Sevdim Seni Bir Kere Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri

Focus Film’in Star Tv için hazırladığı Sevdim Seni Bir Kere dizisinin 9 eylül pazartesi günü saat 17:00’da Star Tv ekranlarında yayın hayatına başlayacak. Sevdim Seni Bir Kere dizisi daha önceki Focus film dizileri gibi Ankara’da çekiliyor. Sevdim Seni Bir dizisi çekimleri temmuz ayı sonunda sete çıkmıştı

Sevdim Seni Bir Kere dizisinin yapımcısı Nilgün Sağyaşar olacak dizinin yönetmenliğini ise Bergüzar Demiroğlu ve Mihriban Şahin’in  üstlenecek.

Focus Film sahibi Nilgün Sağyaşar’ın yapımcılığını, Bergüzar Demiroğlu ve Mihriban Şahin’in yönetmenliğini üstlendiği Sevdim Seni Bir Kere dizisinde Berk Bakioğlu, Şifanur Gül, Yağmur Çokgenç, Pervin Balcı ve Çağdaş Serter, Şirin Çetinel ve Önder Atakanlı, Sevgi Temel ve Eneshan NALBANT yer alıyor. Sevdim Seni Bir Kere  kadrosunda daha önce Deniz Yıldızı ve Beni Affet gibi günlük dizilerin kadrosunda yer almış oyuncuların yer alması izleyiciyi heyecanlandırdı.

Genç oyuncu Berk Bakioğlu Sevdim Seni Bir Kere dizisinin erkek başrol oyuncusu olurken dizi de Berk Bakioğlu’nun partneri ise Şifanur Gül olacak.

Sevdim Seni Bir Kere Dizisi Konusu

Aslım İzmir’de doğmuş büyümüştür. Özel bir üniversitede Hukuk okumak için Ankara’ya gelen Aslım gelir gelmez özel üniversite sahibinin oğlu Ozan ile çarpışır ve bir tartışma yaşarlar. Ozan’ın asi ve öfkeli tavrı  Aslım’ın inatçılığı ile birleşince hayat gençlere fırtınalı ve tutkulu bir aşk yazar. Ozan ve Aslım bir yandan aşkları ile sınanırken  diğer taraftan  iki gencin ailesi de yıllar önce kapattıkları defterleri açarlar. Hırs, kibir, yalan, geçmişten gelen sırlar ve sosyo ekonomik farklar  hem iki gencin hem de ailelerin hayatlarını parçalarken unutulan gerçekler birer birer ortaya çıkacak ve bir daha hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Sevdim Seni Bir Kere Oyuncu Kadrosu

Berk Bakioğlu (Yağız)

Berk Bakioğlu, Selin Boronkay ajansın oyuncusudur. Tiyatro eğitimi almıştır. Yakışıklılığı ile dikkat çekmiş ve Focus Film sahibi Nilgün Sağyaşar’ın dikkatini çekerek Sevdim Seni Bir Kere dizisinin erkek başrolu olmaya hak kazanmıştır.

Sevdim Seni Bir Kere dizisinde Yağız yakışıklı bir gençtir. Yağız’ın zengin ve lüks bir hayatı varken her şeyi arkasında bırakır ve bir restorana işçi olarak girer. Bu restoranda Eylül’ü ilk gördüğünde ona aşık olur.

Şifanur Gül (Eylül)

Şifanur Gül Ankara Üniversitesi Devlet Tiyatrosu Oyunculuk Anabilim dalı mezunudur. Güzeller güzeli bir kızdır. Tiyatro oyuncusu olarak çalışmakta iken yeteneğini Focus Film sahibi Nilgün Sağyaşar’a ispat etmiş ve Sevdim Seni Bir Kere dizisi kadın başrol oyunculuğunu hak etmiştir.

