Beni Bırakma 126 127 ve 128. Bölüm Özeti 8 9 10 Ekim

Beni Bırakma 128. Bölüm Özeti 10 Ekim

Emre ve Zeynep mola yerinde karşılaşmazlar; tam her şey bitti derken yolda beklenmedik bir kaza yaşanır ve bu kaza sonucu Emre ve Zeynep bir birlerini görürler. Zeynep’in artık kaçacak yeri kalmamıştır. Emre, kendisini kurtarmaya gelmediyse Zeynep’in buralarda ne işi olacağını düşünür. Emre gerçekleri ispat etmeye çok yaklaşmıştır. Emre Zeynep’in de Suriye’de olduğunu öğrenebilecek midir?

Önce Meltem sonra da Sevda, Sıla’ya yakın davranır. Meltem’le Sevda’nın yaptığını anlaşmanın tek amacı Sıla’ya yeni ilaçları içirmektir; bunu içinde Sevda Sıla’ya çok yakın davranmaya devam eder; ancak bu arada da babası Rüstem’e Hacer’i şikayet eder ve senin karın ilaçlarını içmiyor evden kaçacak der. Rüstem ise kaybetmekten korktuğu Sıla’yı eve hapseder. Sıla’nın eve hapsedildiğini öğrenen Ayten, Sıla’yı kurtarması için Tarık’ı arar. Kendisini ölümden kurtaran bu kadını çok merak eden Tarık ise hemen Hacer’i kurtarmaya köye gider. 

Beni Bırakma 127. Bölüm Özeti 9 Ekim

Emre Hatay’da biraz daha kalıp kendisini Suriye’den kurtaran kişinin Zeynep olduğunu ispat etmeye çalışmak ister; ancak Zeynep Emre’ye yakalanmamak için adeta köşe bucak saklanmaktadır. Emre sonunda Zeynep’i bulamaz ve Ankara’ya dönme kararı alır. Zeynep ve Bora’da Ankara’ya dönmek için yola çıkar.

İki aşığın yolu bir dinlenme tesisin de kesişecek ama Emre ve Zeynep karşılaşmayacaktır. Sıla ilaçların kendisini kötü ettiğini fark eder ve Rüstem’e ilaçlarımı düzenli alıyorum dese de aslında o ilaçları içmez ve lavaboya atar; Sevda ise Sıla’nın ilaçlarını içmediğini ve lavaboya döktüğünü görür. Sevda Sıla’nın her şeyi hatırlamasından çok korkar ve bu durumdan hemen Meltem’e bahseder. Meltem doktorla konuştuğunu ve ilaçları bırakabileceğini Sıla’ya söyler. Sıla yine büyük bir planın içindedir

Meltem’in ise Sıla’yı tamamen bitirecek ve onu o köye hapsedecek büyük bir planı vardır. Sevda ve Meltem Sıla’yı bir ömür köyü hapsedecek ve istese de çıkmasına engel olacak planı uygulamaya başlar.

Beni Bırakma 126. Bölüm Özeti 8 Ekim

Emre beraber esir düştükleri ve kendisini kurtaran kızı ararken Zeynep’i Hatay’da hastahanede görür; ancak acı bir şekilde kendisini kurtaran kızın Zeynep değil Cansu olduğunu öğrenir. Cansu da Emre’yi kurtarırken kolundan yaralanmıştır ve hastahane de yatmaktadır; ancak Cansu ve Bora’nın planıdır; Cansu’nun vurulması. Bora Cansu’nun Emre’yi sapa sağlam kurtardığına inandıramayacağını düşündüğü iç,n onu olundan vurur.

Emre Cansu’nun kendisini kandırdığını düşünür ve eğer beni sen Suriye’den çıkardıysan nasıl kurtardın bir anlat der. Son anda korktuğu için sınırı geçemeyen Cansu hemen bir şeyler uydurur ve Emre’ye anlatır ama Emre Cansu’dan duyduklarıyla Suriye’de yaşadıkları arasında dağlar kadar fark olduğunu görür. Emre bir kez daha Cansu’nun kendisini kandırdığından emin olmuştur.

Emre’nin iyice kafası karışmıştır. Emre kendisini Cansu’nun değil siyah örtü içine gördüğü Zeynep’in kurtardığını herkese ispat etmek için harekete geçer. Emre ilk olarak kendisini ameliyat eden doktoru bulmaya çalışır zira o doktor ilk olarak söylemiştir kendisini beraber esir düştükleri bir bayanın kurtardığını. Bora ise Emre’nin kolay kolay inanmayacağına emin olduğu için Emre’yi adım adım takip eder.

Beni Bırakma 8 Ekim Özeti Devam Ediyor

Zeynep ise Bora ile gitmeden önce Emre’yi son bir kez görebilme umuduyla Bora’yı atlatarak Emre’nin yanına gider; ancak; Emre’yi uzaktan da olsa görmek isteyen Zeynep’i bekleyen büyük bir sürpriz vardır. 

İlaçarın uyuşturucu etkisi olduğunu ve çok farklı amaçlar ile kullanıldığını öğrenen Sıla sonunda Meltem’in bir hemşire olmadığını anlamıştır. Peki ya Meltem’in kendisi ile alıp veremediği nedir? Sıla sonunda Meltem’şin hatırlamadığı geçmişinde önemli bir insan olduğunu düşünmektedir. Rüstem ise Sıla’nın bir işler karıştırdığını anlamıştır ve onu eve kapatmazsa kaybedeceğini fark etmiştir; ancak hiç kimsenin karısını elinden almaya cesaret bile edemeyeceğinden emindir.

Sevda ise Tarık ile alış veriş merkezinde karşılaştıktan sonra Tarık Meltem ve Sıla arasında ki tüm bağı çözmüştür. Meltem’in Sıla’yı Tarık’tan neden uzak tutmak istedğini anlayan Sevda artık Meltem için daha tehlikelidir. Sevda Meltem’in üzerine  artık daha fazla gelecek ve Meltem’e yaptığı şantajlar ile Meltem’i canından bezdirecektir. Tarık ise Meltem ve Sevda’nın neden kendi ve Sıla’nın resmi için bir birlerinin yediklerini anlayamaz ve Sıla’nın kaybolmasında Meltem ve Sevda’nın bir oyunu olduğunu düşünür. Tarık Meltem ve Sevda konusunda ki şüphelerinde haklı çıkacaktır.

Beni Bırakma 127. Bölüm Özeti 9 Ekim

Beni Bırakma 127. bölüm özeti şuanda yayınlanmadı.

Beni Bırakma 126 127 ve 128. Bölüm Özeti 8 9 10 Ekim (3 Yorum)

  1. bu ankaradaki dizilerde günlük dizilerde bir problem var senaryoları çook ucuz okadar emek var ama yapılan düzgümn iş yok senarisler kalemi ellerine alıp daha salam senaryo üretebilir işgence taciz tecavüz üzerine attık bu günlük diziler artık ipler baya bırakılmış 3 yıl da ne duruma gelindi hiç düzelme yok