Beni Bırakma Zeynep’in Annesi Kim? Beni Bırakma Hülya Kimdir?

Beni Bırakma dizisinde Hülya karakterine daha önce Beni Affet dizisinden de izlediğimiz Gonca Yakut hayat verecek.

Gonca Yakut Kimdir?

Gonca Yakut 1979 Adana doğumludur ve 39 yaşındadır. Ankara Üniversitesi Devlet Tiyatrosu Oyunculuk Bölümü Mezunudur. Beni Affet dizisinde Şebnem karakterine hayat vermiştir. Son olarak Yılanların Öcü dizisinde Nesrin karakteri ile yer almıştır. 

Beni Bırakma dizisinde senaryo yavaş yavaş kendini göstermeye başladı. Daha önce sizlere Beni Bırakma dizisi ile ilgili verdiğim set tüyolarında  Zeynep’in annesi Hülya ile Emre’nin annesi Arzu arasında yıllar öncesine dayanan bir sıkıntı olduğunu bu nedenle de Arzu’nun asla ama asla ZEynep’i evine gelin olarak almayacağından bahsetmiştim.

Tabi ki aşk laf dinlemeyecek. Arzu biricik oğlu Emre’ye sözünü geçiremeyecek ancak bu Arzu’nun yıllardır sır gibi sakladığı sırların bir bir ortaya dökülmesine de sebep olacak.

Arzu’nun meselesini anladık.  Tarık Arzu’nun oğlu ama babası Cengiz değil. Peki Zeynep ile ilgili sır ne? Zeynep’in dizide Hülya adında yalız yaşayan bir annesi var; Zeynep ve annesi kıt kanaat geçinen bir aile. Peki Zeynep’in babası kim Cengiz bey mi yoksa?

Yıllar önce halı tüccarı Cengiz için Hülya ve Arzu arasında bir savaş mı verildi? Cengiz’in gizli aşkı kavuşamadığı kadın Hülya olabilir mi? Tabi ki bilinmez bunu bize zaman gösterecek ama bu işte bir sır çıkacak demedi demeyin.

Beni Bırakma Zeynep’in Annesi Kim? Beni Bırakma Hülya Kimdir? (1 Yorum)