Yemin 208. Bölüm 209. Bölüm 210. Bölüm Özeti 18 – 20 Mart

Yemin 210. Bölüm Özeti

Cavidan sonunda Reyhan’ı zehirlemeyi başarmıştır. Emir’in gözü gibi baktığı Reyhan bir anda bayılır ve yere düşer. Vücuduna aldığı zehirler Reyhan’ı halsiz bırakmıştır. Hastaneye kaldırılan Reyhan’ın bebeğinin durumu ise iyidir; ancak yaşananlar Emir’i çok korkutur.Yemin 210. bölüm resimleri

Diğer taraftan Kemal sonunda eline aldığı bir yüzük ile Narin’e ilanı aşk eder. Daha önce ki duyduklarından bu itirafa hazırlıklı olan Narin ise çok heyecanlıdır. Narin Kemal’e evet der ve Kemal’in aldığı yüzüğü parmağına takmasına izin verir. Tüm bu olanlar ise Oya’yı daha da çileden çıkarmıştır. Bu zamana kadar iyilikleri ile tanıdığımız Oya artık bir Canavar olmuştur.

Yemin 210. Bölüm Fragmanı

Yemin 209. Bölüm Özeti

Reyhan’ın mide bulantıları artmıştır; artık kokulara karşı daha da hassaslaşmıştır. Cavidan haşlanmış yumurta yerken kokusu Reyhan’ın midesini bulandırır. Emir ise karısının ve bebeklerinin rahatsız olmaması için hemen Cavidan’ın elinde ki yumurtayı alır. Cavidan neye uğradığını şaşırır ve bu bebek meselesi bitmezse başına neler geleceğini daha iyi anlar. Cavidan şimdilik Reyhan’a da Emir’e de iyi görünmeye çalışır; en azından düşen bebekten kendisini sorumlu tutmamalarını ister.

Diğer taraftan mahkemeden sonra Narin’in evden gitmesi için plan yapan Oya günleri sayarken Kemal ise mahkemeden sonra gitmemesi için Narin’i ikna etmeye çalışır. Oya Narin’in 10 gün sonra gideceğini ve abi kardeş baş başa kalacaklarını söylerken Kemal Oya’ya Narin’den asla vazgeçmeyeceğini ve bu evliliğin gerçek olması için elinden geleni yapacağını söyler. Bu konuşmaları duyan Narin’in yüzünde bir anda güller açar ama Oya Narin’i bu evden göndermek için elinden geleni yapmaya karar verir.Yemin 19 mart resimleri

Cemre’nin tek derdi ise Cavidan’dır. Akıl hastası oyununa devam eden Cemre ilk fırsatta Cavidan’dan intikamını alacaktır; ancak Cavidan’a karşı yeteri kadar güçlü değildir şuanda; ancak Talaz’ı yanına alırsa Cavidan’dan intikamını alacaktır.

Yemin 209. Bölüm Fragmanı

Yemin 208. Bölüm Özeti

Reyhan’ı gelini olarak kabul etmeyen Cavidan hanım, torunu olacağını öğrendiği andan itibaren Reyhan dan daha da çok nefret etmeye ve daha dünyaya gelmemiş, kendi kanından, canından evladı Emir’in bebeğini öldürmek için bir muskacı kadın ile anlaşır. Onun verdiği iksiri dediği ölçülerde içeceklerinin içine katarak Reyhan’ın bebeğini kaybetmesi için elinden geleni yapar.

Reyhan Emir’in kendisinin üzerine titremesini severken eşinden canı ne çekerse ister. Hamile bir bayanın aş ermesi erkekler için gecenin bir vakti sokak sokak istenilen mevsimin de olmayan meyveleri aramakla geçer. Emir içinde bu vazgeçilmezdir. Reyhan’ın canı ekşi elma ister ama damağının tadı Emir’in getirdiği ekşi elmalara işte tam da bu benim istediğim dedirtemez. Emir de bulabildiklerinin bu olduğunu söyler ve eli ile eşine elma yedirir.

Reyhan’ın canı gerçekten birşeyler ister ama kendisi bile tam olarak ne istediğini bilemez. Şerbet yaparlar Cavidan içine o zehirli ilaçtan yine koyar. Ev halkının bayanları salonda keyifle bu şerbetten içer. Reyhan’ın da hoşuna gider. Reyhan’ın canı ne çekiyordur? Uykularını bile kaçıran bu isteği sonunda bulan Reyhan kısır mı istiyor? Gecenin bir yarısı Emir eşinin isteğini tarif et yaparım diyerek eşi ile mutfakta Reyhan’ın aş ermesini güzel bir tarifi Emir’in tarif üzerine yapmaya çalıştığı tahmini kısır ve mutfak macerası Reyhan için oldukça eğlenceli olur.

Kemal Kardeşi Oya bile isteye kaza yaptığında, Kemal Narin ile anlaşmalı evlilik yaptığını ve Masal’ın velayetinden sonra isterse gider dediği an hastanede Narin bu konuşmayı duyar. Eve geçtiklerinde Kemal Narin ile konuşarak duruşmadan sonra da evde kalmasını ister. Narin Kemal’e aşık olduğu için bu teklif hoşuna gider.Yemin 18 mart resimleri

Yemin 208. Bölüm Fragmanı

Yemin 18 Mart Özeti Tahmini

Cavidan Narin’in bebeğinin ölmesi için elinden geleni yapmaya devam eder. İş birliği yaptığı büyücü kadın konağa gelir ve Cavidan onu görünce çok korkar. Zengin yağlı bir kapı bulan bu kadın Cavidan’dan oldukça para koparmanın mutluluğunu yaşar. Cavidan da sırrının torununu öldürmek için yaptıklarının açığa çıkmaması için kadına yüklüce miktarda para verir. Emir ve Reyhan bebekleri olacağı için çok heyecanlıdırlar. Baba olmanın verdiği sorumlulukla Emir eşini en iyi doktora götürmek ister. Bunun içinde oldukça geniş bir araştırma yapar. Sonra da birlikte doktora giderler. Emir öyle heyecanlıdır ki, eşine sorulan bütün sorulara kendisi cevap verir.

