Yemin 36. Bölüm 37. Bölüm Özeti 15 Nisan 16 Nisan Fragmanı

Yemin 16 Nisan Özeti

Emir Reyhan‘a kolyeyi takar ve ona iltifat eder. Reyhan Suna‘nın doğum günü için pasta yapmıştır. Cavidan onu çöpe atar ve kızımın pastasını yapmak sana mı kaldı diye bağırır. Reyhan‘ın üzerine su döker ve partiye gidebiliyorsan şimdi git der. Soner Leyla‘ya iş teklif etmiştir. Leyla bunu Kemal‘e söyler. Kemal öfkeyle ne bekliyorsun der. Leyla sana sormam gerek deyince Kemal babana sorman daha mantıklı değil mi diye sorar. Emir Zafer‘e Reyhan‘ın onunla para için evlendiğini anlatır. Zafer şaşırır.

Cemre de Suna için doğum günü partisi hazırlamıştır. Cemre Emir‘in gözüne girmek için her şey Suna‘nın bir tebessümü için der. Suna Reyhan‘a bu gün annemin beni doğurduğuna, benim de doğduğuma pişman olduğu gün der. Reyhan üzülür. Yonca Cemre‘ye Emir‘in Reyhan‘la partiye gelmeyeceğini söyler. Cemre bunu düşünürken Emir ve Reyhan partiye gelir. Cemre ve Cavidan şok olur. Cemre düşüyor gibi yaparak Reyhan‘ın omzuna tutunur. Reyhan havuza düşer.

Yemin 37. Bölüm Resmi Özeti

Reyhan, Suna için sürpriz bir doğum günü hazırlamak ister. Bunu öğrenen Cavidan deliye döner ve Reyhan’ı zor durumda bırakacak hamleler yapar.  Reyhan, Suna’nın doğum gününü kutlamak için hazırlık yapmaya karar verir. Ama Cavidan, Reyhan’ın hevesini kursağında bırakır. Annesinin Reyhan’a yaptığı kötülüğü öğrenen Emir, öfkesi ve vicdanı arasında kalır.Yemin 37. Bölüm resimleri

Kıskançlıktan gözü dönen Cemre’nin yaptığı düşüncesizlik, Reyhan’ı ölümle burun buruna getirir. Öte yandan Leyla, Soner’den cazip bir teklif alır. Ancak Kemal’in izin vermeye hiç niyeti yoktur. Leyla’yı zor bir gün bekler.

Yemin 37. Bölüm 16 Nisan Fragmanı

Yemin 36 Bölüm Detaylı Özeti

Emir tesadüfen sahte miras belgelerini bulur ve Reyhan‘a para için onunla evlendi diye düşünüp çok kızar. Cavidan‘ın sözlerini hatırlar. Reyhan‘ın günlüğünü okumaya izin vermediğini hatırlar ve nasıl kandım sana, annem haklıymış der. Öfkeden masayı dağıtır. Reyhan Emir‘in ona güvendiğini söylediğini hatırlar ve İncir‘le konuşur. Emir‘in sütannesi Reyhan‘ı arar ve Emir‘le ikisini yemeğe davet eder. Kemal Soner‘e sinirlenir ama Leyla sadece kızımın bakıcısı der.

Masal mutfakta Leyla‘ya çizdiği resimleri gösterir ve en güzel resmim kayboldu diye üzülür. Leyla daha iyisini yaparız der. Reyhan bahçede Emir‘e sütannesinin onları mantı yemeğe davet ettiğini söyler. Emir buz gibi tavırla işim var gelemem deyip gider. Reyhan şaşırır. Soner Leyla‘yı beklerken Kemal benim işim var der. Soner Leyla‘yı görür ve geçmiş olsun der. Kemal telefonda birine güvenlik sistemi çökmüş diye konuşunca Leyla olası bir neden söyler. Soner şaşırır.

Emir Reyhan‘ın kredi kartını ona iade ettiğini falan hatırlar. Reyhan‘a inandığı için kendine kızar. Nigar bir paket getirir ve Emir ona rahatsız edilmek istemediğini söyler. Reyhan sütanneye Emir‘in işi olduğu için gelemeyeceğiz der. Reyhan Emir‘in neden böyle davrandığını anlayamaz. Melike gelir ve Hikmet‘in iyiye gittiğini bu gün eve geleceğini söyler. Reyhan çok sevinir. Kemal Soner‘in Leyla‘ya olan ilgisini düşünüp sinirlenir.

