Yemin 138. Bölüm 139. Bölüm 140. Bölüm Özeti 11 Aralık 12 Aralık 13 Aralık

Yemin 13 Aralık Özeti

Videoyu izleyen Emir boşanmalarının sebebini anlar ama kimin kendilerine böyle bir hainlik yaptığını bilemez. Emir daha önce kendisini tutsak yapan adamı son anda elinden kaçırmıştır. Videoyu izleyen Emir tekrar o adamın peşine düşer ve onu yakalar.

Verilen adrese yürüyerek giden Reyhan Talaz’ın Cemre’yi zorla tuttuğunu görür. Cemre ve Talaz’ın birlikte bir cinayete imza attığını duyan Reyhan şok olur. Dışarıda bir bıçak bulan Reyhan gerçekleri öğrenmek ve Cemre’yi kurtarmak için Talaz’ın karşısına çıkar ve Talaz’a bıçak çeker; ancak Talaz silahını çıkarır ve Reyhan’ı da bağlar.

Reyhan Cemre’nin de deliler gibi Emir’e aşık olduğu için bu oyunları planladığını öğrenir; artık gerçekler ortaya çıkmıştır şimdi geriye sadece Talaz’dan kurtulmak vardır; ancak Talaz aldığı Emir ile hem Cemre’yi hemde Reyhan’ı öldürmeye karar verir ancak bunu dikkat çekmeden yapacaktır. Talaz elektrik vererek ikisini de yakmayı düşünür. Yere dökülen su elektrik kablosuna ulaştığında Cemre ve Reyhan’ı elektrik çarpacak ve ikisi de ölecektir.  Yemin 13 Aralık resimleri

Bıraktığı yerde Reyhan’ı bulamayan Emir şimdi de Reyhan’ın peşine düşer. Emir Reyhan’ın o eve gittiğini anlar; ancak yolda arabası çamura batınca Reyhan ve Cemre’yi kurtarmak için geç kalır.  Peki Emir Reyhan ve Cemre’yi kurtarabilecek midir? Emir zamanında yetişebilecek midir?

Yemin 140. Bölüm Fragmanı

Yemin 139. Bölüm Özeti

Reyhan her şeyin çözülmesi için Cemre’ye ulaşması gerektiğinin farkındadır. Cemre’yi bulmak için Emir’den de yardım isteyen Reyhan Cemre’nin izine de ulaşmıştır. Reyhan Cemre’yi bulacak ve tüm gerçekleri Cemre’den dinleyecektir. Cemre’nin tutulduğu yere giden Reyhan Cemre’nin Talaz’ın elinde olduğunu görür. Talaz ise Reyhan’ı gökte ararken yerde bulmuştur. Talaz’a yakalanan Reyhan yine başına büyük bir bela almıştır.  Reyhan’ın tüm gerçeklere vakıf olması artık ölmesi gerektiğini göstermektedir. Peki Cavidan ve Talaz Reyhan için ne kadar verecek?Yemin 139 Bölüm resimleri

Reyhan’ın Talaz’ın eline geçtiğini ve başına büyük bir bela aldığını öğrenen Emir Reyhan’ı kurtarmak için harekete geçer. Kemal önce videoyu montajlayan adamın peşine düşer ve sonunda aradığı videoya ulaşır. Emir izlediği video ile Reyhan’ın nasıl bir oyunun içine düştüğünü anlar. Emir gerçekleri öğrenmiştir; şimdi geriye sadece Reyhan’ı Talaz’ın elinden kurtarmak kalmıştır. Gerçeklerin bir bir ortaya çıktığını öğrenen Cavidan ise kaçma planını devreye sokar. Peki Talaz aldığı Emir’i uygulayacak ve Reyhan’ı öldürecek midir? Yoksa Emir Reyhan’ı celladının elinden kurtarabilecek midir?

Kemal ise Masal’ı kaybetmesinde asli suçlu olarak Narin’i görür ve Narin’i o gün kendisi ile eve gelmediği için asla affetmeyeceğini söyler. Bir kez daha Kemal’in psikolojik şiddetine maruz kalan Narin ise artık dayanmakta zorlanmaktadır.

