Uğur Biçer ve Burç Kümbetlioğlu Savaşçı’dan Neden Ayrıldı? Bayram Bayat ve Emre Şehit Olacak?

Fox TV’nin sevilen asker dizisi Savaşçı’da 3. sezon finali öncesi çok önemli ayrılıkların olacağı bilgisi geldi. Bilindiği üzere Savaşçı dizisi 76. bölümü ile 26 mayıs pazar akşamı izleyicisinden 3 aylık bir zaman isteyerek tatile çıkacak ve yepyeni hikayesi ile Savaşçı dizisi 4. sezonu ile eylül ayında yeniden izleyicisi karşısına çıkacak. Savaşçı’da 26 mayıs pazar akşamı yani sezon finalinde Kılıç Timi bir şehit verecek; üstüne çok sevdikleri bir abilerini de gazi olarak kaybedecekler.

Daha önce timden Çağrı ŞENSOY Kürşat karakteri ile Hakan Dinçkol Turan Hüseyinoğlu ve Alican Albayrak Teğmen Murat karakterleri ile şehit olarak diziye ve Kılıç Timine veda etmişlerdi. Bu isimlere Emre karakteri ile çok sevilen Uğur Biçer de şehitler kervanına katılacak. Savaşçı izleyicisinin kalbi aynı bölümde hem Bayram Bayat hemde Emre Durmuş’un ayrılığını nasıl kabullenecek izleyip göreceğiz. Şimdiden sosyal medyanın bu ayrılıklar ile çalkalanacağını söyleyebilirim.

Uğur Biçer Savaşçı’dan Neden Ayrıldı?

Ne Uğur Biçer’in ne de Burç Kümbetlioğlu’nun Savaşçı dizisinden ayrılması konusunda bir hatalara veya istekleri yok. Savaşçı dizisi senaristi Süleyman Çobanoğlu 2019 2020 yeni sezonunda Savaşçı dizisine yeni karakterler dahil etmek istiyor. Bu nedenle de yeni karaktere bütçe ve sahne ayrılabilmesi için eskilerden de kurtulması gerekiyor. Emre Durmuş’un zaten Savaşçı dizisinde bir hikayesi yoktu. Onlar tim olarak bir hikaye yazmışlardı kendilerine. Komedi yönü güçlü bir karakterdi. Sezon finali öncesi zaten time Emre’nin yerine Sertan Erkaçan Batur karakteri ile dahil olmuştu.

Uğur Biçer tamamen senaryo gereği Savaşçı dizisinden ayrılacak; kendisi de senaristler tarafından yazılan yeni sezon senaryosuna çok şaşırmıştır ama Uğur Biçer çok kaliteli bir oyuncu; Güzel Köylü dizisinde komedi yönünün güçlü olduğunu ispat etmişti. Savaşçı dizisinde de 3 sezon asker olarak hepimizin gönlünü feth etti. Umarım Uğur Biçer 2019 2020 yeni sezonunda yeni bir asker dizisi ile izleyicisi karşısına yeniden çıkar. Bunu hak ediyor. Yolu açık olsun

Burç Kümbetlioğlu Savaşçı’dan Neden Ayrıldı?

Burç Kümbetlioğlu da aynı Uğur Biçer gibi yazılan senaryoya hayret etti. Özellikle Hatice’si ile Bayram Bayat kendi başına bir aile ve komedi dizisi gibiydi. Hem Hatice hemde Bayram Bayat aynı anda demek ki Savaşçı’dan ayrılacak. Burç Kümbetlioğlu’na Savaşçı dizisinde hikayeleri bittiği için yeni sezon sözleşmesinin imzalanmayacağı belirtilince o da çok şaşırmıştır; bakalım Savaşçı’nın yeni sezonunda.

Savaşçı dizisinde Birsen ve Kubilay aşkı senaristler tarafından izleyiciye adapte edilmeye çalışıldı; ancak bu aşk tutmadı ve hem Kubilay hemde Birsen karakterleri yeni sezonda Savaşçı dizisinde olmayacaklar. Tabi Hatice ve Bayram Bayat’da Savaşçı’nın yeni sezonunda senaryo da olmayacak

Savaşçı Bayram Bayat Gazi Oluyor ve timden ayrılıyor.

Savaşçı dizisinde Bayram Bayat karakterinin bir bacağını kaybedip gazi olması nedeniyle Burç Kümbetlioğlu’nun 2019 2020 yeni sezonunda Savaşçı dizisinde olamayacağı biliniyor. blank

Savaşçı Emre Şehit Oluyor

Evet bize gelen bilgilere göre Emre’de şehit olacak. Daha önce de söylediğimiz  gibi Bayram Bayat gazi olurken Emre şehit olacak; ancak Emre’nin şehit olduğu bölüm 2019 2020 yeni sezonunda yayında olacak. Emre ve Galip ağır şekilde Doğu Akdeniz de çıkan bir çatışmada yaralanacak. bakalım Emre ile birlikte Galip de mi şehit olacak bekleyip göreceğiz.