Eylül üniversite de bir restoranda yardımcı aşçı olarak çalışan güzeller güzeli bir kızdır. Aslım’ın dayısının kızıdır. Çalışıp ailesini geçindirmek zorunda kalan Eylül; çalıştığı için okuyamamıştır. Eylül Restorana yeni giren ve kim olduğunu bilmediği Yağız’a aşık olacaktır.

Yağmur Çokgenç (Aslım)

Yağmur Çokgenç Çocuklar Duymasın dizisinde hayat verdiği Cansu karakteri ile tanınır. Yağmur Çokgenç tahminimize göre 1999 doğumludur ve  psikoloji bölümü öğrencisidir. İzmirli olan Yağmur Çokgenç 20 yaşında İzmir  güzeli seçilmiştir. Folkart Academy oyunculuk bölümü mezunudur.

İzmir’den üniversite okumak için gelen Aslım Eylül’ün teyzesinin kızıdır. Ankara da Hukuk kazanan Aslım üvey babasınından kaçarak üniversiteye okumaya gelir. Çocuk yaşından beri hem çalışan hem okuyan Aslım babasına maddi anlamda her zaman yardımcı olmuştur. Aslım Ankara’ya gelir gelmez aşık olacağı Ozan ile tanışmış ve ona aşık olmuştur. Aslım babasını Cengiz olarak bilse de gerçek babasını öğrendiğinde çok sevdiği annesini hiç affetmeyecektir. Bu zor zamanlarında Aslım’a yeni tanıştığı ve çok hoşlandığı Ozan yardım edecektir.

Oğuzhan Kayra Koç (Ozan)

28 Ocak 1998 Ankara doğumlu olan Oğuzhan Kayra Koç 21 yaşındadır. 185 cm boyunda ve 73 kg olan oyuncu Ankara Akademi Sanat Tiyatrosunda 2012 den beri görev almaktadır. Vatanım Sensin -Hayat Şarkısı -Umuda Kelepçe Vurulmaz dizilerinde rol aldı.

Ozan babasını kaybetmiş ama ümidini ve cesaretini kaybetmemiş bir gençtir. Ozan’ın annesi Jülide eşi öldükten sonra Mümtaz ile evlenmiştir; ancak Ozan bu evliliğe ilk günden karşı çıkmıştır ve Mümtaz’ı hiç sevmez. Ozan bu nedenle de annesinden ayrı babasından kalan evde kalmaktadır. Korkusuz olan ozan kadınlara karşı bunca yıl mesafeli durduktan sonra bir kadını canını seve seve verecek kadar çok sevmiştir.

Pervin Balcı

Pervin Balcı 1965 Çanakkale doğumludur ve Hacettepe Ü. Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümü mezunudur. Deniz Yıldızı dizisinde 7 sezon hayat verdiği Şükran karakteri ile tanınır. RH+Menajerlik’in oyuncusudur.

Gonca Yakut (Jülide)

Gonca Yakut 1979 Adana doğumludur ve 39 yaşındadır. Ankara Üniversitesi Devlet Tiyatrosu Oyunculuk Bölümü Mezunudur. Beni Affet dizisinde Şebnem karakterine hayat vermiştir. Son olarak Yılanların Öcü dizisinde Nesrin karakteri ile yer almıştır. Gonca Yakut son olarak Beni Bırakma dizisinde Hülya karakterine hayat vermiş ve çok sevilmişti.

Jülide özel bir üniversitenin sahibi zengin bir kadındır. Ozan’ın da annesidir. Mümtaz ile evlenen Jülide bir türlü kocası ile oğlunu bir araya getiremez. Oğlunu kaybetmek üzere olan Jülide oğlu Ozan’dan çok şey saklamaktadır.

Çağdaş Serter

Çağdaş Serter şubat 1983 İzmir doğumludur ve 36 yaşındadır. Bilkent Üniversitesi Oyunculuk Bölümü mezunu olan Çağdaş Serter Deniz Yıldızı dizisinde hayat verdiği Suna karakteri ile tanınmıştır. Fox Tv’de yayınlanan Esaretim sensin dizisinde de Berrin karakterine hayat vermiştir.

