Ne Zaman Başlayacak?

Sadakatsiz Ne Zaman Başlayacak? Konusu ne?
Sadakatsiz dizisi 1 eylül 2020 de çekimlere başladı. Dr. Foster uyarlaması olacak Sadakatsiz dizisinde yapımcı Türkiye’nin en çok sevilen yapım şirketlerinden Med Yapım’ın yapımcılığında Kanal D de ekranlara gelecek dizinin..
Barbaros Ne Zaman Başlayacak? Kaç Bölüm Yayınlanacak?
2020 2021 yeni sezonunda Kuruluş Osman dizisi ile birlikte 2 yeni tarihi dizi daha izleyicisi karşısına çıkacak; bu dizilerden biri ve en çok dikkat çekeni de Barbaros  dizisi olacak. Diriliş..
Gençliğim Eyvah Ne Zaman Başlayacak?
18 Mayıs’ta İstanbul’da sete çıkacak olan Gençliğim Eyvah dizisinin yayın tarihi netleşti. Başrollerini Levent Ülgen Cengiz Bozkurt Burak Tozkoparan Ekin Mert Daymaz ve Elif Doğan gibi çok önemli isimlerin paylaştığı..
Çatı Katı Ne Zaman Başlayacak? İşte O Tarih
Çatı Katı dizisi Kanal D’nin  2020 yaz dizilerinden biri. Ünlü oyuncu Furkan Andıç’ın başrolünde yer alacağı Çatı Katı dizisi kadrosunda Burak Tamdoğan, Pelin Öztekin, Bülent Seyran ve Renan Bilek’de yer..
Arka Sokaklar 522. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak? Yeni Sezonda Neler Olacak? 2019 2020
Arka Sokaklar dizisi yeni sezona 13 eylül 2019 cuma günü başlayacak.  Arka Sokaklar  dizisinin 522. bölümünde Mesut’un bacağından yaralandığı ve gazi olduğu görüldü. Rıza müdür ve ekibi ise Mesut’u başına..
Vuslat Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? 21. bölüm 2. sezon
Vuslat Yeni Sezon tanıtım fragmanı yayınlandı. Vuslat  dizisinin yeni sezona 16 eylül pazartesi günü başlayacağı açıklandı. Vuslat dizisinin 2. sezon çekimleri 24 ağustosta başladı. Vuslat dizisi yeni sezonda kadrosuna son..
Zalim İstanbul Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? İşte Detaylar
Zalim İstanbul’un Finali 22 Haziran 2020’de Avşar Filmin Zalim İstanbul dizisi için kesin final kararı verildi. 55 yaşında olan ve kronik hastalıkları olan Fikret Kuşkan Zalim İstanbul dizisinden ayrılmak istedi;..
Tozkoparan Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? 56. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?
Tozkoparan 3. Kez Sezon Finali Yapıyor Tozkoparan dizisi 55. bölümü ile 19 nisan 2020 pazar akşamı 3. kez sezon finali yapacak. Çocuklar için sokağa çıkma yasağının gelmesi ile Tozkoparan dizisi..
Bir Aile Hikayesi Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?
Bir Aile Hikayesi dizisinin yeni sezona başlama tarihi kesinleşti. Bir Aile Hikayesi dizisi kesin olarak 2019 2020 yeni sezonunda 14 eylül 2019 cumartesi günü başlayacak.  Bir Aile Hikayesi yeni sezon..
Kardeş Çocukları Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? (2. Sezon 18. Bölüm)
Kardeş Çocukları’nın yeni sezon öncesi gün değiştireceği kesinleşti. Kardeş Çocukları  dizisi yeni sezona 17 eylül 2019 salı günü başlayacak; açıklama Star Tv’den geldi. Kardeş Çocukları dizisinin yeni sezon tanıtım fragmanı..