Ferhat İle Şirin Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri (Tüm Oyuncular)

Ferhat İle Şirin dizisi ocak 2020 de Fox Tv ekranlarında olacak. 2019 2020 yeni sezonunda Yasak Elma, Kadın, Kurşun, Mucize Doktor, Her Yerde Sen, Bir Aile Hikayesi ve Savaşçı dizileri ile giren Fox TV bir bomba daha patlattı ve bu diziler arasında erken final yapacak olan için yedek dizi hazırlığına başladı. Özellikle Her Yerde Sen ve Bir Aile Hikayesi dizilerine çok güvenmeyen Fox Tv yedek olarak Ferhat İle Şirin dizisini  hazırlıyor.

Ferhat İle Şirin dizisi büyük bütçesi ile 2020’ye damga vuracak bir proje olarak hazırlanıyor. Ferhat İle Şirin dizisinin yönetmen koltuğunda Mehmet Ada Öztekin otururken dizinin yapımcısı ise O3 Medya olacak.

Ferhat İle Şirin dizisinde Ferhat karakteri ile erkek başrol olarak yer alacak Tolga Sarıtaş’ın partneri olan Şirin karakterine ise son olarak Şahin Tepesi dizisinde büyük beğeni toplayan Leyla Tanlar oldu. Cansu Dere de özel bir karakter ile Ferhat İle Şirin dizisinde yer alacak.

Bilindiği üzere son olarak Söz dizisinde Üsteğmen Yavuz Karasu karakteri ile dünyaca ünlü bir oyuncu olan  Tolga Sarıtaş Söz dizisinde Aybüke Pusat ve Deniz Baysal ile partner olmuştu. Ayrıca Söz dizisinin ilk bölümünde Tolga Sarıtaş ünlü oyuncu Su Kutlu ile partner olmuştu. Tolga Sarıtaş hem karizması hemde yakışıklılığı ile partner olduğu tüm kadın başrol oyuncularına da prestij kazandıracak bir oyuncu.

Ferhat İle Şirin Dizisi Konusu

Ferhat İle Şirin dizisinde Ferhat ve Şirin isminde iki gencin imkansız aşk hikayesi anlatılacak. Bir çok düşmanı ile savaş verirken Şirin’e aşık olan Ferhat bakalım aşkının peşinde durabilecek mi?

Ferhat İle Şirin Dizisi Oyuncuları

Tolga Sarıtaş

Tolga Sarıtaş bir dönem istediği yüksek ücret ile bir çok yapımcının tepkisini çekse de şuanda Türkiye’nin açık ara en yakışıklı ve en yetenekli erkek başrol oyuncularından biri. Sadece Türkiye’de değil dünyada da hayran kitlesi en yüksek oyunculardan biri olan Tolga Sarıtaş 30 Mayıs 1991 günü güzel bir günde İstanbul’da dünyaya gelmiştir.

18 yaşından beri aktif olarak sanat camiasında yer alan Tolga Sarıtaş şuanda 28 yaşındadır. Aslen Sivaslı olan Tolga Sarıtaş İstanbul. Halil Akkant Lisesi mezunudur. Gençliğini İstanbul’da geçirmiş olan Tolga Sarıtaş lise yıllarında da popüler bir genç olmuştur.

Esenyurt Belediye Tiyatrosu oyunculuğa başlayan Tolga SArıtaş tiyatroyu çok sevmiş ve yeteneğini fark etmiştir. Gençlik yıllarında baterist ve gitarist olarak sahnelerde yer alan Tolga SArıtaş müziği ile değil yakışıklılığı ile genç kızların sevgilisi olunca oyunculukta ilerlemeyi kafasına koymuş ve ilk olarak Muhteşem Yüzyıl dizisi seçmelerine girerek çoık önemli bir rol olan Şehzade Cihangir rolünü kapmıştır. Bu rol Tolga Sarıtaş’ın kariyerinin dönüm noktası olmuş ve Muhteşem Yüzyıl dizisi ile tanınmıştır. Tolga Sarıtaş’ın gençler üzerinde ki etkisini fark eden yapımcı İnci Gündoğdu Tolga Sarıtaş’a Güneşin Kızları dizisinde Ali karakterini uygun görmüş ve Tolga Sarıtaş’ı Türkiye’nin ünlü isimlerinden biri yapmıştır. 2017 yılında Söz dizisinde hayat verdiği Yavuz Karasu karakteri ile 44. Pantene Altın Kelebek Ödülleri En iyi Erkek Oyuncu ödülüne layık görülmüştür. 

