Yemin 14 ve 15. Bölüm Özeti 7 8 Mart Fragmanı

Yemin dizisinin bölüm özetlerini ve fragmanlarını sizlerle buluşturmaya; bölüm sonunda da izlemeyenler için detaylı özetleri paylaşmaya devam ediyoruz. Yemin dizisinin 15. bölüm fragmanı ve özeti sizlerle.

Yemin 15. Bölüm özeti

Vural, Emir‘in önünde Reyhan‘ı açık açık tanığını söyler. Ona iftira atar. Vural Reyhan‘ın elini tutunca Emir onunla kavga eder. Ağzını burnunu kırıp onu kovar. Vural gidince Reyhan Emir‘e yemin ederim onu tanımıyorum der. Emir, öfkeyle ama o seni iyi tanıyor, her şeyini biliyor diye Reyhan‘a inanmaz. Vural taksideyken Cavidan ve Cemre arabadadır.

Cavidan Vural’a para paketi verir. Leyla eve gelince adamları görür ve onları alt edip Masal‘ın odasına koşar. Leyla Masal ile odaya kapanmışken adamlar onu Masal‘ı vermesi için tehdit eder. Leyla vermeyince adamlar odanın kapısına benzin döküp yakmaya çalışırlar. Leyla benzin kokusunu alınca çok endişelenir. Emir Reyhan‘a boşanma evraklarını fırlatır ve bu iş bitti, imzala şu dilekçeyi diye ona bağırır. Reyhan ağlayarak ben seni aldatmadım diye haykırır.Yemin 15. Bölüm özeti resimleri

Benim tahminime göre, Emir Reyhan‘a inanmayıp hayatı ona zindan etmeye devam edecek. Suna bu durumu öğrenince haksızlığa daha fazla dayanamayıp Emir‘e her şeyi anlatacak. Adamlar evi yakıp dışarı çıkınca Leyla Masal‘ı kurtaracak. Kemal durumu öğrenince Leyla‘ya minnettar olacaktır.

Leyla ve Masal yangından kurtulacak mı? Talaz Leyla‘nın tehlikede olduğunu öğrenince ne tepki verecek? Reyhan boşanma dilekçesini imzalayacak mı?  Emir gerçeği nasıl öğrenecek?

Hepsi ve daha fazlası Yemin 15 bölüm 8 Mart’ta Kanal 7 de…

Yemin 15. Bölüm Fragmanı

Yemin 15. Bölüm Tahmini ve Tüyoları

Yemin’in 15. yeni bölümünde kendini Emir’e karşı inandıramayan Reyhan, suçlu ilan edilir. Emir ise Reyhan’dan ayrılacağını söyler. Peki Reyhan’la Emir’in evlilikleri bitecek mi?

Bütün bu işaretler Reyhan’ı haksız çıkarınca, Emir boşanmaya karar verir. Cavidan ile Cemre, Emir’in ayrılacağını duyup sevinirken; kusursuz planları Suna’ya takılır. Peki Gerçekler ortaya çıkacak mıdır? Öte yandan Leyla, eve giren hırsızların asıl amacını çözer fakat evde tek başınadır. Peki Canı pahasına da olsa Masal’ı koruyabilecek mi?

Yemin 7 Mart Detaylı Özeti

Reyhan Emir‘i sorgular ama Emir imzala şu kâğıtları diyerek gider. Reyhan‘ı dinlemez. Kemal Leyla‘yı görünce uyandırır ve sorgular. Leyla gece lavaboya kalkmıştım yanlışlıkla girmişim buraya deyip kaçar. Reyhan Emir‘in öfkesinin sebebini merak eder. Emir ise hâlâ mesajları düşünmekte. Cavidan Emir‘e gelir ve onu Reyhan‘a karşı doldurur. Leyla uyurgezer olduğu için kendine kızar. Kemal de bu durumun etkisindedir. Hatta Şehriye‘nin Regaip kandilinden konuşmasını da duyamaz.

Cavidan gelince Reyhan boşanma evrakını saklar ama Cavidan onu alıp okur. Sonra Reyhan‘la alay eder ve evrakları imzala der. Yaptıkların yenilir yutulur bir şey değil der. Reyhan hâlâ hiç bir şey bilmiyor ve kendini savunur. Cavidan elin adamıyla mesajlaşmasaydın o zaman diye ağzından kaçırır. Reyhan telefonuna bakar ama mesaj falan bulamaz. Bilgisayarı açınca gerçeği anlar. Reyhan bilgisayarı Emir‘e getirir ve mesajlarla bir alakam yok der. Ne yaparsan göz yumarım ama bu çok fazla, namusuma laf edemezsin der.