Yemin 208. Bölüm Özeti Gelecek Bölüm Tahmini Başlıyor

Cemre Talaz ile iyice kafa bulur. Talaz da yakında Cemre gibi aklını kaybedeceğinden emindir. Nede olsa yanında hastaneden kaçmış birisi bulunmaktadır. Narin ile Kemal velayet davası için gün saymaya başlarlar. Her şey yolunda gider ise Masal babası ile kalacaktır. Kemal Narin’e yaşadığı zor anlar aklına geldikçe destek olmaya çalışır. Oya abisine bir tercih yapmasını ya o ben der. Abisi de Narin’i seçer.

Yemin’de Geçen Hafta

Reyhan ile Emir’in bir bebekleri olacaktır. Ancak Reyhan emin olmadan kimse ile bu durumu paylaşmak istemez. Melike ablası ile hastaneye giderek emin olmak ister ancak Emir den de saklamak oldukça zordur. Doktora gidecekken arabanın şoför koltuğunda Emir vardır ve Emir de hastaneye onlarla gider. Reyhan söyleyip söylememekte kararsızdır tam söyleyecekken telefon gelir ve Emir kız kardeşini Londra ya uğurlamak üzere hastaneden ayrılır. Konakta da Cavidan hanıma bu müjdeli haberi konağa getirdiği kız verir. Ona da Nigar söylemiştir. Bu haber hızla yayılır.

Cavidan Hanım babaanne olacağına sevineceği yerde, daha dünyaya gelmemiş masum bir canın yok olması için büyücülerle, muskacılarla iş birliği yapar. Kadın hazırladığı iksiri Cavidan’a verir ve yemeklerine, içtiği suya atmasını ister.

Emir konağa döndüğünde baba olacağını İncir’e yem vermek isterken yere düşmüş duran patikleri görünce anlar. Emir baba olacağı için çok mutludur. Bu mutluluğunu herkeslerle paylaşmak ister. Evdeki herkes ondan önce bu mutlu haberi almışlardır. Babası ve annesine birlikte haber verirler. Emir Reyhan’ın etrafında pervane olur. Oğlu Emir’in bu Reyhan’a olan sevgisi ilgisi Cavidan’ı çileden çıkarır. Sütüne ilacı koymaktan vazgeçse de sabah kahvaltı da çayına ilacı koyar ama Emir çay demli diyerek içmesine izin vermez. Annesi içsin ister, Cavidan çok şaşırır istemez nasıl istesin içinde ilaç vardır. Emir içmek ister, oğlunun zarar görmesini istemeyen anne Cavidan çayı döker.Yemin 208. Bölüm resimleri

Narin eski sevgilisi hem de iş arkadaşının bir kere daha tuzağına düşer. Mafya adamının oğlunu ameliyathanede birilerinden aldığı emir ile öldüren ve bunu da telefonda bildiren doktorun konuşması ses olmadan kayıtlara geçer. Narin bu görüntüleri kız arkadaşı sayesinde görür ve Erhan’ın gerçek yüzünü öğrenir. Ve bunu da koz olarak kullanarak Oya’dan ayrılmasını ister. İntikam almakta kararlı olan Erhan kendisini bulan mafya adamlarına yalan söyler ve Narin’i de tehlikenin içine çeker.

Narin son anda tuzağa düştüğünü anlar ve Kemal’e sesli mesaj bırakarak onu uyarır. Narin’e çok kızgın olan Kemal evden taşınmak üzereyken Narin’in arkadaşı eve gelir ve olanları anlatır. Kemal de Narin’i bulmak için harekete geçer. Adamlar Erhan’ı öldürür Narin’in de doğru söylediğini Kemal sayesinde öğrenir ve serbest bırakırlar. Oya Erhan’ın öldüğünü öğrenir. Sonra da Narin’in gönderdiği mesajları görünce Erhan’ı Narin’in öldürdüğünü düşünür.

Hastaneden kaçan Cemre Talaz’a gider. Talaz da Cemre den kurtulmak için onu araba ile şehirden uzak ormanlık alana götürür. Tam kurtuldum derken Cemre de Talaz dan önce eve döner. Talaz karşısında Cemre’yi görünce aklını kaybettiğini düşünür. Cemre’yi kovar Cemre de oturur ağlar. Talaz gözyaşına dayanamaz ve ona kapıyı açar. Cemre de içeri girer.

 

Yemin 208. Bölüm 209. Bölüm 210. Bölüm Özeti 18 – 20 Mart (2 Yorum)

  1. Cavidandan nefret ediyorum ayrıca reyhan çok saf biraz gözünü açsın kendini korusun iyi niyetli olmasın çünkü reyhanlı kullanıyolar

  2. cavidan ın içine biraz merhamet …..hikmet beyde herhalde iyileşmiyecek bu senaryoyu yazan kişi ruhen hasta….