Survivor 2018 83. Bölüm Fragmanı Survivor 2018 28 Mayıs Sembolü Kim Kazandı?

Survivor 2018 28 Mayıs akşamı elenen Yağmur oldu. Yağmur elendiğinden çok Hakan’dan ayrıldığına ve kendisinin de emeği ile kazanılan İstanbul ödülüne gidememesine çok üzüldü. Yağmur Dominik’te kalacak.

Survivor 2018 28 Mayıs Yağmur elendi

Survivor 2018 83. Bölümde Sembol Sahipleri Merve ve Turabi oldu.  Survivor 2018 83. Bölüm sembol sahipleri

Survivor 2018 83. Bölümde kızların sembol finali Merve ve Sema arasında oynanacak. Son oyunda Merve Damla’yı elediSurvivor 2018 83. Bölüm sembol

Survivor 2018’de 28 Mayıs pazartesi akşamı oynanan ödül oyununda kazanan 10-6’lık skorla Ünlüler olmuştur. 
Survivor 2018 28 Mayıs ödül oyunu

Survivor 2018 83. Bölüm’de çok önemli bir eleme konseyi yapılacak. Gönüllüler takımı İstanbul’a gitmeden önce yapılacak bu eleme konseyinde eğer bir Gönüllü yani Yağmur veya Hakan elenirse bu isimler ödüle katılamayacak ve İstanbul’da kalacak.

Survivor 2018’de 28 mayıs akşamı yapılacak eleme konseyinde ise Ünlüler’den de iki aday var. Bilindiği üzere bu hafta ilk dokunulmazlığı Gönüllüler kaybederken ikinci dokunulmazlığı Ünlüler kaybetmişti. Özellikle Ünlülerin dokunulmazlığı kaybetmesi çok dramatik olmuş ve bayrak yarışında 4 sayı öndeyken Anıl ve Hilmi Cem’in üstün gayreti ile Turabi ve Ünlüler takımının isteksiz tavırları ile kaybeden Ünlüler olmuştu Survivor 2018 27 Mayıs 1

Sizlere bir hafta öncesinden eleme konseyine kimlerin çıkacağını  Survivor adasından aldığımız bilgilerde belirtmiş ve elenecek ismin Yağmur Banda olacağını söylemiştik; Bakalım bu tüyomuz doğru çıkacak mı şuana kadar yanılmadık yanıltmadık.

Survivor 2018’de 28 mayıs akşamı eleme konseyi öncesi önemli bir ödül oyunu ve sembol oyunu oynanacak. Geçen hafta olduğu gibi baraka ödülünün yanında bir de sembol ödülü için yarışmacılar bireysel yarışacak .Geçen hafta Sema ve Turabi Kıbrıs Sembol oyununu kazanarak ilk sembollerine ulaşmıştı Bakalım bu hafta kimler sembolle dönecek oyundan.

Turabi’nin yine üst üste ikinci hafta aday olması ile Ünlüler takımı karışacak ve ortalık toz duman olacaktır. Turabi Adem’in üzerine çok fazla gidecek ve Adem çileden çıkacak. Turabi Adem’in kendisine vurması için çok uğraşacak ama adem sinirlerini kontrol ederek dişini sıkacak ama Turabi’ye vurmayacak.

Üst üste iki gün ciddi derecede kavga eden Adem ve Turabi’ye Acun Ilıcalı’dan ciddi uyarı gelecek bu uyarı ise özellikle Adem’i ilgilendirecek. Adem’in dövüşlerini hatırlatması ve Turabi’nin mesleği ile alay etmesi Acun’un Adem’e tepki göstermesine neden olacak.

Oynanan baraka ödülünü yine muhtemelen Gönüllüler kazanacaktır; zira artık Gönüllüler rahat baraka da yatmaya alıştı; Ünlülerin şansızlığından mı bilinmez ama Ünlüler rahat barakayı unuttular bile 4 haftadır kazanamıyorlar.

survivor 2018 sembol

Survivor 2018 83. Bölüm Kim Elendi?

Survivor 2018 83. Bölümde elenecek isim Yağmur Banda olacaktır. Tabi bu bizim aldığımız tüyo; ama doğru çıkma olasılığı çok yüksek.  Survivor 2018’de yapılan büyük sms oylamasında da Mustafa Kemal Yağmur’dan daha yüksek oy almıştı ama aralarında çok küçük bir oy farkı vardı.  Survivor 2018 83. Bölümde elenen Yağmur Banda olmazsa Mustafa Kemal Kurt olacaktır.yağmur elendi 28 mayıs

Survivor 2018 83. Bölüm Fragmanı

Survivor 2018 83. Bölüm Fragmanı Survivor 2018 28 Mayıs Sembolü Kim Kazandı? (1 Yorum)

  1. bence turabi ve adem kavgasinda adem hakslz zira kavgaye baslatan adem, ilk bagiran adem,ilk yavas konusan turabi ama adem kandi kazanamayinca degerlerini sucluyo, adem turabinin 2sampyunnundan rahatsiz ve onu kiskaniyo .acun bay onu sakinnesdermasi icin soyluyo yarismayi onunn icin kayb etme diye insannar da baskalarini yere gommeye ve saldirmaya and icmis yaziklar olsun