Leyla Tanlar (Şirin)

1998 İstanbul doğumlu olan Leyla Tanlar 21 yaşındadır. Çocukluğundan beri oyuncu olma hayali kuran Leyla Tanlar önce Akademi 35,5 Sanatevi’nde oyunculuk dersleri almış sonra da Paramparça dizisi seçmelerinde çok beğenilince dizi de yardımcı başrolde yer almıştır. Üniversite eğitimini de Koç Üniversitesinde Medya ve Görsel Sanatlar eğitimi alarak hayallerine bir adım daha yaklaşmıştır. Leyla TANLAR delince akıllara Paramparça dizisinde hayat verdiği Cansu karakteri gelir; çünkü şuanda 21 yaşında olan oyuncu daha 16 yaşında yer aldığı dizi ile ünlü olmuş ve tek atışla turnayı gözünden vurmuştur. Daha sonrasında Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisinde Esleme ve Şahin Tepesi dizisinde Deniz karakterine hayat verse de ne yazık ki iki dizisi de tutmamıştır. Leyla Tanlar’ın oyunculuğu izleyici tarafından çokça eleştirilse de yapımcılar Leyla Tanlar’ı çok beğenmiş olacak ki Tolga Sarıtaş ile partner yaparak oyuncuyu Ferhat İle Şirin dizisinde kadın başrol oyuncusu olma şansı tanımıştır.

Cansu Dere

Cansu Dere aralık 1980 Ankara doğumludur. Ankara’da doğan Cansu Dere babasının işi sebebi ile İzmir’e taşındılar ve ilk gençlik dönemi İzmir’de geçti. 2000 yılında Kanal D düzenlenen Miss Turkey Güzellik Yarışmasında en güzel üç kadından biri seçildi ve dikkat çekti. Güzelliği ile ön plana çıkan manken Cansu Dere bir çok markanın mankeni olarak podyuma çıktı. Bu dönemde eğitimine de ara vermeyen Cansu Dere İstanbul Üniversitesi Arkeoloji Bölümünü de bitirmeyi başardı. Oyunculuktan önce sunuculuk yapan Cansu Dere Türkiye’nin Yıldızları programını sundu ve ekrana çok yakıştı. Cansu Dere’nin oyunculukta ünlü olması ise 2006 yapımı Sıla dizisi ile olmuştur. Son dönemlerin tartışmalı ismi Mehmet Akif Alakurt ile ünlenen Cansu Dere 2009 da ise Acı Aşk dizisi ile bir çok ülkede tanınan bir isim oldu. Daha sonra Ezel dizisi ile Türkiye’nin önemli başrollerinden biri olan Cansu dere Son olarak Yer aldığı  Anne dizisi ile kariyerinin zirvesine ulaşmıştır.

Ferhat İle Şirin Banu

Ferhat İle Şirin dizisinde Banu karakteri Şirin’in ablası olacak ancak şuanda dizi de Banu karakterine kimin hayat vereceği belli olmadı.

Ferhat İle Şirin Tanıtım Fragmanı

fragman şuanda yayınlanmadı.

Bu nedenle de genç ve yetenekli isimler düşünülüyor Şirin karakteri için.

Ferhat İle Şirin Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri (Tüm Oyuncular) (6 Yorum)

  1. “Ferhat ile Şirin” fragmanını verin bütün diziler başladı Ferhat’ın Şirin’ini buldunuz hadi ama fragman fragman fragman istiyorum….

  2. Tolga’yla Leyla Tanlar çok yakışacaklar muhteşem bir uyum olacaktır Leyla çok güzel Tolga zaten çok yakışıklı yeni çiftim ferhat_Şirin (Ferşir) olacaktır.

  3. Çok sevinçliyim Tolga Sarıtaş’ı çok özledim inşallah bu “Ferhat ile Şirin” projesi doğrudur kandırıp duruyorsunuz oynayacak diye başka oyuncular oynuyor ben diğer oyuncuları değil Tolga Sarıtaş’ı istiyorum