Sevdim Seni Bir Kere Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri

Focus Film’in Star Tv için hazırladığı Sevdim Seni Bir Kere dizisinin 9 eylül pazartesi günü Star Tv ekranlarında yayın hayatına başlayacak. Sevdim Seni Bir Kere dizisi daha önceki Focus film dizileri gibi Ankara’da çekiliyor. Sevdim Seni Bir dizisi çekimleri temmuz ayı sonunda sete çıktı. Dizinin eylül ayında 15:30 da Star Tv ekranlarında olması bekleniyor.

Sevdim Seni Bir Kere dizisinin yapımcısı Nilgün Sağyaşar olacak dizinin yönetmenliğini ise Bergüzar Demiroğlu ve Mihriban Şahin’in  üstlenecek.

Focus Film sahibi Nilgün Sağyaşar’ın yapımcılığını, Bergüzar Demiroğlu ve Mihriban Şahin’in yönetmenliğini üstlendiği Sevdim Seni Bir Kere dizisinde Berk Bakioğlu, Şifanur Gül, Yağmur Çokgenç, Pervin Balcı ve Çağdaş Serter, Şirin Çetinel ve Önder Atakanlı, Sevgi Temel ve Eneshan NALBANT yer alıyor. Sevdim Seni Bir Kere  kadrosunda daha önce Deniz Yıldızı ve Beni Affet gibi günlük dizilerin kadrosunda yer almış oyuncuların yer alması izleyiciyi heyecanlandırdı.

Genç oyuncu Berk Bakioğlu Sevdim Seni Bir Kere dizisinin erkek başrol oyuncusu olurken dizi de Berk Bakioğlu’nun partneri ise Şifanur Gül olacak.

Sevdim Seni Bir Kere Oyuncu Kadrosu

Berk Bakioğlu (Yağız)

Berk Bakioğlu, Selin Boronkay ajansın oyuncusudur. Tiyatro eğitimi almıştır. Yakışıklılığı ile dikkat çekmiş ve Focus Film sahibi Nilgün Sağyaşar’ın dikkatini çekerek Sevdim Seni Bir Kere dizisinin erkek başrolu olmaya hak kazanmıştır.

Sevdim Seni Bir Kere dizisinde Yağız yakışıklı bir gençtir. Yağız’ın zengin ve lüks bir hayatı varken her şeyi arkasında bırakır ve bir restorana işçi olarak girer. Bu restoranda Eylül’ü ilk gördüğünde ona aşık olur.

Şifanur Gül (Eylül)

Şifanur Gül Ankara Üniversitesi Devlet Tiyatrosu Oyunculuk Anabilim dalı mezunudur. Güzeller güzeli bir kızdır. Tiyatro oyuncusu olarak çalışmakta iken yeteneğini Focus Film sahibi Nilgün Sağyaşar’a ispat etmiş ve Sevdim Seni Bir Kere dizisi kadın başrol oyunculuğunu hak etmiştir.

Eylül bir restoranda yardımcı aşçı olarak çalışan güzeller güzeli bir kızdır. Aslım’ın da yakın arkadaşıdır. Restorana yeni giren ve kim olduğunu bilmediği Yağız’a aşık olacaktır.

Yağmur Çokgenç (Aslım)

Yağmur Çokgenç Çocuklar Duymasın dizisinde hayat verdiği Cansu karakteri ile tanınır. Yağmur Çokgenç tahminimize göre 1999 doğumludur ve  psikoloji bölümü öğrencisidir. İzmirli olan Yağmur Çokgenç 20 yaşında İzmir  güzeli seçilmiştir. Folkart Academy oyunculuk bölümü mezunudur.

Aslım Eylül’ün arkadaşıdır. Babasını Cengiz olarak bilse de gerçek babasının başka bir adam olduğunu öğrendiğinde yıkılacaktır. Bu zor zamanlarında Aslım’a yeni tanıştığı ve çok hoşlandığı Ozan yardım edecektir.

Oğuzhan Kayra Koç (Ozan)

28 Ocak 1998 Ankara doğumlu olan Oğuzhan Kayra Koç 21 yaşındadır. 185 cm boyunda ve 73 kg olan oyuncu Ankara Akademi Sanat Tiyatrosunda 2012 den beri görev almaktadır. Vatanım Sensin -Hayat Şarkısı -Umuda Kelepçe Vurulmaz dizilerinde rol aldı.

