Beni Bırakma 61 Bölüm Özeti 2 Mart Esin’in Hain Planı

 Beni Bırakma 61 Bölüm Özeti

Emre ile Zeynep’in büyük kavgası Bora’nın işine yarar.  Emre ve Zeynep’in artık bağlarını koparması Bora için bulunmaz bir fırsattır. Zeynep ise Bora’nın çocukluk dönemini hatırlamaktadır; ancak Bora’nın kirli bir geçmişi vardır. Zeynep Bora’nın kirli geçmişinden habersiz, çocukluk arkadaşına kavuştuğu için çok mutludur.

Zeynep bulmuşken Bora’yı kaybetmek istemez ve çocukken Bora’yı bulmak için çok çalışan annesi Hülya’ya sürpriz yapıp Bora’yı eve akşam yemeğine davet eder.

Emre’nin ise Bora’nın Zeynep’in çocukluk arkadaşı olduğundan habersiz Zeynep’in kendini Bora denen zengin pislik ile aldattığını düşünmektedir. Emre artık Esin’in Zeynep konusunda haklı bulmaktadır. Bora için ise her şey bir rüya tadında güzel gitmektedir. Bora Zeynep’le mutlu bir hayat kurma hayali ile adeta havalarda uçmaktadır.

Esin ise Zeynep’in para karşılığı gecelik ilişki yaşayan bir kız olduğunu gösteren paylaşımları hem hastahaneye hemde internet sitesine Emre’nin bilgisayarından yapmıştır. Böylelikle üstündeki şüpheleri ortadan kaldırmaya çalışan Esin başarılı olabilecek midir? Esin’in planından habersiz olan Zeynep, hastaneye geldiğinde büyük bir şokla karşılaşır. Zeynep yine Esin’in bir oyun peşinde olduğunu anlar ama bu sefer bu oyun çok ağır olmuştur Zeynep için.

Meltem Sıla’dan Tarık’tan uzak durma sözünü  tekrar almıştır. Meltem Sıla’nın sözünde duracağından emindir ama Meltem Sıla’nın gazete haberini kendisinin yaptırdığını öğrendiğinde sözünü bozacağından emindir. Meltem her şey ortaya çıkarsa Sıla ve Tarık’ı ayrı tutamayacağını düşünür. Bu yüzden Meltem Sıla’yı Ankara’dan göndererek  ve ondan ömür boyu kurtulmak için yeni ve tehlikeli bir tuzak hazırlar

Tarık ise Sıla’ya ev kurmuş mutlu bir yuva’da Sıla ile olmayı düşünürken Sıla’da Tarık’a  boşanma dilekçesini verir. Tarık büyük şoktadır. Beni Bırakma 61 Bölüm 3

Beni Bırakmada 13. Hafta

Beni Bırakma dizisinde Bora ve Zeynep’in hikayesi belli oldu. Bora ve Zeynep çocukken aynı yetiştirme yurdunda kalmış hatta aynı okulda okumuştur. Zeynep Bora’ya aşık mıydı bilinmez ama Bora çocukluktan itibaren Zeynep’e olan aşkı ile yaşamış ve Zeynep’i sonunda bulmuştu. Zeynep’in kılına bile zarar gelmesine dayanmayacak Bora yıllardır Zeynep’in hatırası olan eşyaları ve çocukluk fotoğraflarını gözü gibi saklamıştı. Zeynep ise Bora’nın kendisine olan aşkından çok memnun olmasa da bu kadar kararlı seven bir erkek olduğu için Bora’yı taktir etmişti.Beni Bırakma 61 Bölüm

Esin ise Zeynep’i öldürmeden bu işin son bulmayacağı ve bu kızdan kurtulamayacağını anlamıştır. Zeynep’i hastahanede rezil etmek isteyen Esin hastahane sistemine girer ve hastahane intetnet sitesi ve sistemine Zeynep’in para karşılığı ilişkiye giren bir kız olduğuna dair ve ilişki istediğine dair  bir not gönderir. Zeynep’i daha önce de bir internet sitesinden kötü kız olarak gösteren Esin bu sefer Zeynep’i hastahanede kimsenin yüzüne bakamayacak hale getirmeyi amaçlar. Bora’dan da korkmayan Esin Bora’nın Zeynep’i aklamak için uğraşırken kendisine zaman gelmeyeceğini düşünür.

