Yemin Yeni Gelen ve Diziden Ayrılan Oyuncular

Yemin dizisi 2. sezon hazırlıklarına başldı; 10 bölüm de çekildi; ancak hala dizinin yeni sezonu başlamadı. 9 eylül 2019 pazartesi günü yeni sezona başlayacak olan Yemin dizisi bir çok başrol oyuncuları Gökberk Demirci ve Özge Yağız’ı kadrosunda zor da olsa tutmayı başardı; ancak yardımcı başrol oyuncularından ayrılanlar ve diziye yeni gelen oyuncular oldu. Bu konumuzda sizlere Yemin dizisine yeni gelen tüm oyuncuları ve Yemin dizisinden ayrılan oyuncuları tanıtacağız; ancak konuya geçmeden önce şunu belirtmeliyim ki Yemin dizisinin 3. sezonunda Gökberk Demirci ve Özge Yağız Yemin dizisi kadrosunda tutulamayabilir zira 2019 2020 yeni sezonu için Yemin dizisi kadın başrol oyuncusu Özge Yağız’a çok fazla sezon dizisinden yüksek ücretler ile teklifler geldi ancak Özge Yağız sektörde kalıcı olabilmek adına bu gelen teklifleri reddetti ve bir sezon daha hazır tutmuş dizisi Yemin’de devam etmeye karar verdi. Gökberk Demirci de neredeyse aynı durumda. Bu nedenle Yemin izleyicisi dizisinin 2. sezonunu zevkini çıkara çıkara izlesin zira Yemin dizisinde 3. sezon olmayabilir.

Yemin Dizisinden Ayrılan Oyuncular

Tuğçe Ersoy (Süheyla)

Yemin dizisinin 1 aralık 2019 pazartesi ekranlara gelecek 131. bölümünde arabanın çarptığı Süheyla ölerek Emir’in kollarında can verecek. Süheyla ölmeden önce zindan olan Emir’in hayatını aydınlatacak bir bilgi de verecek. Cemre ise annesini katili olarak gördüğü Cavidan ile düşman olacak.

Munise Özlem (Leyla)

Munise Özlem yeni sezonda Leyla karakteri ile Yemin dizisi kadrosunda yer alamayacak. Leyla’nın Yemin dizisi hikayesinde süresi doldu. Yemin dizisi senaristleri diziye yeni bir soluk getirmek için Leyle ve Kemal aşkından vazgeçti. Bir çok izleyici Leyla ve Kemal aşkı için Yemin’i izliyordu ancak Yemin dizisi senaristleri Leyla’yı öldürerek diziden çıkardı. Zira 2. sezon için yazacak yeni hikayeler yeni karakterler lazımdı. Bilindiği üzere Leyla Yemin dizisinin 70. bölümünde ağır bir kaza geçirmiş ve düşmüştü.

Yemin Yeni Gelen Oyuncular

Hilal Anay (Yemin Dizisi Gülsüm)

Tahmini 18 19 yaşında olan  Hilal Anay ilk dizisi Yemin ile anlaşmıştır.

Gülsüm Polat Reyhan Polat’ın kız kardeşidir.

Bora Atabey (Yemin Doktor Erhan)

31 Yaşında olan Bora Atabey oyunculuktan önce model olarak çalışmaktaydı. Daha önce Media Mark reklamında oynaya Bora Atabey 2011 yapımı İstanbul Hatırası filminde de yer almıştır.

Erhan Narin’in eski sevgilisidir. Erhan Narin’i zamanında yüz üstü bırakıp gitmiş ve yıllarca da aramamıştır. Erhan yaptıkları hataları affetirmek ve tekrar Narin’e sahip olmak istemektedir.

Gözde Gündüzlü (Oya)

1982 İstanbul doğumlu olan Gözde Gündüzlü Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesii mezunudur ve şuanda 37 yaşındadır. İlk olarak Çocuklar Duymasın dizisinde rol alan Gözde Gündüzlü daha sonra Beni Böyle Sev, Aşkın Bedeli ve Güllerin Savaşı gibi dizilerde de oyunculuk deneyimi yaşamıştır. son olarak Gülperi dizisi kadrosunda yer alan Gözde Gündüzlü dizi de Cemre karakterine hayat vermiştir.

Oya Kemal’in ilk eşidir. Kemal’i hayata küstüren kadındır; daha Masal bebekken Kemal’i ve kızını terk edip gitmiş ancak yıllar sonra aklı başına gelince Masal ve Kemal’e dönmeye çalışmıştır.

Yagmur Shahbazova (Narin)

Yagmur Shahbazova  Azerbeycan’da doğmuş büyümüş güzel bir kızdır. Annesi oyuncu olduğu için oyuncu olmaya karar vermiş ve yeteneği annesinin dizi setinde keşfedilmiştir. Azerbeycan’a Vicdan Hakkı olarak uyarlanan bir Atv dizisinde Nermin karakterine hayat veren Yagmur Shahbazova  Azerbeycan’da ünlü bir sanatçıdır.