Yemin 139. Bölüm Fragmanı

Yemin 11 Aralık Özeti

Olayın geçtiği depoya kanıt aramak için giden Reyhan Emir’e yakalanır. Reyhan artık bir açıklama yapmak zorundadır Emir’e. Reyhan’ın kaçacak yeri kalmamıştır, bu depoda olmasını hiç bir şekilde açıklayamayan Reyhan yine susmaktan başka bir şey de yapmaz. Reyhan sustukça Emir delirir ama artık Emir her şeyi öğrenmeye çok yaklaşmıştır. Emir’in emin olduğu iki şey vardır ilki bu olayın bir tarafında Cemre vardır; diğer tarafında da Reyhan’ın kaçırıldığı o gece.

Talaz’ın elinde olan Cemre ise zor zamanlarının sonuna gelmiştir; artık ya kendini öldürecek bu çileyi bitirecek yada Talaz’ı öldürecektir. Cemre Talaz’ı öldürmeyi seçer ama Talaz buna izin vermez. Talaz Cemre’yi fareli bir odaya atar. Cavidan’dan parasını alamayan ve daha çok para isteyen Talaz Cavidan’a bir ders vermek ve istediğini almak ister; ancak Cavidan kolay lokma değildir. Cavidan dersini alan Cemre’yi artık ortaya çıkarmak zorundadır zira herkes Cemre’nin yokluğundan şüphelenmeye başlamıştır. Peki Cemre dersini almış mıdır? Cavidan’ın Cemre’ye oynadığı oyun işe yarayacak mıdır?yemin 11 aralık özeti resimleri

Masal’ın gitmesi ile Kemal iyice kontrolden çıkar ve her şeyi yanlış anlamaya, her söze alınmaya başlar. Narin ise küsmeden yılmadan Kemal’e destek olmaya devam eder. Diğer taraftan Reyhan gelen telefon ile sonunda Cemre’nin izini bulmuştur. Cemre’nin Talaz’ın elinde olduğunu ve zor durumda olduğunu anlayan Reyhan gerçekleri ortaya çıkarabilmek için Cemre’yi kurtarması gerektiğini düşünür. Bakalım Reyhan Cemre’yi Talaz’ın elinden alabilecek mi?  Peki Talaz Reyhan’ın Cemre’yi aradığının öğrenince Reyhan için nasıl bir plan yapacak? İzleyip göreceğiz.

Yemin 138. Bölüm Fragmanı 11 Aralık

Bir çok izleyici Reyhan’ın hiç bir olayı çözemeyeceğini çözerse bu olayı Emir’in çözeceğini düşünüyor ama yanılıyor. Artık Yemin’de suçlular cezasını bulacak. Emir ve Reyhan baş başa çok güzel yemekler yiyecekler. Gerçi tüm bu olaylar çözüldükten sonra şimdi Yemin setinde görüyoruz yeni baş belaları geliyor ama yine de Yemin izleyicisi artık dizinin 140 ve 150. bölümlerinde rahat nefes alacak ve Emir ile Reyhan aşkının huzurunu doyasıya yaşayacaklar.

Yemin’de Yeni Hafta Başlıyor

Emir ve Reyhan’ın kavuşamyacağını yine Cavidan veya Talaz’ın yeni bir oyunu ile karşılaşılacağını düşünse de gerçekte böyle bir şey yok. Yemin dizisinin 138. bölümünde Reyhan için aslında bir plan var ama bu planı bozacak bir Emir de var.Yemin 138. Bölüm resimleri

Yemin dizisinin 11 aralık çarşamba günü ekranlara gelecek yeni bölümünde Cemre’yi bulmak için harekete geçen Reyhan kendi hayatını da tehlikeye attığının farkında değildir. Elinde ki videonun sahte olduğuna inan Reyhan bunu doğrulatmak için Cemre ile görüşmeye gider; ancak Cemre Talaz’ın elindedir ve Talaz her an her şeyi yağabilecek tehlikeli bir adamdır. Emir ise Reyhan’ın bir kez daha başına bela alacağını düşünerek harekete geçer ve Reyhan’ı takip eder.