Şirin Çetinel (Nuran)

Şirin Çetinel Beni Affet dizisinde hayat verdiği Neriman karakteri ile tanınır. Zeynep Şirin Giobbi’dir gerçek ismi. Son olarak 2017 yapımı Rafadan Tayfa Dehliz Macerası sinema filminde yer almıştır.

Sevdim Seni Bir Kere dizisinde Nuran karakteri Eylül’ün annesi ve Yaşar’ın da eşidir.

Önder Atakanlı

Önder Atakanlı Ankara Üniversitesi Opera ve Koro Bölümünden mezun olmuştur. Aslen Ankaralı olan yakışıklı oyuncu Beni Afet dizisinde hayat verdiği Mahir karakteri ile tanınmıştır. Behzat Ç. dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşayan Önder Atakanlı Ankara Devlet Tiyatrosu oyuncusudur ve kurumda Fosforlu Cevriye, Kantocu, Gizler Çarşısı, Hürrem Sultan ve Çalıkuşu gibi oyunlarda yer almıştır. 180 cm boyunda ve 77 kg’dır.

Sevgi Temel (Berçin)

Sevgi Temel başarılı bir tiyatro oyuncusudur. Son olarak 2018 de Terörist isimli oyunda yer almıştır. 24 yaşında olan Sevgi Temel 168 cm boyunda ve 45 kg ağırlığındadır. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı oyunculuk bölümü mezunudur.

Berçin Ozan’a aşık bir kız. Ozan ile çocukluk arkadaşı olan Berçim zengin bir ailenin kızıdır. Annesi de ozanı kazanması için Berçin’e yardım eder.

 

Eneshan NALBANT

Beni Bırakma dizisi oyuncusu olan Eneshan NALBANT yakışıklı bir gençtir. Oyunculuk eğitimleri almıştır.

Zafer Güllü (Yaşar)

Zafer Güllü 1966 da dünyaya gelmiştir ve şuanda 53 yaşındadır. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Aşk ve Mavi dizisinin 3. Sezonunda Halil karakterine hayat vermiştir. DAha önce Yılanların Öcü dizisinde de yer almıştır. Ankara’da tiyatro oyuncusu olarak görev almaktadır.

Yaşar Eylül’ün babasıdır. Bir kolu yarım olsa da yine de eşi ile birlikte konakta hizmetli olarak çalışmaktadır. Yaşar Hediye’nin abisidir. Geçirdiği kaza sonucu bir kolunu kaybetmiştir. 

Kadir Kağan Bayram

Kadir Kağan Bayram başarılı bir tiyatrocu aynı zaman da bir mali müşavirdir. Ankara’da yaşamaktadır. Sevdim Seni Bir Kere dizisi ilk ciddi ekran deneyimi olacaktır.

Cansunur Şimşek

Sabancı üniversitesi devlet konservatuvarı mezunudur. Aktif olarak Ankara’da Tiyatro yapmaktadır.

Dilek Arıbal

Ankara Devlet Tiyatrosu oyuncusudur aslen Hataylıdır.

Volkan Murat Benli (Mümtaz)

1971 Ankara doğumlu olan Volkan Murat Benli 48 yaşındaır. Ankara Üniversitesi Tiyatro mezunudur. Devlet tiyatrosu oyuncusudur 21 yıldır. Uzun yıllar Sivas ve Adana deblet tiyatrolarında görev almıştır. Deniz yıldızı dizisinde yer aldı.

Mümtaz Ozan’ın babası sandığı kişidir. Özel üniversite sahibidir. Zengin bir adamdır; Jülide’nin kocasıdır.

Didem Aygün (Hediye)

Didem AygünÖzkavukçu soy adı ile de tanınır. 1981 Ankara doğumludur ve 38 yaşındadır..Unutma Beni adlı dizide hayat verdiği İlkay karakteri ile ünlenmiştir.