Bana inanacaksın der. Emir ona inanmaz ve gider. Leyla Kemal‘le karşılaşmamak için odasından çıkamıyordur. Cavidan ve Cemre zaferlerine sevinirler. Cavidan ona Emir‘in işyerine gitmesini söyler. Reyhan Emir‘in sözlerini düşünüp ağlar. Leyla Kemal‘le karşılaşır. Kemal onu sorgulasa da Leyla karanlıkta göremiyorum deyip yine kaçar. Kemal ona inanır. Emir Reyhan‘ın kendini savunmasını düşünüp kafası karışır ama yine de inanamaz. Kemal odasında bir an saatini bulamayınca Leyla‘dan şüphelenir ancak saatini görünce ona inanması gerektiğini söyler.

Leyla‘nın çok utandığını düşünüp gülümser. Melike bilgisayarı Suna‘ya verir ve Reyhan‘ın başına gelenleri anlatır. Suna üzülür ve Emir‘le konuşmak ister. Ama Cavidan gelir ve onu durdurur. Abin seni asla affetmez diye onu susturmak ister. Suna vazgeçmeyince Cavidan baban duyarsa kalp krizi geçirir der. Zafer Reyhan‘ın biriyle mesajlaşmasına inanamaz ve Emir‘in de içine kurt düşürür. Suna yine de Emir‘le konuşmak isteyince Cavidan telefon ve bilgisayarına el koyar. Cemre arkadaşı Yonca ile Emir‘le mutlu olacağını falan konuşur.

Leyla hâlâ Kemal‘in yüzüne bakamaz ve öyle konuşur.  Kemal gidince Leyla rahatlar. Suna çaresizdir. Melike ona telefonunu verir. Suna eski bilgisayarını açar ve Vural‘ın numarasını bulup onu arar. Vural‘a Reyhan‘ın resmini yolladığı için özür diler ve ona durumu anlatır. Gelip Emir‘le konuşmasını ister. Vural kabul eder. Leyla ve Masal evde yalnızken Taci Leyla‘yı ziyarete gelir. Taci Masal ile de tanışır. Leyla onu göndermek ister ama Taci ondan su ister. Taci alarm sistemini bozan bir cihazı dolaba koyar. Nigar hala Sefer‘e kızgın.

Suna Reyhan‘a her şeyi anlatır ve Vural‘ı çağırdığını söyleyip içini rahatlatır. Reyhan ona teşekkür eder. Suna Emir‘i arar ve eve çağırır. Talazın adamları Kemal‘in evinin önünde pusuya yatmış Masal‘ı kaçırmayı bekler. Kemal işteyken Soner diye biri gelir ve yine ihaleden çekilmesini ister. Kemal kabul etmez. Cavidan Suna‘ya Reyhan‘la konuştu diye kızar. Onu ısrarla doktora götürür.

Talaz Leyla‘yı arar ve kalp krizi geçirmiş gibi yapar. Leyla hemen Şehriye‘yi arar ama o uzaktadır. Leyla mecburen taksi çağırıp Masal‘ı da götürmek ister. Taksi çağırmaya gidince o sırada Talaz‘ın adamları eve girer. Reyhan, Vural Emir‘le konuşacağı için mutludur. Emir eve gelir ve Vuralı görünce yakasına yapışır.  Reyhan konuş kardeşim deyince Vural açık açık Reyhan‘a iftira atar. Onu tanıdığını ima eder. Reyhan şok olur.

Yemin 14. Bölüm Özeti

Emir Reyhan‘a bir sürü hakaret edip gitmek isterken Reyhan onu durdurur ve böyle hakaretten sonra gidemezsin der. Bir açıklama bekler. Emir ise hikâyeyi biliyorsun diye açıklama yapmaz. Reyhan Cavidan‘la konuşur ve Cavidan ona elin adamıyla mesajlaşmadan önce başına gelecekleri düşünmeliydin der.

Reyhan şaşırır ve sorgular. Cemre ofiste Emir‘le ilgilenir. Cemre sonra arkadaşı Yonca‘ya Emir‘in kollarında en mutlu kadın olacağını söyler. Kemal kendi kendine Leyla‘ya inanmaya başlasan iyi olacak diye konuşur. Suna Vural‘ı arar ve eve gelip abimle konuş der.