Yemin dizisinde artık Emir’in gerçekleri öğrenmesi için çok az zaman kaldı. Reyhan elinde ki sahte videodan Emir’e bahsedecek ama iş işten geçmiş olacak. Reyhan’ı kurtarma görevi ise yine Emir’e düşecek. Emir Reyhan’ı Talaz’ın elinden alacak ve Talaz’ın gönderdiği montaj video ile Reyhan’ı korkutup ayrılmalarına sebep olduğunu düşünecek ancak Emir işin içinde annesi Cavidan’ın da olduğunu sonrada anlayacak. Cavidan’ı yakacak ise Cemre olacak. Cemre sonunda annesinin katili Cavidan’dan intikam alacak.

Yemin’de Bu Hafta

Yemin dizisinde her şey ortaya çıktıktan ve Talaz hapse gittikten sonra bakalım Emir annesi ile ilgili nasıl bir karar verecek. Emir annesinin hapse girmesine göz yumacak mı? Peki Emir Reyhan’a nasıl bir evlilik teklifi yapacak. İlk evliliklerinden bir şey anlamayan Emir ve Reyhan yeniden düğün dernek kuracak ve Cavidan’ın gözü önünde bir kez daha Reyhan gelinlik giyecek. Peki Cemre’ye ne olacak?

Diğer taraftan Kemal için artık zor zamanlar gelmiş çatmıştır. Kızı Masal’ı dedesine verilmesi Kemal’i çıldırtsa da Narin’in yönlendirmesi ile Kemal kızı ile geçireceği kısa zamanları iyi değrşlendirmek isteyecek. Artık kızını sadece hafta sonu bir kaç saat görecek Kemal için en büyük destek Narin’den gelecek. Narin ve Kemal aşkı bu sefer de Masal’ın yokluğunda büyük bir sınavdan geçecek ve Narin Masal gelene kadar Kemal’i yalnız bırakmayacağına söz verecek.

Yemin 139. Bölüm resimleri

 

Yemin dizisinin 11 aralık 2019 çarşamba akşamı ekranlara gelecek 138. bölüm fragmanı şuanda yayınlanmadı. Fragman yayınlandığında sayfamıza eklenecektir.

Yemin 138. Bölüm 139. Bölüm 140. Bölüm Özeti 11 Aralık 12 Aralık 13 Aralık (6 Yorum)

 1. Tamam açıkladığınıza sağ olun ama ben Türk değilim.
  Bir daha yorum yazdığımda dikkat etmeye çalışırım
  Başardığım kadar tabi

 2. Gerçi benimde bir yorumum çıkmadı.
  Ben orada özeti yazana teşekkür etmiştim çünkü izleyicileri bıkmasınlar diye her özet yazdığında yeminde artık buzlar eriyecek, sorunlar çözülecek,suçlular cezasını çekecek, artık az kaldı diye diye izleyicileri bıktırmamak için özeti yazan admin de elinden geleni yapıyor ama na file dizinin yazarı dizi saçma şekilde uzatmadan hiç vaz geçmiyor.

  • Yorumlarınızın çıkmamasının sebebi ne yazık ki Türkçe’ye uygun yazmamanız. Kelimeleri keserek veya harf kullanımına dikkat etmediğiniz yani güzel Türkçe’mizi güzel kullanmadığınız sürece ne yazık ki yorumlarınız onaylanmayacak.

 3. Sar sar sar makarayi çöz çöz çöz makarayi bu dizi böyle devam eder.Reyhan çok sevdiği kocasina boşanmasınin nedenlerini anlatamiyor.Ucuz kahramanlıklar yapiyor.Gecen sezonda yine Cavidan i kurtardi ne oldu.Talaz suc makinasi.Gerci benim bircok yorumum verilmedi çünkü dogrulari yazdığım icin sümen altı oluyor.Çok kereler yazdim.Alın teri ile para kazananlari (pis besleme-koylu diye)aşağılamayin Köylü milletin efendisi beslemede alinteri ile geçinen insandir dedim yorumlarim cikmadi ben artik sadece arada yeni fragmana bakiyorum izlemiyorum.Topluma çok kötü ornekler sergileniyor.

 4. Of yeter sıktı ya su emir ne zaman öğrenecek gerçekleri masal geri gelsin evine narin kemal ve masal mutlu olsunlar bir aile olsunlar artık ya emir gerçekleri görsün artık annesinin bir kotu insan olduğunu görsün artık Nigar her şeyi anlatsın artık Emir’e hikmet bey iyileşsin artık ya biz bunları görmek istiyoruz artık gerçekler yalanlar ortaya çıksın artık