Cavidan Emir‘in Reyhan‘a soğuk davranışını görünce kesin gördü diye düşünür. Cemre‘yi arar ve durumu ona anlatır. Cemre çok sevinir. Cavidan aralarını iyice bozmak için yeni bir plan yapmıştır. Nigar Reyhan‘a Emir‘in sinirini sorar ama Reyhan nedenini bilmediği için geçiştirir. Şehriye eve gelir ve Leyla ile Masal çok sevinir. Masal parka gitmek ister. Hikmet eve döner ve Reyhan ona baba der. Hikmet‘in durumu daha iyidir. Emir şirkette de öfkelidir. Zafer gelir ve bu siniri fark eder. Ama Emir bunaldım deyip gider.

Kemal Soner‘i düşünürken Leyla ve Masal gelir. Leyla lunaparka gideceğiz sen de gel der. Kemal gelemem der. Masal üzülür. Cavidan Hikmet‘e gelir ve ona aile yadigârı kolyeyi verir. Onu Reyhan‘a vermesini ister. Hikmet çok şaşırır ve olmaz der. Cavidan onu ikna eder. Masal Kemal‘in yanında üzgündür. Zafer gelir ve Leyla ile tanışır. Zafer güvenlikteki problemi anlatır ve Leyla‘nın dediği çıkar. Yonca gelip Masal‘ı sever. Hikmet Reyhan‘a aile yadigârı kolyeyi verir. Reyhan almak istemez ama Hikmet ısrarla verir ve ara sıra boynuna takmasını ister.

Nigar hâlâ Sefer‘i peşinden koşturuyordur. Reyhan odada Hikmet‘in sözlerini hatırlar. Emir arar ama Emir açmaz. Reyhan kolyeyi takarken Cavidan onu görür. Leyla hâlâ Kemal‘in işinin bitmesini bekler. Soner Leyla‘yı arar ve onunla buluşmak ister. Leyla mümkün değil der. Kemal memnun olur. Kemal lunaparka gitmeyi kabul eder. Yonca Kemal‘i Leyla‘ya kıskanır. Tefeci Sefer‘i arar ve borcunu hatırlatır. 2 gün vaktin var der. Emir eve gelir ve odasına gitmek ister. Hikmet onu oturmaya çağırır. Reyhan her kese kahve getirir.

Cavidan Emir‘in kolyeyi görmesini sağlar. Sefer‘in borç için ayırdığı para harcanmıştır. Sefer çok sıkışık durumdadır. Reyhan bahçede Hikmet‘e kredi kartını iade etmek ister ama Hikmet almaz.  Reyhan‘ın içi kolye yüzünden rahat değildir. Kaybetmekten korkuyordur. Ama Hikmet o sana ait der. Emir miras belgesini kasaya koyar ve pencereden Reyhan ve Hikmet‘i izler. Reyhan benim gibi babamın da gözünü boyamış der. Kemal Leyla‘yı düşünürken Soner gelir. Kemal sinirlenir. Emir odasına gelir ve sinirlidir. Reyhan gelir ve ben seni kızdıracak bir şey mi yaptım diye sorar. Emir sen ne yapmış olabilirsin ki der ve onu yanağından öper. Reyhan şok olur.

Yemin 36 bölüm Özeti

Emir sinirden delirir. Masayı falan dağıtır. Annem haklıymış der. Reyhan annesine rağmen bana güveniyor diye düşünür. Cavidan telefonda Cemre‘ye araları buz gibi şimdi iyice bozmalıyız der. Cemre mutludur. Soner Kemal‘e Leyla sadece çalışan mı yoksa aranızda bir şey mi var diye sorar. Kemal sinirli. Hikmet Reyhan‘a aile yadigârı kolyeyi hediye eder.

