Survivor 2018 6 Nisan Ödülü Kim Kazandı? Survivor 2018 40. Bölüm Fragmanı

Ünlüler kazandığı pilav ödülünü afiyetle yedi. survivor 2018 pilav ödülü

Survivor 2018.de 6 Nisan akşamı verilecek Nohut Pilav ödülünü kazanan takım Ünlüler takımı olmuştur. Ünlüler 10-6 gibi rahat bir skor ile ödülü kazanmıştır.  Survivor 2018 6 Nisan sonucu

Survivor 2018 6 Nisan akşamı oynanan ödül oyununda durum şuanda Ünlüler 9 Gönüllüler 6. Ünlüler bir ödül oyunundan daha galibiyetle döndüSurvivor 2018 6 Nisan ünlüler kazandı 1

Survivor 2018 6 Nisan akşamı oynanacak ödül oyununda ödülün içinde ödül olacak. Bir tarafta karnı bir gün önce tıka basa doyan bir Ünlüler takımı diğer tarafta açlıktan kıvranan bir Gönüllüler takımı var. Survivor 2018 6 Nisan akşamı oynanacak ödül oyununda da şartlar eşit olmayacak. Survivor 2018 6 Nisan Ödülü

Survivor 2018 de 6 nisan cuma akşamı önemli bir ödül oyunu oynanacak. Bilindiği üzere adalar birleştikten sonra 5 nisan perşembe akşamı iletişim ödülü oynandı. Oyun Best Of’a  gitti ve kazanan Ünlüler takımı oldu; ancak Damla sevinemediği için Ünlüler takımı da sevinemedi; zira Ünlüler takımı Gönüllüler takımında ki arkadaşları aileleri ile görüşemeyecek diye çok üzüldü.

Sonrasında oynanan karışık ızgara ödüllü ödül oyununu da kazanan ve karnını tıka basa doyuran yine Ünlüler oldu.

Survivor 2018’de Gönüllüler takımı Ünlüler takımı karşısında gerçekten yine çok güçsüz; zira yeni takımlarda performanslara baktığımızda Gönüllüler takımın en iyi isimleri Hilmi Cem ve Damla oldu.

Hilmi Cem ve Damla bence All Star takımında ilk 5’e bile giremeyecek isimler. Bundan sonra Survivor 2018’de iki defa dokunulmazlık oyunu oynanacak ve dokunulmazlıklarda kaybeden takımlardan birer isim sms’e çıkacak.Survivor 2018 6 Nisan

Survivor 2018 Acun’un Hilmi Cem ve Murat’ı aynı takıma koyarken Damla’yı tek başına Gönüllüler takımına göndermesi çok doğru olmamış zira Damla Gönüllüler takımında iyi performans gösterse de yalnızlık konusunda çok zorlanıyor.

Birisinin Damla’ya Survivor 2018’in bir arkadaşları ile oturma sohbet etme yeri olmadığını anlatmalı. Yoksa Damla bu psikoloji ile giderse yakında mental durumdan dolayı Survivor 2018’den diskalifiye edilecek. Zira Damla’yı ne zaman görsem ağlıyor.

Diğer taraftan Survivor 2018’de Ünlüler takımına Gönüllülerin en güçlüsü gitti demiştim; Mustafa Kemal’den için. Survivor 2018 5 nisan akşamı oynanan iletişim ödülünde 2  de 2 yaparak yeni takımına katkı sağladı.

Survivor 2018 6 nisan akşamı oynanacak ödül oyununu kazanacak takım bence yine Ünlüler takımı olacak. Bence Gönüllüler takımı  Ünlüler’den oyun alabilmek için Cumaali ve Birsen gibi isimlerin elenmesi gerekebilir.

Survivor 2018’de performanslar için en önemli ödül iletişim ödülüdür. Survivor yarışmaları performansa dayalı yarışmalardır. Performansı da en çok mental durum etkiler. Survivor 2018’de şuan mental durumu en iyi takım Ünlüler takımı. Bu nedenle de ben Survivor 2018 40. bölümde kazanan takımın yine Ünlüler olacağını tahmin ediyorum.

