Beni Bırakma 66. Bölüm Özeti 9 Mart Zeynep ve Cansu Kardeş

Beni Bırakma 66. Bölüm Özeti

Emre ve Zeynep yeniden her şeye rağmen yakınlaşmıştır; ancak Emre Zeynep’e aşkını itiraf etse de Zeynep Emre’nin beklediği gibi bir tepki vermeyecek ve Emre şok olacaktır. Gerçek olan şu ki Zeynep’te Emre’ye aşıktır; ancak yaşanan onca kötü olayda unutulacak gibi değildir. Her şeye rağmen Emre ve Zeynep aşkı küllerinden doğmaya çok yakındır.

Vedat ise kamera kayıtlarını çözmeleri için bir şirketle anlaşır. Güvenlik şirketi yetkilileri kamera kayıtlarının geri getirmeyi başarırlar; Esin ise hapse girmekten çok korkmaktadır. Esin hayatının geri kalanını hapishanede geçirmemek için tüm riskleri alsa da bu sefer zeki ve hince tasarladığı plan başında patlayacaktır.

Sıla evin satılık ilanını gördükten sonra Tarık’ la kurduğu tüm mutlu hayallerine de veda etmiştir. Sıla Tarık’ı kaybettiğini hissettikçe içinde ki sızı daha da artmaktadır ve çok üzgündür. Mehmet Sıla’nın üzgün haline dayanamaz, Sıla’ya olan aşkını kalbine gömer. Mehmet Sıla’nın mutlu olduğunu görmek için Sıla’ya gazete haberini Meltem’in yaptırdığını söyler. Sıla Tarık ile mutluluğuna engel olan Meltem’e hesap sormaya gider. Tarık ise Sıla’yı defalarca aramak ister ancak Sıla’yı aramayı gururuna yediremez ve ne yapacağını bilemez şekilde beklemektedir.

Öte yandan Meltem ve Tarık şirket için yapılan bir iş toplantısında yemektedir. Tarık ve Meltem yemek yerken Sıla içeri girecektir. Meltem ise Sıla’nın geleceğinden habersiz mutluluk pozları vermektedir. beni bırakma yedek 1

Beni Bırakma’da Bu hafta

Beni Bırakma dizisinde Hülya kızı Zeynep’e sen evlatlıksın benim kızım değilsin demiştir; ancak aslında gerçekler öyle değildir. Zeynep Hülya ve Vedat’ın kızıdır. Vedat yıllar önce hastahanede hemşire olan Hülya ile bir ilişki yaşamış ve sonrasın da Esin’in oyunları ile ayrılmak zorunda kalmıştır.

Esin Hülya ve Vedat’ı ayırmış sonra da Vedat ile evlenmiştir. Ayrıldıklarında hamile olan Hülya ise Vedat’a hamile olduğunu bir kızı olduğunu söyleyememiştir. Bu durumda Cansu ve Zeynep aynı babamın kızları oldukları için kardeştir.beni bırakma yedek 1

Diğer taraftan artık kamera kayıtları izlenmek üzeredir. Esin’in Emre’nin odasına girdiği ve onun odasında kaldığı saatler ortaya çıkacaktır. Diğer taraftan hastahane personeline gelen mesajın saatleri ile Esin’in emre’nin odasında olduğu saatte uyuşacaktır. Peki Esin Vedat’ın kamera kayıtlarına ulaşmasına engel olabilecek midir? Yoksa bu sefer Esin paçayı kurtaramayacak ve attığı iftiralar ortaya mı çıkacaktır?

Emre ise evinde Zeynep’i adeta sevgisi ile iyileştirmiştir. Cansu ise artık Zeynep’e olan nefretinden kurtulmuştur. Adeta Cansu Zeynep’le kardeş olduğunu hissetmiştir. Emre ve Zeynep arasında ise artık ilişkiler bir nebze olsun düzelmiştir.

Sıla ise adeta yıkılmıştır. Sırf Meltem ve Tarık mutlu olsun diye aşkını kalbine gömmüştür ancak bu dayanılacak bir acı değildir. Sıla Tarık’ın kendisini sildiğini düşünse de Tarık Sıla’nın neden kendisine böyle davrandığını bulmak için harekete geçer. Tarık bu olayında Meltem’in başının altıdan çıktığına emindir. Tarık ve Sıla bir kafede buluşur ve Sıla gerçekleri öğrenir.Beni Bırakma 9 mart

Beni Bırakma 66. Bölüm Özeti 9 Mart Zeynep ve Cansu Kardeş (1 Yorum)