Arda Adil Görgen kimdir? Yasak Elma Yeni Erim Kim?

Yasak Elma dizisinde Erim karakteri bir kez daha değişti. Arda Adil Görgen Yasak Elma dizisinin 75. bölümünde Erim karakterine hayat verdi; ancak Med Yapım ekibi başta beğendikleri Arda Adil Görgen’i sonradan yetersiz bularak beğenmedi^.

Arda Adil Görgen’in Sözleşmesi Fesh Edildi

Yapılan görüşmeler sonucunda Arda Adil Görgen ile Erim karakteri için yapılan sözleşme fesh edilerek çekilen 75. bölümden ilgili sahneleri çöpe attı. Arda Adil Görgen’in yerine seçmelerde ikinci olan Haktan Zavlak ile anlaşıldı. 19 yaşında ki genç oyuncu Haktan Zavlak ile çekilen bölümleri izleyen Med Yapım ekibi Haktan Zavlak ile yola devam etme kararı aldı.

Arda Adil Görgen Kimdir?

27 aralık 2002 doğumlu olan Arda Adil Görgen 18 yaşındadır. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi Tiyatro Bölümü öğrencisi olan Arda Adil Görgen Blue Tv’nin Yüz Yüze dizisinde rol almış ve dikkatleri üzerine çekmiştir. Ümit Çırak’dan da oyunculuk dersleri alan Arda Adil Görgen 2018 de de Meleklerin Aşkı dizsinde yer aldı. İstanbul’da doğanArda Adil Görgen aslen Adana’lıdır. Annesi ise Ukrayna vatandaşıdır.

Arda Adil Görgen Yasak Elma’da – Eski Bilgiler

Arda Adil Görgen Yasak Elma dizisine İlber Uygar Kaboğlu’nun yerine dahil oldu. Bilindiği üzere üç sezondur İlber Uygar Kaboğlu dizi de Talat Bulut’un hayat verdiği Halit ARGUN karakterinin oğlu Erim’e hayat vermekteydi. Özellikle annesi Ender’in göz bebeği olan Erim karakteri 3. sezonun sonunda ilginç şekilde yurt dışına gönderilerek son bölümlerde dizi de yer almamıştı. Bir çok dizi otoritesi Erim karakterinin diziden ayrıldığını söylese de Yasak Elma senaristleri Erim karakterini yeniden senaryoya dahil etti. Aradan geçen zaman sonrası Erim karakteri yurt dışından büyüyerek dönecek. Peki Yasak Elma’nın yeni Erim’i Arda Adil Görgen kimdir?

Yasak Elma Yeni Erim Kimdir?

Yasak Elma dizisinde yeni Erim karakteri 3 yıllık zaman atlaması sonrası 15 yaşında olan Erim 3 yıl büyümüştür. Yasak Elma dizisinde artık Erim için bir partner de yazılacaktır. Böylece Yasak Elma izleyicisi artık Erim’in aşklarını da izleyecek. Yasak Elma dizisinde yeni Erim karakterine hayat verecek oyuncu  Arda Adil Görgen  yakışıklılığı ile dikkat çekecek. Arda Adil Görgen resimleri Yasak Elma

Yasak Elma’da Erim Neden Değişti?

Yasak Elma  dizisinde Erim karakterine hayat veren İlber Uygar Kaboğlu’nun diziden ayrılığı ilgili bir açıklama yapmaması ve bir anda İlber Uygar Kaboğlu’na senaryo yazılmaması yapımcı ile İlber Uygar Kaboğlu arasında yaşanan bir sıkıntıyı gösterse de İlber Uygar Kaboğlu’nun Yasak Elma’dan neden ayrıldığı neden Erim karakterinin değiştiği bilinmiyor.

İlber UYGAR KABAOĞLU Neden Ayrıldı?

Yasak Elma yapım ekibi tarafından gelen açıklamalarda zaman atlaması nedeniyle Erim karakterinin değiştiği söylense de bu açıklamanın gerçek olmadığı bilinen aksine medyaya yansıtılmayan bazı olayların yaşandığı düşünülebilir. Bu olaylarda İlber Uygar Kaboğlu’nun kariyerine zarara vermemesi için muhtemelen kapatılıyor; zira sezon finaline ramak kala setten gönderilen İlber Uygar Kaboğlu’nun durumunu bu açıklamalar açıklamıyor. İlber UYGAR KABAOĞLU’nun Yasak Elma’dan ayrılığı ile ilgili daha fazla bilgi için tıklayınız Neden Ayrıldı?