Yemin 178. Bölüm 179. Bölüm 180. Bölüm Özeti 5 6 7 Şubat

Yemin 180. Bölüm Özeti

Cavidan başarmış sonunda Emir ile Reyhan’ı küstürmeyi başarmıştır. Cavidan’ın yaptığı planlar sonucunda bir birine kırgın olarak yatağa giren Reyhan ile Emir bir birlerini anlayışsız olmakla suçlamaktadır. Reyhan Emir’in kardeşini evde istemediğini düşünürken Emir de Gülsüm’ün yanlışlarını objektif olarak değerlendirememekle Reyhan’ı suçlar. Reyhan içten içe Emir’in Gülsüm’ü evden göndermek istediğini düşünür.

Kemal ise Narin’e dur gitme demek için hazırlanmaktadır. Narin’den aldığı mektuptan sonra Kemal dur demezse her şey için çok geç olacağının farkındadır ancak gururu dur demesine engel olmaktadır. Erhan ise Kemal ile Narin’in ayrılmasını beklerken büyük bir sürpriz ile karşılaşacaktır.

Yemin 180. Bölüm Fragmanı

Yemin 179. Bölüm Özeti

Cavidan en büyük planına hazırlanmaktadır. Cavidan’ın tek amacı Emir ve Reyhan’ın arasına fitne sokmaktır; ancak Emir de Reyhan da bir birlerine deliler gibi aşıktır ve üçüncü kişilerin ilişkilerine zarar vermemesi için ellerinden geleni yapmaktadırlar; ancak Cavidan’ın yaptığı plan ile Gülsüm Reyhan’ı bir seçim yapmaya zorlayacaktır. Peki Gülsüm kardeşini mi yoksa sevdiği adamı mı seçmek zorunda kalacaktır?

Yemin 179. Bölüm resimleri

Narin ise Kemal’e yazdığı mektupta içinde ki Kemal’e olan duygularını yazmıştır ve Kemal’den de bu konuda bir şeyler yapması kendine doğru bir adım atmasını ister; Kemal artık zorda olsa ilişkileri ile ilgili bir karar vermek zorundadır. Daha önce kadınlardan büyük darbeler yiyen ve kadınlara hiç güvenmeyen biri olarak Kemal için arkasından iş çeviren bir kadını affetmek çok zor olacaktır; ancak Kemal geçte olsa aşkına sahip çıkacak ve Narin’e doğru bir adım atacaktır. Narin geri dönecek dönmesine ama bu sefer de Erhan belası yeni bir oyunla Kemal’i bir kez daha yıkacaktır. Erhan Narin ile nişanlı olduklarını Kemal’e söylemek için harika bir plan yapacaktır.

Yemin 179. Bölüm fragmanı

Yemin 178. Bölüm Özeti

Emir annesinin Reyhan ile boşanması için oynadığı tüm oyunların farkındadır ancak annem diye Cavidan’a kıyıp cezasını vermemiştir; ancak huylu huyundan vazgeçer mi Cavidan yaptıkları cezasız kalınca daha büyük oyunlara girişmektedir. Emir annesi ve babasına saygısızca davranan ve evde huzuru bozan Gülsüm’e haddini bildirir ancak bu durum Emir ile Reyhan’ı karşı karşıya getirecektir.

Emir’den fırçayı yiyen Gülsüm hemen Reyhan’a bir mesaj atar ve çok kötü şeyler olduğunu söyleyerek eve gelmesini söyler. Eve gelen Reyhan Gülsüm’ün anlattıkları ile şok olur ve Emir’in nasıl olur da kardeşine böyle şeyler söylediğini anlayamaz. Emir ile Reyhan oturup konuşamadığı içinde yanlış anlaşılmalar artarak devam eder. Reyhan Gülsüm’e annesi Cavidan’ın kötü davrandığını söylerken Emir de Gülsüm’ün annesine kötü davrandığını iddia eder. Cavidan bir taraftan Emir’in gözünde ki kötü imajını Hikmet’ten özür dileyerek düzeltirken bir taraftan da Emir’e değiştiğini göstermek ister. Yemin 5 şubat resimleri

Kemal ile hiç bir şekilde konulamayan Narin sonunda patlar ve Kemal’den ilişkilerinin geleceği ile konuşmak istediğini hiç bir şeyin bu şekilde gidemeyeceğini söyler. Etkili bir konuşma yapan Narin biraz da olsa Kemal’i yumuşatmayı başarır. Sonunda Narin Kemal’e neden her şeyi gizlediğini anlatır ancak Kemal tatmin olmaz.