Reyhan bilgisayarı Emir‘e getirir ve bunları benim yazdığıma nasıl inanırsın der. Emir gözlerimle gördüğüme inanıyım derken Reyhan baba inanacaksın bana diye onu susturur. Kemal Leyla‘yı yanı başında görünce ne tepki verecek? Vural eve gelecek mi? Emir Reyhan‘a inanacak mı?

Hepsi, Yemin 14 bölüm 7 Mart da Kanal 7 de…Yemin 14. Bölüm foto

Yemin 7 Mart Fragmanı

Yemin 14. Bölüm Tahmini

Yemin dizisinde Reyhan ve Emir Cavidan ve Cemre‘nin kurduğu kumpasa düşmüştür. Reyhan daha başına ne geldiğini bile bilmiyordur. Emir ise Reyhan‘ı Vural‘dan kıskandığı için çok öfkelidir.

Bu hafta içinde Cavidan ve Cemre Emir‘in öfkesini daha da arttırmaya çalışacak. Reyhan da ne ile suçlandığını bile bilmeyecek. Öte yandan Suna en sonunda Reyhan‘a Vural‘a onun resmini yolladığını anlatacak ve Reyhan Emir‘in öfkesinin sebebini öğrenecek. Reyhan her zamanki gibi ben yapmadım ben mesaj falan atmadım diye kendini savunacak. Ancak Emir yine ona inanmayacak. Cavidan ve Cemre de inanmaması için ellerinden geleni yapacaklar.

Bu arada Leyla Masal‘ın hatırına eve gelecek. Ancak Leyla 24/7 evde kalmaktan çok rahatsız olacak. Zira Leyla bir hırsız ve geceleri çalışıyor. Kemalin evinde kalırsa bu sırrının ortaya çıkacağından korkuyor. Sonuçta aynı evde kalacaklar. Leyla her zamanki gibi Masal ile iyi anlaşacak. Bu süreçte de yine Kemal‘in damarına basmaya devam edecek. Ancak Kemal onun yöntemlerinin Masal‘a iyi geldiğini ve Masal ile iyi geçindiğini gördükçe Leyla‘ya karşı biraz daha yumuşayacaktır. Süheyla ve Leyla‘nın ortak bir geçmişi olduğu çok açık. İllerde Süheyla büyük ihtimalle Leyla‘nın annesi çıkacak.Yemin 14. bölüm resimleri

Suna Cavidan ve Cemre‘nin, Vural sayesinde Reyhan‘a tuzak kurduğunu öğrenecek ve çok kızacak. Bundan dolayı kendini suçlayacak. Suna Reyhan‘ın uğradığı haksızlığa daha fazla dayanamayacak ve Emir‘e Vural‘la kendisinin yazıştığını, ona Reyhan‘ın resmini yolladığını anlatacak. Ancak annesini ve Cemre‘yi ele vermeyecek.

Emir bu yüzden Suna‘ya kızsa da sonunda onu affedecek. Emir bir yandan Reyhan masum olduğu için rahatlayacak bir yandan da ona yaptığı haksızlıktan dolayı pişman olacak. Emir Reyhan‘dan özür dileyecek mi?
Reyhan Cemre‘nin gerçek yüzünü göre bilecek mi? Talaz Masal‘ı kaçırabilecek mi? Leyla buna ne tepki verecek?

Tüm bunlar Yemin 14~15 bölüm 7~8 Martta Kanal 7 de.

Yemin 13 Bölüm Detaylı Özeti 6 Mart

Emir Vural‘ın Reyhan‘a aşk mesajlarını ve Cemre‘nin Vural‘a yazdıklarını görünce sinirlenir ve bir hışımla gider. Reyhan gelince Emir‘i göremez. Cavidan ve Cemre mutludur. Talaz biriyle Masal‘ı kaçırma işini konuşur. Sonra Taci‘yi arayıp çağırır. Cavidan ve Cemre kurdukları kumpas başarılı oldu diye sevinirler.

Talaz Leyla‘ya hissettirmeden Masal‘ı kaçırmayı planlar. Taci Leyla anlar deyince Talaz onu azarlar. Nigar hâlâ Sefer‘e hayatı zehir etmekte. Kemal Leyla‘ya gelir ve babanla konuşmak istiyorum der.

Cemre Reyhan‘a gelir ve Emir‘i sinirle çıkarken gördüm der. Reyhan ne olduğunu bile bilmiyor. Reyhan Emir‘i ararken Cemre bilgisayardaki yazışmaları siler. Emir telefonu açmaz. Reyhan endişelidir.