Survivor 2018 6 Nisan akşamı ödül oyununu kazanan takım ile ilgili tüyo alırsak sayfamızda sizler için paylaşacağız; lütfen takipte kalın

Survivor 2018 40. Bölüm Fragmanı

Survivor 2018 6 Nisan Ödülü Kim Kazandı? Survivor 2018 40. Bölüm Fragmanı (2 Yorum)

  1. Bir Anılcı olarak Hakan, Yağmur, Funda, Cumali 4’lisine çok teşekkür ediyorum sayelerinde daha da hırslanıyoruz , giderek büyüyor ABBFC ailesi❤Ne kadar umrunuzda bilmiyorum ama oyun kazanamıyorsunuz arkadaşlar . Oyunlar hakkında konuşmak varken 7/24 Anıl’ı karalıyorsunuz ya. “Günaydın demedi”; “Tencere yıkamadı” ; ” yeni gelenlere yalakalık yapıyor” …Pardonie moi Hakan , Yağmur , Funda, Cumali 4’lisi siz takımın en iyi yarışmacısını kulisle 8 kişi elenmek üzere potaya çıkarıyorsunuz. Sonra da gelip Anıl bizimle değil Hilmilerle sohbet ediyor diyorsunuz. Where is mantık? Adamı dışlayan sizsiniz lan Anıl sizinle neyin sohbetini edecek? Panorama da Ihsan’ında dediği gibi Anıl o takıma siz 4’nizin toplamından daha çok katkı sağladı tek başına. Siz sakatken o çocuk yarışırdı sizin yerinize, doktor rapor verene kadar 1 gün bile oyundan kaçmadı çekilmedi. Gözleri bozuk suya girdiğinde lenslerine su kaçıyor oyunun sonundaki atışın çoğunu bu yüzden yapamıyor ama ona rağmen takımın en iyisi olan kişi Anıl!
    Birgün Semihe katılacağım aklıma gelmezdi ama malesef çok doğru konuştu Semih Hakan’a ” Çocuk(Anıl) uzayda, sen hala dipten el sallıyorsun Hakan” derken:)
    Takımda gruplaşmayı başlatan insanlar Anılın yanına 3 kişi geldi . Olası potada 4’e 4 olacak oylar oy çoğunluğu bizde olmalı amacıyla gruplaşmalardan rahatsız olduklarını söylediler. Birde o kadar acizler ki Oy çokluğunu kazanabilmek için nagihanla Birseni yanlarına çekmeye çalışıyorlar. Gerçekten yazık. Siz çocuğa her röpartajda sallarken Anılın hiç bir şeyden haberi bile yok. Kıbrısta Anıl final koltuğunda otururken o 4 arkadaşın yüzlerinin alacağı hali merakla bekliyorum.
    Gizem sosyal medya sallanıyor zaten herkes o 4’linin gerçek amaçlarının Anılın oylarını düşürmek olduğunun farkında? Dünkü bölümde Anıl o kadar çok görünmemesine rağmen Twitterda tt olduk❤ ABBFC gücü❤

  2. Oncellikle bugün ünlüler kazandı daha sonra gönüller takımı adada konuşması oldu ve ANIL hakkında yanlış düşündüklerini düşünüyorum çünkü bunlar toplu olarak konseyde ANIL’i yazdılar ve ANIL onlardan uzak durdu murat Hilmi damla gönüllere geçmesiyle onlarla sohbet ediyor gönüller takımı ANIL’i kotuluyorlar o çok yanlış hemen funda ve yağmur gruplaşma lafını ortaya atı yağmur ve funda iyi olan yarışmacı değiller adada dedikodu yapıyorlar resmen ANIL çok iyi yarışmacı ve karşısında all star takımı var bana göre iyi yarışmacı sizlerin düşüncelerimi bekliyorum arkadaşlar bana katılan var mı?