Yemin 178. Bölüm Fragmanı

Yemin dizisinde Emir ve Reyhan’ın arası yeniden bozulmaya başlayacak. Emir ve Reyhan sevdikleri ile sınanacaklar. Emir babası Hikmet Tarhun ile sınanırken Reyhan da kardeşi sandığı Gülsüm ile  sınanacak. Yine bir birlerine hiç bir şey anlatmayan iki aşık yine yanlış anlaşılmaların kurbanı olacaklar.

Sizlere daha önce belirttiğimiz üzere Gülsüm meselesi tamamen Cavidan’ın bir oyuncu ve Cavidan bu oyunla ne yazık ki Emir ile Reyhan’ı bir kez daha ayırmayı başaracak; ancak bu ayrılık çok kısa sürecek. Gülsüm’ün öz dayısı Hikmet’e yaptıkları Emir’in çok canını sıkacak ama daha yeni kardeşine kavuşmuş Reyhan’a bir şey diyemeyecek. Sokakta zor şartlarda büyüyen Gülsüm için bazı şeyleri normal karşılayan Emir için de sabrın bir sınırı olacak.Yemin 178. Bölüm resimleri

Yemin 178. Bölüm Özeti Tahmini Devam Ediyor

Her ne kadar Reyhan kardeşine çok kötü davranan Cavidan’a sabretse de Emir Gülsüm’ün garip hareketlerine sabredemeyecek; ancak Gülsüm’ün çevirdiği oyunlar Emir ile Reyhan’ın arasını açmaya yetecek. Topun ucunda olan Cavidan ise Gülsüm’ün yaptıkları ile sütten çıkma ak kaşık olmayı başaracak. Cavidan’ın yönettiği Gülsüm ne yazık ki Emir ile Cavidan’ın felaketi olacak.

Kemal artık Narin’in kalmak için hiç bir bahanesi kalmadığının farkındadır; Narin gitmek isterse onu durdurmayacak olan Kema’in tek duası vardır Narin’in kalması. Narin ise Kemal’a açılmak ona tüm yaşadığı acıları ve şimdi onun acılarını kendisinin nasıl sardığını anlatmak ister ama Kemal kendini kapattıkça kapatır. Narin’in Kemal ile Masal için evlendiğine emin olan Erhan ise Narin’in bir türlü Kemal’e gerçekten aşık olabileceğine ihtimal vermez. Narin’i Kemal’in evinden çıkarmak isteyen Erhan’ın her şeyi mahvedecek bir planı vardır.

Yemin 5 Şubat Özeti Tahmini Devam Ediyor

Erhan ile Narin’in nişanlı olduklarını ancak Kartal CAferov yüzünden ayrıldıklarını öğrenen Kemal ise ihanete uğramış hisseder. Kemal bir an önce Narin’in sırları ile tarihe gömülmesini istemektedir. Erhan’ın planı bu kez işe yaramış ve Kemal ile Narin arasında ipler kopma noktasına gelmiştir.

Taci ve Suna arasında ise yeni haftada çok daha güzel şeyler olacaktır. Taci’nin kendisini her şeyden çok sevdiğini öğrenen Suna için karar zamanıdır.

Yemin 179. Bölüm Fragmanı

 

 

 

Yemin 178. Bölüm 179. Bölüm 180. Bölüm Özeti 5 6 7 Şubat (3 Yorum)

  1. Bu senaryoyu yazan hiç mi içi acımıyor ya bu ne ya çıldıracağım artık Cavidan’ı istemiyoruz artık Hikmet artık ayaklansın konuşsun konuşsun ki Cavidan’a haddini bildirsin

  2. Bende Erhan’a ve Cavidan’a çok sinir oluyorum Erhan’ın yalanları çıksın artık izlemeyeceğiz grup olarak

  3. Neden kötüler kazanıyor dizide neden Cavidan hapse girmiyor neden kemal ve narın neden asklarına devam etmiyor neden gerçek ask gerçek evlilik yapmıyor hani nerde iyilik hep mi kötüler kazanacak böyle giderse yemin dizisi izlenmez artık