Leyla Kemal‘in babasıyla konuşmasına engel olur. Talaz Taci‘ye Kemal‘in tüm itibarını mahvettiğini ve ondan intikam alacağını söyler. Leyla babam burada yok diye bahane uydurur. Kemal onu kırar. Leyla da ona Masal seninle konuşmamakta haklı der. Talaz telefonda Masal‘ı kaçırmaktan bahsederken Leyla gelip kimle konuştuğunu sorar.

Talaz bahane uydurur. Emir Vural ile Reyhan‘ı gördüğünü falan hatırlar ve nasıl kandım diye kendine kızar. Reyhan‘ın arabada düşürdüğü saç tokasını da atar. Leyla Masal‘ı düşünmektedir. Leyla yatılı kalma fikrini Talaz‘a anlatır ve Kemal‘in ısrarcı olduğunu söyler. Talaz Masal için bir düşün der. Şehriye Sefer‘i arar ve tipik bir kaynana gibi oğluna öğütler verir. Nigar‘a karşı Sefer‘i gaza getirir.

Leyla eşyalarını toplar ve Kemal‘in evine gider. Reyhan evde Emir‘i merak eder. Emir telefonu açmaz. Melike Reyhan‘ı hafifletmeye çalışır. Emir ofiste çok öfkelidir. Düğüne gitmeyi de iptal eder. Leyla gelince hem Masal hem de Kemal sevinir. Taci Masal‘ı kaçırmakta tereddütlüdür. Talaz onu azarlar ve Leyla‘yı ziyarete gidip alarm sistemini çökertmesini söyler.

Leyla’ya bir şey olmayacak der. Leyla Masal ile oyun oynar. Masal mutludur. Reyhan Emir‘in ortadan kaybolduğunu Suna‘ya anlatır. Suna acaba abim bana mı kızdı diye endişelenir. Suna Reyhan‘a odasından çıkmama cezası olduğunu söyler. Suna Reyhan‘a sen de olsan bana ceza verirdin der.

Cavidan kapıyı dinler ve Nigar‘ı gönderip Reyhan‘ı çağırtır. Cavidan Reyhan‘a Sunanın cezalı olduğunu söyler. Reyhan Suna‘nın psikolojisine iyi gelmez bu ceza deyince Cavidan onunla alay eder ve kızımla arama girme der. Emir senden utandı da düğüne gidemediniz diye laf sokar.  Reyhan üzülür. Cavidan Suna‘ya gelir ve Reyhan‘a bir şey söyleme diye tekrar uyarır. Reyhan Cavidan‘ın söylediği kötü sözleri hatırlar ve ağlar.

Ettiği yemini tutmanın çok zor olduğunu düşünür. Emiri özler. Emir hâlâ ofistedir. Leyla Kemal‘in evinde uyumamaya çalışır. Kemal Masal‘ı uyutamaz. Leyla gelir ve Masal‘a ninni söyleyerek onu uyutur. Kemal kapıdan bunu izler. Emir eve gelir ve direk odaya gider. Sefer Nigar‘a maço erkeklik taslar ancak Nigar onu susturur. Emir Reyhanı uyurken görür ve sinirle kapıyı çarpıp çıkar. Leyla her ne kadar uyumamaya çalışsa da dayanamaz ve uyur.

Emir öfkeyle bir şeyleri kırar. Reyhan sesleri duyar. Ertesi sabah Kemal uyanınca Leyla ile aynı yatakta olduğunu ve Leyla‘nın onu izlediğini görür. Reyhan Emir‘in öfkesinin sebebini merak eder. Emir sonunda Reyhan‘la yüzleşmeye gelir. Ona boşanma evrakını imzalatmak ister. Yapmazsan yaptığın tüm çirkinlikleri her kese anlatırım der. Babam da bunu hoş görmez der. Reyhan neden bahsettiğini anlayamaz.

Yemin 13. Bölüm Fragmanı

Yemin 14. Bölüm Fragmanı yayınlandığında sayfamıza eklenecektir.

Yemin 14 ve 15. Bölüm Özeti 7 8 Mart Fragmanı (2 Yorum)

  1. çok avam bir senaryo.çoook yavaş gidiyor..insanlar birbirlerine saatlerce bakışıyor,.susuyor, düşünüyor..nihayet ağızlarından bir kelime çıkıyor..birbirini tutmayab davranışlar var..üvey dayı ortadan kayboldu; Reyhan’ı yalnız bıraktı o cadıların arasında..Cemre’nin bakışları yılan gibi..sürekli kötülüklerin olduğu bir dizi çok sinir bozucu..öyleki kötülükler içiçe..olmayacak şeyler oluyor..aptal tesadüfler, vb senaristler kısır bir döngü içindeler..