Yemin 63. Bölüm 64. Bölüm Özeti 22 Mayıs 23 Mayıs Fragmanı

Yemin dizisinde sezon finali öncesi en kritik bölümlere yaklaştık. Bilindiği üzere artık Reyhan için paşalık Emir için askerlik dönemi başlamıştır. Emir kendini affettirmek için daha çok Reyhan’ı kovalayacak gibi ancak görünen o ki Reyhan ile Emir’i yine acılar bir araya getirecek.

Yemin 64 bölüm özeti

Cemre ve Emir balık tutar. Reyhan ne yaptıklarını merak edip kıskanır. Cemre Reyhan‘a Emir‘le birlikte vakit geçirdikce hatırlayacağıma inanıyorum der. Reyhan kes şunu, ne yaptığını biliyorum, Emir‘le vakit geçirmene izin vermem, şunu unutma biz evliyiz Emir benim kocam der. Cemre Cavidan ve Suna şaşırır. Emir Reyhan‘a hastamısın diye sorar ve cevap bekler. Reyhan hastayım beni sen hasta ettin diye düşünür. Ama Emir‘e niye ben cevap veriyorum diye onu tersler ve gider.

Yemin 23 Mayıs Resmi Özeti

Emir’i kıskanan Reyhan kendini geri çekerek tepkisini gösterirken, Emir bu uzaklığı yanlış anlar. Emir’i kıskandığı için ondan uzaklaşarak tepki göstermeye çalışan Reyhan, yanlış anlaşılır. Reyhan’ın kendisini istemediğini düşünen Emir, hayatlarını değiştirecek büyük bir karar alır. Diğer yanda, Talaz’ın evden kovulması Leyla’yı öfkelendirir. Kemal’in haksızlık yaptığını düşünen Leyla, Talaz’ı kurtarmak için harekete geçer.

Yemin 64. Bölüm Fragmanı

Yemin 63 bölüm detaylı özeti

Cavidan Reyhan‘ı uyarır. Cemre Emir‘e aşık dikkatli ol der. Kemal Talaz‘ın şikayetini çektiğini öğrenir ve eve gider. Reyhan Cemre‘nin Emir‘e olan ilgisini ve onu ezmesini hatırlar. Kemal ve Leyla eve giderken Kemal tek kelime konuşmaz. Reyhan tedirgindir. Kemal kızına kavuşur. Her ikisi de mutludur. Kemal Leyla‘ya yüz vermez. Emir eve gelmeyince Reyhan merak eder. Aramak isterken vazgeçer. Leyla Talaz‘a Kemal için teşekkür eder. Talaz da az daha hata yapıyorduk iyi ki zamanında fark ettik der. Kemal ise Talaz‘ı bıçaklayan adamın peşine düşer. Reyhan Emir‘i çok merak eder ve arkasından söylenir. Emir eve gelir ve Cemre ile birlikteydim der. Olanlar için sana kızmıyorum istersen arkadaş kalmaya da razıyım der. Seni üzmemek için elimden geleni yaparım der. Cemre Emir‘i arar ve balık tutmaya gidelim der.

Reyhan da gelsin der. Emir susar ve Reyhan gidince Emir dinlenmen gerek der. Cemre onu ikna eder. Reyhan çok tedirgindir. Leyla Kemal ile konuşur ve yanlış anlama var der. Talaz‘ı temize çıkartmaya çalışır. Kemal hala Talaz sandığın gibi biri değil benden nefret ediyor der. Emir Cemre‘ye Reyhan gelmez herhalde der. Cemre kaza yüzünden kendini suçlama falan der. Kemal Leyla‘ya tavırlıdır. Masal üzülür. Reyhan Emir‘in dost kalmaya da razıyım dediğini hatırlar ve benden vazgeçti diye düşünür. Cemre konusunda gerilir. Sabah Cemre Emir‘i arar ve Reyhan bunu görür. Emir uyuyordur. Kemal Leyla‘yı mutfakta gergin görür. Uykuda olduğunu düşünür. Uyan hadi der. Cemre gelir ve Reyhan‘a sarılır. Yeni arkadaşım der. Emir‘le balık tutmaya gideceğiz der. Reyhan kıskanır. Cemre, Emir Reyhan sevmez dedi der. Reyhan işlerim var gelemem der. Cemre onun kıskandığını anlar ve sevinir.