Ozan babasını kaybetmiş ama ümidini ve cesaretini kaybetmemiş bir gençtir. Korkusuz olan ozan kadınlara karşı bunca yıl mesafeli durduktan sonra bir kadını canını seve seve verecek kadar çok sevmiştir.

Pervin Balcı

Pervin Balcı 1965 Çanakkale doğumludur ve Hacettepe Ü. Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümü mezunudur. Deniz Yıldızı dizisinde 7 sezon hayat verdiği Şükran karakteri ile tanınır. RH+Menajerlik’in oyuncusudur.

Gonca Yakut

Gonca Yakut 1979 Adana doğumludur ve 39 yaşındadır. Ankara Üniversitesi Devlet Tiyatrosu Oyunculuk Bölümü Mezunudur. Beni Affet dizisinde Şebnem karakterine hayat vermiştir. Son olarak Yılanların Öcü dizisinde Nesrin karakteri ile yer almıştır. Gonca Yakut son olarak Beni Bırakma dizisinde Hülya karakterine hayat vermiş ve çok sevilmişti.

Çağdaş Serter

Çağdaş Serter şubat 1983 İzmir doğumludur ve 36 yaşındadır. Bilkent Üniversitesi Oyunculuk Bölümü mezunu olan Çağdaş Serter Deniz Yıldızı dizisinde hayat verdiği Suna karakteri ile tanınmıştır. Fox Tv’de yayınlanan Esaretim sensin dizisinde de Berrin karakterine hayat vermiştir.

Şirin Çetinel

Şirin Çetinel Beni Affet dizisinde hayat verdiği Neriman karakteri ile tanınır. Zeynep Şirin Giobbi’dir gerçek ismi. Son olarak 2017 yapımı Rafadan Tayfa Dehliz Macerası sinema filminde yer almıştır.

Önder Atakanlı

Önder Atakanlı Ankara Üniversitesi Opera ve Koro Bölümünden mezun olmuştur. Aslen Ankaralı olan yakışıklı oyuncu Beni Afet dizisinde hayat verdiği Mahir karakteri ile tanınmıştır. Behzat Ç. dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşayan Önder Atakanlı Ankara Devlet Tiyatrosu oyuncusudur ve kurumda Fosforlu Cevriye, Kantocu, Gizler Çarşısı, Hürrem Sultan ve Çalıkuşu gibi oyunlarda yer almıştır. 180 cm boyunda ve 77 kg’dır.

Sevgi Temel

Sevgi Temel başarılı bir tiyatro oyuncusudur. Son olarak 2018 de Terörist isimli oyunda yer almıştır. 24 yaşında olan Sevgi Temel 168 cm boyunda ve 45 kg ağırlığındadır. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı oyunculuk bölümü mezunudur.

Eneshan NALBANT

Beni Bırakma dizisi oyuncusu olan Eneshan NALBANT yakışıklı bir gençtir. Oyunculuk eğitimleri almıştır.

Zafer Güllü

Zafer Güllü 1966 da dünyaya gelmiştir ve şuanda 53 yaşındadır. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Aşk ve Mavi dizisinin 3. Sezonunda Halil karakterine hayat vermiştir. DAha önce Yılanların Öcü dizisinde de yer almıştır. Ankara’da tiyatro oyuncusu olarak görev almaktadır.

Kadir Kağan Bayram

Kadir Kağan Bayram başarılı bir tiyatrocu aynı zaman da bir mali müşavirdir. Ankara’da yaşamaktadır. Sevdim Seni Bir Kere dizisi ilk ciddi ekran deneyimi olacaktır.

 

Cansunur Şimşek

Sabancı üniversitesi devlet konservatuvarı mezunudur. Aktif olarak Ankara’da Tiyatro yapmaktadır.

Dilek Arıbal

Ankara Devlet Tiyatrosu oyuncusudur aslen Hataylıdır.

Ilgım Öztekin

Sevdim Seni Bir Kere Tanıtım Fragmanı

Sevdim Seni Bir Kere Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri (3 Yorum)

  1. Baş rol için kadın oyuncuyu güzel bulamadım.Erkek oyuncuda hiç iyi deyil aslında.Yine saçma bir türk dizisi geliyor.Harika.