Sen Anlat Karadeniz 21 Mart Özeti 9. Bölüm Fragmanı Mustafa Kaeleli Zorda

Sen Anlat Karadeniz dizisi 9. bölümü ile 21 mart çarşamba akşamı izleyicisi karşısında olacak. Sen Anlat Karadeniz’in 9. bölümünde her kes Mustafa Kaleli’nin üzerine gelecek.

Bilindiği üzere Mustafa Kaleli’nin 6. bölümde Yiğit’i Vedat Sayar’a kendi elleri ile verdiğini biliyoruz. Mustafa Kaleli her ne kadar kardeşi Tahir’i korumak için Yiğit’i babası Vedat’a verse de Tahir bunun farkında değil. Mustafa Kaleli aslında Yiğit’i verdi ama Vedat’ın ipini de aldığı cinayet itirafı videosu ile eline aldı.

gttrd

Vedat şimdi Mustafa Kaleli’nin ipini eline aldı; zira Vedat Mustafa Kaleli’nin kum çıkarma ihalesi için aradığı 1 Milyon Dolar’ı çek karşılığı Mustafa’ya verdi. Mustafa tam ihale parasını faiz vererek almıştı ki tedbirsiz davrandı ve Vedat’ın adamları Mustafa Kaleli’yi yakalayarak ondan verdiği parayı geri aldı. Hem Mustafa Kaleli’nin çeki Vedat’ta kalmış oldu hemde ihale parası.

Mustafa Kaleli şimdi hem Tahir ve karısı Asiye ile düşman oldu hemde Vedat Sayar’ın insafına kaldı. Zira Vedat Sayar elinde ki çekleri istediği zaman bozdurup Kaleli ailesini donuna kadar soyabilir.

Sen Anlat Karadeniz 21 Mart resimleri

Bu işe bir Tahir Kaleli’nin el atması lazım ama o da Mustafa ve Mithat ile yaptığı anlaşmayı bozdu. Tahir kuzuyu kurda emanet ettiğini düşünüyor. Tahir çok güvendiği abisinden böyle bir hainlik belmediği için Nefes’i onlara emanet etme karşılığı Nefes’ten uzak durup Mercan ile ilişkilerine devam etme sözü vermişti. Mercan ile Tahir’in görüşmesini ise Tahir gördü. Yani Sen Anlat Karadeniz’de işler tamamen karıştı.

Tahir sonunda Mustafa abisi ile yaptığı anlaşmayı bozdu; zira abisine güvenmiyor. Bu nedenle de artık Nefes’ten uzak durmasına gerek yok; çünkü Nefes’ten zaten uzak durmak ona ölüm gibi geliyor. Sen Anlat Karadeniz’in 9. bölümünde Tahir Nefes’e neden ondan uzak durmaya çalıştığını açıklayacak. Tahir beni sevmiyor mu artık diyen Nefes’in içi rahatlayacak ama bu seferde ortaya Sakine anne çıkacak.

Sen Anlat Karadeniz 9. bölüm resimleri

Sakine anne Mustafa ve Tahir arasında yaşanan bu çatışmanın tek sebebinin İstanbullu Yosma Nefes olduğunu düşünecek ve Nefes’i saçından tuttuğu gibi Osman Hoca’nın evinden dışarı atacak.  Bakalım Tahir annesi Sakine’nin sevdiği kıza reva gördüğü bu uygulamaya ne diyecek. Saçından sokağa atılan Nefes nasıl bir karar verecek ve Sürmene’de kalmaya devam edecek mi? Tahir Nefes’i bırakacak mı? Bunların hepsini Sen Anlat Karadeniz’in 21 mart çarşmab akşamı ekranlara gelecek 9. bölümünde göreceğiz.

Sen Anlat Karadeniz’in 9. bölümün de başına gelenlerden sonra Mustafa Kaleli’ye acıyacağız.

Sen Anlat Karadeniz 21 Mart resimleri 1

Sen Anlat Karadeniz 21 Mart Fragmanı

Sen Anlat Karadeniz 21 Mart Özeti 9. Bölüm Fragmanı Mustafa Kaeleli Zorda (9 Yorum)

  1. Saniye hanımın nefese yaptığı kötülükten sonra veya kovduktan nefes oralarda kalmak istemez ancakk Tahir nefesi bırakmaz artık abisinin hainliğini öğrndikten sonra .ne bölümdü yine beh Asiye geline helal olsun herbişeyi söyleyi ortalığa dökeyii gerçekleri flan kimsenin söyleme dmesine bakmayi ee mert kadun tabi,ula bu nazar yokmi kaşıniyi görecek gnünü haberi yok 2 tokat yese feleği şaşicak ,ay cnım ya nefes dua etmeye gitmiş camiye,Tahir onu gördü medresede sabaha kdar bekledi kapının önünde, ah bu Tahir le nefes ne olacak bunlr boyle ya , Tahir le abisi de şükür namazı kıldılar ne hoş efsane bunlar ya her sahnesi ayrı bi güzel. Bu güzel ve başarılı ekibe bin teşekkür.