Emir gelince Reyhan ona kötü bakar. Emir beni görmek istemiyor zanneder. Reyhan Cemre‘ye gelemem keşke haberim olsaydı der. Emir gelmek istemediğini düşünür. Reyhan ise Emir Cemre‘yle yalnız kalmak istiyor zanneder. Cavidan Reyhan‘a yanlış yapıyorsun Emir‘i yalnız bırakma der. Reyhan odada Emir‘in ona gel dememesine bozulur ve söylenir. Kendini meşgul ederek düşünmemeye çalışır. Cavidan gelir ve kocasına sahip çıkmadığı için onu azarlar. Hafıza kaybı Cemre‘nin numarası der. Reyhan‘ın içine kurt düşer. Vural olayında Cemre senin adından ona mesaj atmıştı der. Kocana sahip çık sonra pişman olursun der. Kemal Leyla‘ya izin vermek ister ama Leyla gerek yok ben iyiyim der. Talaz gelir ve Kemal‘den onu yok yere ihbar ettiği için özür diler. Emir gitmeden önce Reyhan‘ı merak eder. Beni görmek istemiyor acaba gel desem gelirmiydi diye düşünerek oyalanır. Suna bunu görünce Reyhan‘a gelir ve abimin canı sıkkın diye onu gitmeye ikna eder. Cemre Emir‘i hemen götürmek için ağlama numarası yapar. Eski anıları hatırlamıyorum diye ağlar ve Emir‘e sarılır. Reyhan kapıdan çıkarken bunu görür. Reyhan şok olur.

Yemin 22 Mayıs Özeti

Reyhan Emir eve gecikince onu merak eder. Emir Reyhan‘a bana güvenmemeni anlıyorum nasıl istersen öyle olsun dost kalmaya da razıyım der. Cemre Reyhan‘a sarılır ve yeni arkadaşım der. Emirle plan yaptık balık tutmaya gideceğiz ama Emir Reyhan sevmez dedi der. Reyhan Emir‘in ondan habersiz plan yapmasına bozulur. Emir acaba Reyhan‘a gel desem gelirmiydi diye düşünür. Suna Reyhan‘ı gitmeye ikna eder. Reyhan tam giderken Cemre‘yi arabada Emir‘e sarılırken görür. Cavidan‘ın Cemre konusunda uyarısını hatırlar.Yemin 63. Bölüm resimleri

Yemin 63. Bölüm Resmi Özeti

Önce Emir’i reddeden Reyhan Cemre’nin hareketleri karşısında evliliğine sahip çıkmak ve Emir’e yaklaşmak ister; ancak gururu buna engel olur. Cavidan ise Reyhan’ı kışkırtmaya devam eder. Emir kendisine kurulan tuzaktan habersiz hasta zannettiği Cemre’ye yardım etmeye çalışır; ancak işler hiçte beklendiği gibi gitmeyecektir.

Diğer taraftan Talaz bir şeytanlık düşünür ve şikayetini geri çeker. Leyla ise kendini Kemal’e affettirmek için harekete geçer. Talaz ise Kemal’in bir şeylerin peşinde olduğunu fark eder ve Kemal’e karşı hamle yaparak büyük bir sürpriz hazırlar.

Yemin 63. Bölüm Fragmanı

Yemin 62 bölüm detaylı özeti.

Emir Reyhan‘la yeni bir hayata başlamak ister. Bana inan der. Reyhan ağlar. Emir elini uzatır. Reyhan peri masalı yaşadığı günü ve düğün gecesini hatırlar. O gece Reyhan korkup ağlamıştır. Emir onun elini tutmuş ve karı koca olmuşlardır. Reyhan Emir‘in elini tutmaz ve ben o eli bir kez tuttum bir daha aynı şeyleri yaşayamam der. Emir günahımı da suçumu da biliyorum pişmanım, bu kez öyle olmayacak der. Ben değiştim der. Reyhan‘ın gözyaşını silmek ister. Reyhan izin vermez ve ağlayarak lütfen çık der. Emir gidince Reyhan yere çöküp ağlar. Emir‘in ona dokunmama yeminini hatırlar. Polis Kemal‘i götürürken Kemal Leyla‘dan şübhelenir. Leyla ben yapmadım der. Kemal Masal‘ı sakinleştirir ve onu Şehriye‘ye emanet eder. Emir Reyhan‘ın tepkisi karşısında ezilir. Çok pişmandır. Eliyle bardağı kırar ve elini keser. Yonca Emir‘i arar ve Cemre için hastaneye çağırır. Emir gider. Leyla Talaz‘a gelir ve Kemal‘i ihbar etmesinden şübhelenir. Emir elindeki kesiği Reyhan‘dan saklar. Kemal nedarettedir. Kimse bilmesin der. Cavidan Emir‘i Cemre‘nin yanına giderken görür ve ben de geliyorum der. Reyhan‘la gergin olduğunu anlar. Hastanede Cavidan Cemre‘yi sorgular ve Cemre hatırlamıyorum der.

Cemre Emir‘le eski fotoğraflara bakar ve geçmişten konuşur. Elindeki kesik için endişelenir ve elini tutar. Emir elini çeker. Cavidan Cemreden şübhelenir. Reyhan Emir‘in onun için nasıl endişelendiğini hatırlar. Çok kırgındır ve yeniden güvenemiyordur. Yalnışlıkla fotoğraf çerçevesini kırar. Cavidan Cemre‘ye kıyafetini nerden aldın deyince Cemre geçen ay Londradan aldım der. Cavidan onu yakalar. Reyhan çerçeve için üzülür. Kalbim de böyle kırık diye ağlar. Talaz‘ı şişleyen kişi Kemal‘den para aldığını söylemiştir. Kemal bir süre daha içerde kalacak. Talaz‘ın ona kumpas kurduğunu anlar. Cemre Emir‘in gitmesini istemez ve beni dışarı çıkar der. Talaz hastaneden çıkar ve Kemal‘i içeri attırdı diye mutludur. Kemal‘in onun eski suçlarını araştırdığını öğrenir ve sinirlenir. Cemre hafıza kaybı numarasıyla Emir‘in ilgisini çekmeye çalışır. Emir hiç oralı olmaz. Suna Reyhan‘a gelir. Reyhan derdini ona anlatamaz. Emir ve Cemre deniz kenarında otururlar. Emir Masal ile Reyhan‘ı düşünüp gülümser. Cemre sinirlenir. Emir Reyhan‘ı merak eder. Cemre başını onun omzuna koyup hayale dalar ama Emir uzaklaşır.

