Akyürek kesin olarak Sefirin Kızı dizisinden ayrılmayacak; Engin Akyürek’in Sefirin Kızı dizisi ile mayıs 2020’ye kadar sözleşmesi var bu diziden ayrılsa bile başka dizi de rol alamaz. Engin Akyürek için belki de Sefirin Kızı dizisinde hapishane sahneleri yazılabilir zira Kahraman’ı vurdu Sancar.

Sefirin Kızı Dizisinde Gediz Hain Oluyor

Sefirin Kızı dizisinde kendine hakim olamayıp kardeşi gibi gördüğü Sağdıç’ının karısına aşık olan Gediz nasıl olur da sevilir bilinmez ama işte o izleyici tarafından çok sevilen Gediz’in yakında hain çıkmasını hep birlikte izleyeceğiz zira Gediz Sancar’ı Nare’den uzak tutmak için Menekşe ile iş birliği yapacak.

Sefirin Kızı Sancar Ölüyor mu

Sefirin Kızı Sancar Ölecek mi? Engin Akyürek Sefirin Kızından Ayrılacak mı? (5 Yorum)

  1. Diziler seyircilere ”Nasıl kötülük yapılırın?”doktorasını yaptırıyor.İğrenç,hiç mi iyiler galip gelemez bu dünyada?İğrenç,Akın’ın defalarca kötülük yapma şansı bulması gerçekten iğrenç.

  2. bencede sefirin kızı hiç bitmesin çünkü çok güzel şahsen ben pazartesi gününü iple çekiyorum

  3. Bende kendi kendime düşünüyor dum sancar ayrıldı mi diye ama bu hic aklıma gelmedi ama hapisten nasil kurtulur onu da anlayamadim belki kahraman ölmez ve bi sekilde paçayı kurtarsın diye sikayetci olmaz