Uğur Biçer ve Burç Kümbetlioğlu Savaşçı’dan Neden Ayrıldı? Bayram Bayat ve Emre Şehit Olacak?

Fox TV’nin sevilen asker dizisi Savaşçı’da 3. sezon finali öncesi çok önemli ayrılıkların olacağı bilgisi geldi. Bilindiği üzere Savaşçı dizisi 76. bölümü ile 26 mayıs pazar akşamı izleyicisinden 3 aylık bir zaman isteyerek tatile çıkacak ve yepyeni hikayesi ile Savaşçı dizisi 4. sezonu ile eylül ayında yeniden izleyicisi karşısına çıkacak. Savaşçı’da 26 mayıs pazar akşamı yani sezon finalinde Kılıç Timi iki şehit verecek.

Daha önce timden Çağrı ŞENSOY Kürşat karakteri ile Hakan Dinçkol Turan Hüseyinoğlu ve Alican Albayrak Teğmen Murat karakterleri ile şehit olarak diziye ve Kılıç Timine veda etmişlerdi. Bu isimlere Emre karakteri ile çok sevilen Uğur Biçer ve Bayram Bayat karakteri ile timin abisi olan Burç Kümbetlioğlu da katılacak. Savaşçı izleyicisinin kalbi aynı bölümde hem Bayram Bayat hemde Emre Durmuş’un ayrılığını nasıl kabullenecek izleyip göreceğiz. Şimdiden sosyal medyanın bu ayrılıklar ile çalkalanacağını söyleyebilirim.

Uğur Biçer Savaşçı’dan Neden Ayrıldı?

Ne Uğur Biçer’in ne de Burç Kümbetlioğlu’nun Savaşçı dizisinden ayrılması konusunda bir hatalara veya istekleri yok. Savaşçı dizisi senaristi Süleyman Çobanoğlu 2019 2020 yeni sezonunda Savaşçı dizisine yeni karakterler dahil etmek istiyor. Bu nedenle de yeni karaktere bütçe ve sahne ayrılabilmesi için eskilerden de kurtulması gerekiyor. Emre Durmuş’un zaten Savaşçı dizisinde bir hikayesi yoktu. Onlar tim olarak bir hikaye yazmışlardı kendilerine. Komedi yönü güçlü bir karakterdi. Sezon finali öncesi zaten time Emre’nin yerine Sertan Erkaçan Batur karakteri ile dahil olmuştu.

Uğur Biçer tamamen senaryo gereği Savaşçı dizisinden ayrılacak; kendisi de senaristler tarafından yazılan yeni sezon senaryosuna çok şaşırmıştır ama Uğur Biçer çok kaliteli bir oyuncu; Güzel Köylü dizisinde komedi yönünün güçlü olduğunu ispat etmişti. Savaşçı dizisinde de 3 sezon asker olarak hepimizin gönlünü feth etti. Umarım Uğur Biçer 2019 2020 yeni sezonunda yeni bir asker dizisi ile izleyicisi karşısına yeniden çıkar. Bunu hak ediyor. Yolu açık olsun

Burç Kümbetlioğlu Savaşçı’dan Neden Ayrıldı?

Burç Kümbetlioğlu da aynı Uğur Biçer gibi yazılan senaryoya hayret etti. Özellikle Hatice’si ile Bayram Bayat kendi başına bir aile ve komedi dizisi gibiydi. Hem Hatice hemde Bayram Bayat aynı anda demek ki SAvaşçı’dan ayrılacak. Burç Kümbetlioğlu’na Savaşçı dizisinde hikayeleri bittiği için yeni sezon sözleşmesinin imzalanmayacağı belirtilince o da çok şaşırmıştır; bakalım Savaşçı’nın yeni sezonunda.

Savaşçı dizisinde Birsen ve Kubilay aşkı senaristler tarafından izleyiciye adapte edilmeye çalışıldı ama izleyici Kubilay’ın Selver Bozok ve Hatice Bayat’ın yanına nasıl bu kadar hızlı kaynaştığını anlamadı. Bakalım Hatice’nin yokluğunda Selver Bozok kiminle Kaan’ı evlendirmek için çalışacak izleyip göreceğiz.

Savaşçı Bayram Bayat Şehit mi olacak? Savaşçı Emre Şehit mi Olacak?

Evet bize gelen bilgilere göre hem Bayram Bayat hemde Emre komutanlarını kurtarmak için şehit olacak. Tabi izlemeden senaryoyu göremeyiz; ama benim tahminime göre Bayram Bayat ve Emre’den birinin tayininin çıkması gibi bir durum da söz konusu olabilir.

Uğur Biçer ve Burç Kümbetlioğlu Ekonomik Nedenler Sebebi İle Savaşçı’dan Ayrıldı İddiası

Uğur Biçer ve Burç Kümbetlioğlu’nun hikayesi bittiği için Savaşçı’dan ayrıldığı iddia edilse de herkes tarafından SAvaşçı dizisi yapımcısı Limon film’in ekonomik sıkıntılar nedeniyle dizilerinde daralmaya gittiğini biliyor. Savaşçı dizisine yeni oyuncular yeni hikayesi ile girebilir bu dizimize renk katar ama var olan sevilen oyunculara da boşa para ödenecek bahanesiyle bence diziden çıkarılmamalı.

Bir Savaşçı izleyicisi olarak Bence Emre Galip’siz Galip de Emre’siz olmaz. Ben kesinlikle Savaşçı dizisinin bu iki ayrılıktan sonra izleyicilerin tepkisini çekeceğini düşünüyorum ve bu ayrılıklar Savaşçı dizisinin reytinglerini de olumsuz etkileyecektir. Bir de Bayram Bayat olmadan kim kükreyerek Alla alla komutanım diyecek? Savaşçı dizisi benim için bu iki karakter ile anlamlıydı. Umarım tepkilerimiz ile yeni sezonda yeniden Uğur Biçer ve Burç Kümbetlioğlu’nu Savaşçı setinde görebiliriz.