Uğur Biçer ve Burç Kümbetlioğlu Ekonomik Nedenler Sebebi İle Savaşçı’dan Ayrıldı İddiası

Uğur Biçer ve Burç Kümbetlioğlu’nun hikayesi bittiği için Savaşçı’dan ayrıldığı iddia edilse de herkes tarafından Savaşçı dizisi yapımcısı Limon film’in ekonomik sıkıntılar nedeniyle dizilerinde daralmaya gittiğini biliyor. Savaşçı dizisine yeni oyuncular yeni hikayesi ile girebilir bu dizimize renk katar ama var olan sevilen oyunculara da boşa para ödenecek bahanesiyle bence diziden çıkarılmamalı.

Bir Savaşçı izleyicisi olarak Bence Emre Galip’siz Galip de Emre’siz olmaz. Ben kesinlikle Savaşçı dizisinin bu iki ayrılıktan sonra izleyicilerin tepkisini çekeceğini düşünüyorum ve bu ayrılıklar Savaşçı dizisinin reytinglerini de olumsuz etkileyecektir. Bir de Bayram Bayat olmadan kim kükreyerek Alla alla komutanım diyecek? Savaşçı dizisi benim için bu iki karakter ile anlamlıydı. Umarım tepkilerimiz ile yeni sezonda yeniden Uğur Biçer ve Burç Kümbetlioğlu’nu Savaşçı setinde görebiliriz. 

Uğur Biçer ve Burç Kümbetlioğlu Savaşçı’dan Neden Ayrıldı? Bayram Bayat ve Emre Şehit Olacak? (15 Yorum)

 1. Dizide sevilen hiçbir karakter kalmadı artık seyretmeye gerek yok.oturun kendiniz izleyin artık

 2. bayram galip,emre yoksa bu yeniz sezon çok yavan olacak.Zaten senaryo içerik olarak kötüleşmeye başlamıştı.Bir iki bölüm bakar sonrada büyük ihtimal kaçarım.Bayındır yok seyfi yok gaalip yok emre yok bayram yok cididi sıkıcı oldu.

 3. Emre ve Galip şehit olduğundan beri diziyi izlerken oyun oynuyorum bu kadar önemli 2 kişiyi çıkarmak saçmalık

 4. Lütfen Galip ve Emre geri gelsin Bayramı rol gereği sakat bıraktınız ama 4.sezon başladığında Emre ve Galip hiç yoktu senaristler isterse bir şekilde onları tekrar getirebilir bence. Bayramın yerini dolduracağını düşündüğünüz Ali karakteri şiveli konuşmaya çalışıyor hiç doğal olmadığı gibi Polyanna gibi sürekli gülücük dağıtıyor diğer iki karakter Emre ve Galipin yanından geçemez onlar olmadan dizi çok boş onları geri getirin benim gibi düşünen bu diziyi izleyen çok fazla kişi var lütfen dikkate alın

 5. İlk başladığı tarihten itibaren bir bölüm bile kaçırmadan takip ettiğim savaşçı dizisinde ne yazık ki 4.sezonunda hayal kırıklığı yaşıyorum dizinin en sevilen 3 karakteri aynı anda diziden rol gereği çıkarılıyor, şuan diziyi takip etmeme rağmen çok sıkılarak izliyorum diziyi yeni katılan karakterler hiçbir şekilde ne Bayram karakterinin nede Galip ve Emre’nin yerini tutamıyorlar. Lütfen Emre ve Galip gizli görevde olsun geri getirilsin yoksa izlemeyi bırakıcam.

 6. Bayram bayat siz savaşçı dizisinin bir anlamı kalmadı ki galip te yok alın kendiniz izleyin senaristler

 7. Severek izlediğim bir dizi idi ancak emre galip ve bayram ASTSB.larin diziden ayrılmaları diziye olan reytingleri düşüreceğini sanıyorum en azından ben izlemeyeceğim.

 8. Almanyadan fox TV Yi uydudan izleyemiyoruz
  Eger izleyebilsek görün savasci dizisindeki reytingi

 9. Ya bu dizideki sevilen karakterleri neden çıkarıyorsunuz.diziyide biraktirmayin biz hafta sonunu iple çekiyoruz dizi için oyuncu değişince dizinin tadı kalmıyor lütfen çıkarmayın.