Emir Suna‘yı arar ve canım nasılsın der. Cemre sinirlenir ama Suna olduğunu duyup rahatlar. Reyhan Emir‘le rutin konuşur. Emir Cemre‘yle olduğunu söyler. Cavidan ve Suna Cemre‘nin Emir‘e olan ilgisinden hoşlanmaz. Leyla Taci‘den Talaz‘ı yaralayan kişinin adını öğrenir. Adam tam bir canidir. Reyhan Emir‘i kıskanır ama bunu gururuna yediremez. Cemre Emir‘le gün batımından konuşur. Emir bu bana sadece iftar saatini hatırlatıyor der. Eve gitmek ister. Cemre baş dönme numarası yapar ve sen istersen eve git ben giderim der. Emir vicdan yapar ve gitmez. Leyla Talaz‘a seni şişleyen kişi para koparmak için Kemal‘in adını vermiş der. Kesin bir şekilde şikayetini geri çek, ben Masal‘a söz verdim der. Yoksa beni göremezsin der. Talaz sinirlenir. Emir iftara gecikir. Cavidan Reyhan‘a gider. Kemal içerde Masal‘ı düşünür ve Leyla‘ya kızar. O sırada Leyla onu serbest bıraktırır. Cavidan Reyhan‘a Emir‘le birbirnizi sevdiğinizi biliyorum ama Cemre‘ye dikkat et der. Cemre tehlikeli biri diye onu uyarır. Kocana sahip çık der.

Yemin 63. Bölüm 64. bölüm tahmini

Yemin dizisinde geçtiğimiz bölümlerde Emir Reyhan‘a olan sevgisini itiraf etmişti. Cemre hafızasını kaybetmişti. Talaz ise Kemal‘i kendisini şişlettirenin azmettiricisi olarak ihbar etmişti. Benim tahminime göre bu bölümlerde Reyhan ve Emir‘in arası iyi olacaktır. Cavidan da buna vesile yaratacak ve mutlu olacaktır. Ancak Cavidan Cemre konusunda tedirgin olacak. Öte yandan Reyhan Emir’e ettiği yemini hatırlatacak ve Emir bu yeminin altında ezilecek. Reyhan ve Emir çok sevmelerine rağmen bir türlü kavuşamayacak. Bu durum ikisini de çok yıpratacak. Hele Emir’in pişmanlığı gittikçe dayanılmaz bir hal alacaktır. Cavidan Cemre’yi kontrol altında tutmaya çalışacak. Cemre hafızasını kaybetmemiştir. Numara yapıyordur. Cemre bu numarayla Emir‘i yanına çekmeye çalışacaktır.

Bu arada Cavidan Cemre’nin numara yaptığını anlayacak ama ispat edemeyecek. Cavidan artık Reyhan ve Emir‘in yuvasını korumak istiyordur. Elinden geleni yaparak Cemre’yi kontrol altına almaya çalışacak. Kemal karakolda ifade verecek ve yeterli kanıt olmadığı için serbest kalacaktır. Leyla ikilemde kalacak. Bir yandan Talaz’ı iftirasını diğer yandan da Kemal‘in masum olduğunu düşünecek. Kemal boş durmayacak ve Talaz’ın aleyhinde dosya hazırlatacak. Ancak Talaz bir şekilde bunu öğrenecek ve Leyla‘ya söyleyecek. Leyla Kemal dosyayı savcılığa vermeden önce dosyayı ele geçirmeye çalışacak. Ancak Kemal’e yakalanacak. Leyla Kemal’e babamı polise veriyorsun diye kızacak. Kemal sadece adaleti sağlamak istediğini söyleyecek. Seni korumak istedim diyecek.

Yemin 64. Bölüm özeti yayınlandığında öncelikli olarak sitemize ekleyeceğiz. Yemin 63. Bölüm fragmanı ise 21 mayıs 21:00’da sitemizde olacak.

Yemin 63. Bölüm Fragmanı

Yemin 63. Bölüm fragmanı şuanda yayınlanmadı.

Yemin 63. Bölüm 64. Bölüm Özeti 22 Mayıs 23 Mayıs Fragmanı (1 Yorum)

  1. Dizi Möhteşem Aşk Reyhan Emir Kötü Cemre Ölsün Çavidan İyi Yapdı Reyhanın Gözü Dörd Olaçağ Emir Cemrenin Planından Habersiz