Tarık ise Sıla’ya beraber yaşayacakları bir ev hazırlamış ve döşemiştir. Sıla’nın istediği gibi sıcak bir ev bulan ve içine eşya alan Tarık çok mutlu olsa da Sıla bu evde Tarık ile kalmayı kabul etmeyerek Tarık’ı çok üzecektir. Sıla kabul etmediği gibi Tarık’a verdiği boşanma dilekçesi ile ortalığın karışmasına neden olacaktır.

Beni Bırakma’da Geçen Hafta ve Yeni Tüyolar

Beni Bırakma’da Esin bitmeden önce çok daha kötü bir plan ile Zeynep’in hayatını mahvetmeye gelir. Hem kızı Cansu’yu hemde kocası Vedat’ı kaybettiğini düşünen Esin tüm bunların sorumlusu olarak gördüğü Zeynep’i bitirmek için yaptığı bu planda kendisini de ateşe attığının farkında değildir; zira Zeynep’in bir teline gelecek zararın bedelini hemBeni Bırakma 61 Bölüm 2 Emre hemde Bora Esin’e ödetecektir. Vedat ise karısından boşanmak için gerekli işlemleri başlatmak için hazırlık yapar. Vedat artık Esin ile bir yaşam asla düşünmemektedir. Esin’in ise Bora’nı ona yaptıklarından sonra iyice psikolojisi bozulmuştur.

Emre ise yine yeni yeniden Bora ve Zeynep’i bir arada görmüş ve yine anlamadan dinlemeden araştırmadan ZEynep’in kendisinşi aldattığı için ona lanetler okumaya devam etmiştir. Zeynep ise gerçekten Emre’nin bu tavırlarından sıkılmış ve artık onu görmek bile istememektedir; ancak kendisini aldattığını düşündüğü Zeynep’ten intikam almak için harekete geçen Emre’ye fren halası Seher’den gelecektir; ancak Emre kendi gözleri ile görmüştür; Zeynep Bora ile sevgilidir ve kendisini kaddi surette aldatmıştır.

Zeynep ise Bora tarafından getirildiği oyunun farkında bile değildir. Bora ise artık Emre’den kurtardığını düşündüğü Zeynep’e ilanı aşk eder. Zeynep ise Bora’dan duydukları ile şok olur. Bu Bora kimdir ve nasıl kendisi hakkında bu kadar bilgisi vardır. En önemlisi de yıllardır nasıl kendisini takip etmiştir? Zeynep artık ilerleyen bölümlerde Bora’nın sadece şans eseri o dağda kendisine yardım eden bir yardım sever olmadığını; Bora’nın yıllardır kendine saplantılı şekilde aşık olan bir sapık olduğunun farkına varmıştır.

Emre aldatıldığını düşünüp kahrolurken Tarık’ta Sıla’nın kendisini neden sürekli reddettiğinin anlamıştır. Sıla’nın kendisini değil başkasını sevdiğini gören Tarık’ın tüm hayalleri suya düşmüştür. Peki neden Sıla bu temiz aşkı kirletmiştir.

Beni Bırakma 61 Bölüm 1

Beni Bırakma 61 Bölüm Özeti 2 Mart Esin’in Hain Planı (3 Yorum)

  1. ___123___Beni B?rakma 61 Bolum Ozeti 2 Mart Esin’in Hain Plan? – Dizi Seti___123___

  2. Ya merak etmeyın tarık sılayla kavuşsun emre zeyneple kavuşsun diziyi yine seyrederiz merak etmeyin saten konu yok sevenler kavuşsun artık sanıyorsunuzkı onlar kavuşunca dizi biter senaristler ne işe yarıyor biraz hayel güçğnüzü zorlayın offf ben yazsam daha güzel yazardım cansıkıntısı izliyoruz yinede ???

  3. çok sıktı ne esinmiş ne meltemmiş ne idare edemiyorsunuz meltem esin belasını bulsun hiç ciddiye alınacak hikayeler göremiyorum bu saçma dizide tarık sıla aşkı olmalı bir birlerine kavuşmalılar zeynebe ne iftirası bu zaten ciddiye alınacak dizi deyil senarisler uydurup uydurup yazsın hiç ciddi bir dizi deyil