Azeri bir kız olan Narin Reyhan ve Zeynep’in ev arkadaşı ve kader yoldaşıdır. Azerbeycan’dan Türkiye’ye çalışmaya gelmiş bir restoranda çalışırken hırsızlıkla suçlanmıştır. Kemal ise hırsız olarak düşündüğü Narin’i yakalamış ve polise vermiştir; ancak Narin’in suçsuzluğu ortaya çıkmıştır. Kendini suçlu hisseden Kemal Narin’in sınır dışı edilmemesi için onunla evlenmek zorunda kalır.Narin  karakteri sert mizaçlı bazen ters ama güzel bir kızdır. Narin ve Kemal anlaşamayacak ama Leyla karakteri ölerek diziden ayrıldığı için yakında Narin ve Kemal’in aşkını izleyeceğiz Yemin dizisinde.

Balım Gaye Bayrak(Zeynep)

Balım Gaye Yaprak İki Dünya arasında dizisinin Zeynep’i olarak tanınmıştır. 2006 yılı İstanbul doğumludur ve 13 yaşındadır. Balım Gaye Yapra ortaokul 7. sınıf öğrencisidir Şair Nedim Ortaokulu öğrencisidir. . Küçük Ağa dizisinde canlandırdığı Derya karakteri ile oyunculuğa başlamıştır.  Son olarak Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde yer almıştır.  Son olarak adını Sen Koy dizisinde Asya karakterine hayat vermiş ve çok sevilmiştir.

Zeynep Reyhan’ın koruduğu kolladığı kimsesiz bir kızdır.

Yemin Dizisi İçin Ücretli Çalışacak Admin Aramaktayız!

Diziseti.tv ailesi olarak Yemin dizisinin ilk sezonunu takip etmiş genel olarak diziyi iyi bilen bir yazar aramaktayız. Sadece Yemin dizisinden sorumlu olacak yazar dizinin yayınlanan bölüm özetlerini yazacak ve bizlere mail yolu ile gönderecektir. Bölüm başı da ücret alacaktır. Yemin dizisini izleyen ve vakti olan herkesin yapabileceği bir iş olan teklifimizi düşünüyorsanız admin@diziseti.tv mail adresine mail atabilir veya bu konuya yorum yazarak bizlere ulaşabilirsiniz. 

Can Çağlar(Taci)

Yemin dizisinde Taci karakterine hayat veren  Can Çağlar’da Yemin dizisi kadrosundan çok yüksek ihtimal ile ayrılacak.

Mustafa Şimşek(Talaz)

Yemin dizisinde artık Leyla olmadığına göre Leyla ile bağlantılı tüm diğer karakterlerinde senaryoda yeri kalmamış oluyor. Hal böyle olunca Talaz’da Yemin dizisi senaryosunda yeri kalmayan karakterlerden biri.

Yemin Yeni Gelen ve Diziden Ayrılan Oyuncular (9 Yorum)

 1. Diziyi sabırsızlıkla bekliyordum.başrol oyuncularınıçok beğeniyorum ama..leylanın diziden ayrılması beklemiyordum..ben kendi adıma bundan hoşlanmadım..açık ve net

 2. Hayırlı Akşamlar Diziseti tv Yorumcuları Kolektivi☀️Yemin☀️Dizisin Oyuncuların Ayrılmasına Üzüldüm Leyla Obrazı Diziye Reng Verirdi Kemal Obrazı Leyla Obrazı İle Güzeldi Masal Leyla Kemal Birliki Dizinin Retinkin Yüksek Edirdi Emir Reyhan Dizinin Kahramanı Olsa Bele Dizide Olan Yeni Oyunculara Uğurlar Arzu Ediriz Azeri Kızına Uğurlar Ödüler Arzu Ediriz Leyla Obrazı Gibi Seviımesin İsterem Dizi Kolektivine Uğurlar

   • admin çok güzel çalışmalar ve özetler gösteriyorsunuz eline sağlık
    yalnız sen özeti yapacaksın uğraşacaksın birisi gidip youtube kanalında yayınlayacak
    buda en büyük emek hırsızlığı olur.
    bu durum hakkında çözümün olmayacak mı
    youtube bir çok kanal senin haberlerini emeğini çalıyor.
    özellikle dizi haber diye youtube kanalı var olduğu gibi yazıları kopyalıyor
    ben şimdi yazarım gelip kopyalar zoruma gider.
    para içinde değil sizlere destek içinde çok uğraşıyor haberler yayınlıyorsunuz.
    ama emek hırsızlarına dur diyin özellikle youtube dizi haber kanalına

    • telifi biz değil telif şirketleri atıyor. Bildirimde bulunduk o kanalı bir kez telif aldılar. ama çok emekleri var bitirmek istemiyorum

     • ben ikimizin yerine dizisi izliyorum senin buraya yazdığını gelip dizi haber kanalı okuyup yayınlıyor.
      sen o kadar uğraşıyorsun yabancı kaynaklı sitelerden buluyorsun bu en büyük hırsızlık.
      bunlara dur demelisin ki senin siteninde reytingi düşmesin.
      sen insanlardan önce youtube kanalında yükle.
      bu sene yemin dizisi hakkında çok güzel yazılar bekliyorum sizden.
      çok güzel site burası