Aşka Yolculuk

Aşka Yolculuk Ne Zaman Başlayacak? Aşka Yolculuk’tan Sonra Hangi Dizi Yayınlanacak?
Aşka Yolculuk isimli diziyi 16 temmuz pazartesi günü izleyicisi karşısında olacak. Kore tutkunlarının en çok sevdiği diziler arasında gelen ve neredeyse izleyen herkesin devamı yok mu diye sorduğu Moon Lovers dizisi..
Aşka Yolculuk Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Yayınlanacak? (Moon Lovers)
Aşka Yolculuk dizisinden sonra Sonsuza Dek dizisi başlayacak. Sonsuza Dek dizisi 6 ağustos pazartesi başlayacak. Sonsuza Dek dizisi oyuncu kadrosu için tıklayınız  Kanal 7 bir Güney Kore dizisi için daha yayın tarihini..
Aşka Yolculuk Hae-Soo Kimdir (Iu) Kaç Yaşında Sevgilisi Kim
Kanal 7 Televizyonundan Kore dizileri resitali. Kanal Hint dizilerinin ardından 5 yeni Kore dizisiyle ekranları şenlendirmeyi hedefliyor. Sayısı azımsanamayacak kadar fazla olan Kore dizisi fanlarının çok sevindiği bu karar Kanal..
Aşka Yolculuk Wang So Kimdir (Lee Joon-Gi) Kaç Yaşında Sevgilisi Kim
Kanal 7 ekranlarında yeni bir Kore dizisi daha yayınlanacak. Aşka Yolculuk olarak yayınlanacak olan dizinin yakında Kanal 7 ekranlarında yayınlanması bekleniyor. Orjinal ismi Moon Lovers Scarlet Heart olan dizide güneş tutulması..
Aşka Yolculuk Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Konusu Kanal 7 Moon Lovers Scarlet Heart
Kanal 7 Kore dizilerinde sürprizlere devam ediyor. Hint dizilerinin adresi konumunda olan Kanal 7 şimdi de Kore dizilerini yayınlayarak sektörde ilerlemeyi düşünüyor. Sonsuza Dek, Feda, Sil Baştan, Sev Beni derken..