Cavidan umursamaz. Emir Reyhan babamın da gözünü boyamış onu da benim gibi yalanlarıyla kandırmış diye düşünür. Reyhan‘ı tersleyip durur. Reyhan ben bir şey mi yaptım diye sorar. Emir sen ne yapmış olabilirsin ki der ve Reyhan‘ı yanağından öper.Yemin 36. Bölüm resimleri 1

Benim tahminime göre Emir Reyhan‘ı kendine aşık ederek ondan intikam almayı planlıyordur. Sonunda Reyhan‘ı Hikmet‘in gözünden de düşürmek istiyordur. Cemre ve Cavidan da bu ateşe körükle gidecek. Özellikle Cavidan Emir‘in beynini yıkayacak. Zafer her zamanki gibi Emir‘i doğru yola çekmeye çalışacak. Soner Kemal‘in Leyla‘dan hoşlandığını anlayacak ve Kemal‘e inat Leyla‘yı etkilemeye çalışacak.

Yemin 36. Bölüm Fragmanı

Yemin 36. Bölüm ve 37 Bölüm Tahmini

Yemin dizisinde Cavidan ve Cemre sahte miras belgesiyle Reyhan‘a tuzak kurmuş ama belge Masalın elinde olduğu için başaramamıştılar. Soner de Kemal‘e Leyla‘dan hoşlandığını söylemişti.

Bu bölümlerde ise Cavidan sonunda belgeyi bulup Emir‘e göstermeyi başaracaktır. Ancak Emir o zamana kadar Reyhan‘a daha çok güvenecek ve Cavidan‘ın iyi niyetinden şüphelenecektir. Emir başta Reyhan‘a kızacak ama bu işte bir bit yeniği var diye düşünüp meselenin aslını Reyhan‘a soracak. Reyhan da bilmediğini söyleyecek. Emir Zafer‘le de konuşacak ve Zafer ona fevri davranmamasını söyleyecek. Emir bu işin peşine düşecek. Cavidan ve Cemre‘nin paçaları tutuşacak.

Bir ihtimal daha Zafer Cemre‘yi şirkette gördüğünü hatırlayacak ve bunu Cemre‘nin yaptığını düşünecek. Zafer Cemre‘ye ne yaptığını biliyorum diyecek. Cemre ise Zafer‘e duygu sömürüsü yapıp onu susturacak. Zafer Cemre‘den hoşlandığı için ona kıyamayacak ama Emir‘in de Reyhan‘la arasının açılmasına dayanamayacak. Zafer Emir‘e belgenin sahte olduğunu söyleyecek ama kimin yaptığını saklayacak.Yemin 36. Bölüm resimleri

Soner sürekli bahaneler bulup Leyla‘yla buluşmaya çalışacak. Leyla kibarlığından dolayı ona iyi davranacak. Kemal kıskançlıktan deliye dönecek. Bir yandan da neden böyle hissediyorum diye merak edecek. Sonunda Leyla‘yı sevdiğini fark edecek ve onu etkilemeye çalışacak. Türlü bahanelerle onu Soner‘den uzak tutacak.

Bence Talaz bu durumu fark edecek ve Kemal‘e kötülük olsun diye Leyla‘yı Soner‘e doğru itecek. Ancak Leyla kalbini zaten Kemal‘e kaptırmıştır. Talaz Soner‘le buluşup Kemal‘e karşı işbirliği bile yapabilir. Bence Soner de Leyla‘yı sevmiyor sadece Kemal‘i delirtmek istiyordur. Bu yüzden işbirliğini kabul edecektir.

Ardı ardına tuzakları ayaklarına dolanan Cavidan ve Cemre ise pes etmemeye niyetlidir. Biliyoruz ki Emir Cavidan‘a eskisi gibi güvenmiyor ama Cemre‘yle bir sorunu yok. Şimdi Cemre Emir‘i Reyhan‘a karşı doldurmaya çalışacak. Ancak işin içinde Zafer de vardır ve Zafer Cemre‘yi sevdiği için zarar görmesin diye onu böyle tuzaklardan uzak tutmak isteyecek. Bu yüzden Cemre‘yi Emir‘le karısının arasına girme diye uyaracak. Cemre Zafer‘e he tamam deyip planlarına devam edecek.

Yemin dizisi 15 nisan ve Yemin dizisi 16 nisan resmi özetleri bizlere iletildiğinde sayfamıza ilk olarak ekleyeceğiz.