Hediye Aslım’ın annesidir. Aslım’ın gerçek babasının kim olduğunu yıllarca kızı üzülmesin diye saklamıştır ancak artık saklı hiç bir şey kalmayacaktır. Aslım’ın babası sandığı Cengiz aslında gerçek babası değildir. Cengiz Hediye hamileyken onu evine kabul etmiş ve Aslım’a babalık yapmıştır. 

İrfan Kılınç (Kemal Hoca)

1980 Ankara doğumlu ola İrfan Kılın. 39 yaşındadır. Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk bölümü mezunudur ancak Ankara’da yaşamakta ve Ankara Devlet Tiyatrosunda çalışmaktadır. Erdem Er Güney Menajerliğin oyuncusudur.

Kemal Hoca Aslım’ın gerçek babasıdır. Aynı zamanda da Hediye’yi karnında bebeği ile bırakan da Kemal Hocadır; ancak gerçekler her zaman göründüğü gibi değildir.

Nur Yazar

Nur Yazar denilince akıllara Aşk ve Mavi dizisinde hayat verdiği Fatma karakteri gelmektedir. 1982 İstanbul doğumlu olan Nur Yazar Ankara Üniversitesi Tiyatro mezunudur. Yeni Evli dizisinde 12 yıl önce Pelin karkaterine hayat vererek başladığı oyunculuk serüvenine tiyatro oyunları ile devam etmektedir.

Nevzat Can Rüzgar

Nevzat Can Rüzgar 1995 doğumlu dizi ve tiyatro oyuncusudur. 24 yaşında olan yakışıklı oyuncu Nevzat Can Rüzgar Beni Affet dizisi ile tanınmıştır. Son olarak Elif dizisinde, Kerem karakterine hayat vermiş ve çok sevilmitir. 1.80 metre boyunda ve 72 kilodur.

 Yağmur Ilgım Öztekin

Yağmur Ilgım Öztekin Ankara Üniversitesi Tiyatro ve  Sahne Sanatları bölümü öğrencisidir. İlk dizi deneyimi Sevdim Seni Bir Kere dizisi olacaktır. Gelecek vaad eden bir güzelliği vardır.

Tuana Tuzman

Bilkent Üniversitesi Amerikan Dili ve Edebiyatı Bölümü 3. sınıf öğrencisidir. İlk dizi deneyimi Sevdim Seni Bir Kere dizisi olmuştur.

Bülent Çiftçi (Cengiz)

Bülent Çiftçi 1971 Ankara doğumludur ve yaşındadır. 48 yaşında olan Bülent Çiftçi Ankarada yaşamaya devam etmiş ve bir çok özel tiyatrolarda oyuncu olarak yer almıştır. Şuanda Ankara Devlet Tiyatrosu oyuncusudur. Ankara da çekilen günlük diziler Beni Affet ve Deniz Yıldızında yer alan Bülent Çiftçi yer aldığı sayıız tiyatro oyunun yanında Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi ve Arka Sokaklar gibi dizilerde rol almıştır.

Cengiz Hediye’nin kocasıdır. Gırtlağına kadar boca gömülmüş bir adamdır. uzun yol şöförü olarak çalışır. Hediye ile evlendiğinde Hediye başka bir adamdan hamiledir. Bu nedenle de Aslım Cengiz’in babası değildir. Cengiz asla Aslım’ın Ankara’ya okumaya gitmesini istemez.

Sevdim Seni Bir Kere Tanıtım Fragmanı

Sevdim Seni Bir Kere Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri (8 Yorum)

  1. bence bu dizi harika bir dizi ve aslim da azanda mukemel oyuncu izlemeden bos yorum yazip durmayin once izleyin derim ben 😊 hoca kalin bay bay

  2. Baş rol için kadın oyuncuyu güzel bulamadım.Erkek oyuncuda hiç iyi deyil aslında.Yine saçma bir türk dizisi geliyor.Harika.