Beni Bırakma 8. Bölüm Özeti 17 Ocak Tüyoları

Atv ekranlarının sevilen yeni dizisi Beni Bırakma 17 ocak çarşamba günü 8. bölümü ile izleyicisi karşısında olacak. Atv’nin Focus Film’e yaptırdığı Beni Bırakma dizisinde heyecan ve entrika hiç eksik olmayacak.

Beni Bırakma dizisinin 8. bölüm özeti şuanda yayınlanmadı ancak biz sizlere bir kaç tüyo verelim. Beni Bırakma dizisinde Bekir’in entrikaları durmak bilmeyecek. Bekir Sıla’ya deliler gibi aşıktır; Sıla için gözü adeta kör olan Bekir’in korkacağı hiç bir şey yoktur; her şeyi köyünde ki gibi sanar ama şehir farklıdır.

Sıla artık Tarık’ın yanında olduğunu düşünerek kendini güvende hissetmiştir; ancak Bekir’in hain planı vardır. Bekir Tarık’ın yanından Sıla’ı kaçırır. Sıla ise adeta çaresizdir. Bekir bir taraftan da Sıla’nın kimliğini babasından almıştır ve nikah yapacaklarını düşünerek heyecanlıdır; ancak Tarık asla Sıla’yı yalnız bırakmayacaktır.

Beni Bırakma 17 ocak

Sıla da kendisini korumaya çalışan Tarık’tan çok etkilenmiştir ve her boş anında onu düşünmeye başlamıştır. Sıla köyde Bekir’den kurtulsa bile Ankara’da Meltem’in elinden kurtulamayacaktır; zira Tarık Meltem’e deliler gibi aşık olmasa da ona çok fazla yüz vermiştir ve Meltem Tarık için her şeyi yapabilecek kadar gözünü para ve aşk hırsı bürümüş bir kızdır.

Zeynep ve Emre ilişkisinde ise işler yavaş yavaş yoluna girmiştir. Zeynep kendini Emre’ye anlatmayı başarmıştır. Emre her ne kadar Zeynep’e kızsa da Zêynep’in bunu defalarca itiraf etmeye çalıştığının ancak kendisinin bu durumu engellediğinin farkındadır. Emre Zeynep’in suçsuz olduğundan emin olabilecek midir?

Beni Bırakma Zeynep ve Arzu arasında nasıl bir bağ var?

Diğer taraftan Zeynep’in de en büyük düşmanı Arzu olacaktır. Geçmişi çok karanlık olan Arzu ile Zeynep arasında nasıl bir bağlantı çıkacaktır? Hepsi ve daha fazlası Beni Bırakma dizisi 8. bölüm özetinde

Beni Bırakma Cansu İstanbul’da Dönüyor

Cansu ise annesinin gazına gelerek Zeynep’ten alacağı büyük intikam gününe hazırlanmaktadır; ancak Cansu’nun okulu İstanbul’da olduğu için okuluna dönmelidir; ancak Cansu’nun dönüşü muhteşem olabilecek midir?Beni Bırakma 8. Bölüm

Beni Bırakma 8. Bölüm Fragmanı

Beni Bırakma 8. bölüm fragmanı şuanda yayınlanmamıştır.

Beni Bırakma 8. Bölüm Özeti 17 Ocak Tüyoları (1 Yorum)