Yemin 35. Bölüm Detaylı Özeti

Cavidan Reyhan Masal‘ı sevmeme izin vermedi diye Emir‘e yalan söyler.  Emir koridordan başka şeyler duydum diye Reyhan‘ı savunur. Cavidan üste çıkmaya çalışır ve Masal‘ın annesiz olduğunu söyler. Reyhan ona yengelik yapmama izin vermiyor der. Masal ve Reyhan gider. Emir sadece gördüklerime inanıyorum konuşma artık deyip gider. Cavidan sinir olur. Soner gidince Kemal eve girer. Masal saklanmıştır. Reyhan ve Emir onu arar. Emir onu dolabın arkasında bulur ama bulamamış gibi yaparlar. Masal kendisi çıkar. Emir ve Reyhan onun gönlünü almaya çalışır. Kemal odada sinirlidir. Leyla ilaçlarını getirir ama Kemal uzanmak istiyorum diye onu tersler. Leyla ne olduğunu anlayamaz. Masal Emir‘e resmi yengeme göstermedim diye kızdı der. Resim de kayıptır. Emir Masal ve Reyhan onu ararlar. Cavidan Reyhan‘a bilenir.

Cemre arar ve Cavidan ona belgenin Masal‘da olduğunu ve başına gelenleri anlatır. Ama Emir‘in Reyhan‘ı savunduğunu saklar. Cemre o belgeyi mutlaka bulup Emir‘e göstermeliyiz der. Emir Reyhan böyle olsun istemezdim der. Reyhan olanların sorumlusu sen değilsin ama o senin annen. Annene rağmen beni koruyup güvendiğin için teşekkür ederim der.  Kemal Soner’i Leyla ile hatırlar ve sinirlenir.  Sana ne Leyla‘nın hayatından diye kendine söylenir. Kemal acaba Leyla Soner‘le görüşüyor mu diye düşünür ama neden böyle hissettiğini anlayamaz. Leyla da hasta olmuştur. Kemal onu kendine bakmıyorsun diye fırçalar. Leyla‘yı hastaneye götürmek ister.

Leyla kabul etmez. Kemal o zaman kimseyle konuşup görüşme ve iyileş der. Masal‘a bulaşmasın der. Emir Reyhan‘ı düşünür ve Reyhan Masal ile uyurken Masal‘ın üstünü örter. Masal uyanır ve onu bırakmaz. Yine üçü birlikte uyur. Reyhan da uyanır ve Emir‘le ikisi birbirlerini düşünüp uyurlar.  Kemal ise Leyla ve Soner‘i düşünmekten uyuyamaz. Leyla‘nın nasıl olduğunu merak eder. Cavidan Emir ve Reyhan‘ın odasına girip belgeyi arar ama gerçek belgeyi bulamaz ve kimseye görünmeden kaçar. Kemal Leyla‘nın çok kötü öksürdüğünü görür. Saat 3-te alarm çalar ve Leyla uyanır. Kemal iyi misin diye bakmaya geldim deyip gider. Leyla onun tuhaf olduğunu söyler.

Sabah Emir uyanır ve Reyhan‘ı izler. Masal ve onu uyandırmadan kalkmaya çalışırken Reyhan uyanır. Emir dün gece için açıklama yaparken Reyhan biliyorum Masal bırakmadı der. Emir şaşırır. Masal uyanır. Emir Reyhan‘a aşkla bakar. Masal kahvaltı da bile Leyla‘yı dilinde düşürmez. Cavidan kahvaltıda yoktur. Emir ona bakmaya gider. Reyhan mutfakta Melike‘ye Hikmet‘i sorar. Melike iyi olduğunu söyler. Reyhan sevinir. Cavidan belgeyi bulamadı diye sinir olur. Emir gelir ve onu kahvaltıya çağırır. Cavidan reddeder. Emir gereksiz yere tavır yapıyorsun der. Cavidan Reyhan‘ın onu doldurduğunu söyler. Dolabın altındaki belgeyi göremeden gider. Kemal Leyla için endişelenirken Soner’in verdiği çiçeği dolapta görür. Kendi kendine sana ne Leyla‘dan diye söylenir. Emir Kemal‘i arar. Kemal Masal‘ı getir dese de Emir bir az daha kalmasını ister.

Kemal kızımı özledim der. Masal da Leyla ve babasını özlemiştir. Emir Masal‘ı götürürken Masal Reyhan‘ın da gelmesini ister. Kemal‘in evinde kızını öpüp koklar. Leyla ise hasta olduğu için Masal‘a sarılamaz. Masal Reyhan ve Emir‘le iyi vakit geçirdiğini söyler. Leyla memnun olur. Leyla kahve yapmak ister ama Kemal hastasın diye izin vermez. Reyhan ve Masal kahve yapmaya gider. Reyhan Emir‘in nasıl kahve içtiğini biliyor. Emir memnundur. Cavidan Cemre‘den belgenin kopyasını bulmasını ister ama Cemre kesinlikle olmaz der.

Cavidan‘a kızar. Cavidan Nigar‘a Emir ve Reyhan eve dönünce yanıma gelsinler der. Emir ve Reyhan yolda Masal‘dan bahsederler. Reyhan Leyla‘dan da memnundur. Emir eve gitmeden yemek yiyelim dese de Reyhan Melike‘nin yemekleri güzel der. Reyhan ve Emir Cavidan‘ın yanına gider. Cavidan Masal‘a hiç kötü davranmadım der. Siz ona kötü örnek oldunuz der. Reyhan‘ın Emir‘i doldurduğunu söyler. Reyhan konuşmak isteyince Cavidan anneliği çocuk doğurmayan birinden öğrenecek değilim der.

Emir Reyhan‘ın yalan söylemediğini biliyorum onunla konuşurken özenli ol der. Reyhan gider. Cavidan Emir‘e bir gün o karının gerçek yüzünü göreceksin der. Soner Kemal‘in evine gelir ve kibarca konuşmak ister. Kemal mecbur içeri alır. Reyhan odada boşanma belgesine bakıp Emir‘i hatırlar. Emir gelir ve belgeyi yırtıp atar. Buna ihtiyacımız yok, ben sana güveniyorum annemi takma der. Reyhan şaşırır. Soner Leyla‘yı sorar. Kemal hasta der. Soner Leyla‘dan etkilendiğini ve ciddi düşündüğünü, açılmak istediğini söyler. Kemal sinirli. Emir çalışma odasında tesadüfen miras belgesini bulur ve tarihine şok olur. Reyhan‘ın onunla para için evlendiğini düşünür.

Yemin 36. Bölüm 15 Nisan Fragmanı

Yemin 36. Bölüm fragman şuanda yayınlanmadı

Yemin 36. Bölüm 37. Bölüm Özeti 15 Nisan 16 Nisan Fragmanı (2 Yorum)

  1. ❤️Yemin❤️Emir Reyhana Güvendikçe Reyhan Emire Dahada Yaklaşdı Çavidan Cemre Bütün Bunlara Katlanamaz Çavidanın Sözleri Emire Yad Reyhan Seni Para Ücün Secdi Emir Bunlara İnanmayarak Yoluna Davam Etdi Çavidanın Kötü Planı Emirin Kelbinde Aşkı Yaraladı Reyhana Güvençesi Bir Anlığ Yok Oldu Yerinde Nifret Yalancı Aşk Hekayesi Yarandı
    Emir Reyhanı Para Ovcusu Olduğun Anladı Gözünde Aşk Sevgi Kalmadı Yalancı Aşk Reyhan Emir Aşkına Konağ Oldu Emir Reyhan Özüne Aşik Edeçek Son Anında Reyhana Bizim Aramızda Yalancı Aşk Vardı Deyeçek Sen Paraya Pula Göre Evlilik Yapdın Men İse Senin Kelbinin Sevgisin Yaraladım Reyhan Dayanamaz Haykırarak Söyleyeçek Men Seninle❤️Yemin❤️Ücün Evlendim Emir Bütün Olanları Öyreneçek Sakta Vesiyatnamenin Sakta Olduğunda Öyreneçek Emir Reyhanın Karşısında Üzüleçek Reyhan Emir Aşk Ücün Ağlayaçağ Yemin Sözü Göz Yaşları İle Boğulaçağ Zaman Her Şeye İlaç Aşk Sevgi Kutsal Kirli Kelbde Yuva Kurmaz Aşksız Kelb Azan Sesin Duyamaz Dizi Gözel Kolektive Uğurlar Ödüler Arzu Ediriz

  2. Emir belgedeki tarihi gördünde reyhanın soyisminin tarhun yazdığını fark edemedin be ama sonra umarım fark eder .