Bıçak Sırtı

Bıçak Sırtı 124. Bölüm 125. Bölüm Özeti 18 Şubat 19 Şubat Son Bölüm Final Bölümü
Bıçak Sırtı dizisinde Mansi ve Nikhil Lakşi’yi ortadan kaldırmak için bir plan yapmışlardı. Ragini Mansi’nin evine gelerek Mişka’yı kurtarmış. Swara ve Sanskar da Mansi’nin peşine düşmüşlerdi. Mansi Lakşi’yi bir uçurumun..
Bıçak Sırtı 123. Bölüm Özeti 17 Şubat Lakşi Gerçeği Anlattı Ancak Hayatı Tehlikede
Bıçak Sırtı dizisinde Swara ve Sanskar Mansi’nin Nikhil ile işbirliği yaptığını anlamışlardı. Durga ailesi Lakşi’nin evine giderek ondan bu dramı bitirmesini istemişlerdi. Sanskar Lakşi’yi ispatlamak için polisten parmak izi almasını..
Bıçak Sırtı 122. Bölüm Özeti 16 Şubat Nikhil Yakayı Ele Verdi Nikhil Nehirde Boğuldu
Bıçak Sırtı dizisinde Ragini yüksek bir yere çıkarak Lakşi gelene kadar inmeyeceğini, gelmezse de intihar edeceğini söyler. Basın mensupları Sansakr’ın yönlendirmesi ile Durga’nın evine gelerek canlı yayında haber yapmaya devam..
Bıçak Sırtı 121. Bölüm Özeti 15 Şubat Ragini İntihara Kalkışır Nikhil Swara’yı Öldürmeye Çalışır
Bıçak Sırtı dizisinde Ragini tesadüfen Lakşi’nin olduğu eve gelmişti. Ragini Lakşi’ye sarılmış ancak hiç bir tepki alamamıştı. Lakşi’nin karısı olduğunu söyleyen Mansi Ragini’den ayrılmasını isterken Ragini Mansi’nin kızı Mişa’yı Durga..
Bıçak Sırtı 120. Bölüm Özeti 14 Şubat Lakşi’ye Ne Oldu Lakşi Hafızasını Mı Kaybetti
Bıçak Sırtı dizisinde Swara Lakşi’nin kızını dükkana bırakarak Sanskar’a bakmaya gider. Lakşi gelir ve kızın korkudan ağladığını görür. Kız beni şu abla kurtardı diyerek Swara’yı gösterir. Lakşi onları görünce şok..
Bıçak Sırtı 119. Bölüm Özeti 13 Şubat Lakşi Swara ve Sanskar’ı Gördü
Bıçak Sırtı dizisinde Gayatri düğünü iptal ettiğini söylemişti. Bu haber Durga ve ailesi üzerinde soğuk duş etkisi yaratır. Şirag neden iptal olduğunu sorar. Gayatri evin gelinlerinden birisinin dans etmesine müsade..
Bıçak Sırtı 118. Bölüm Özeti 12 Şubat Ragini Lakşi’nin Öldüğünü Öğrendi
Bıçak Sırtı dizisinde Swara ve Ragini düğün planlayıcısı olarak Durga’nın evini dekore ederler. Sanskar ve Swara arasındaki tartışmalar devam ediyordur. Swara aslında Sanskar’ı sevdiğini söylüyor ancak Sanskar’ın gururu buna engel..
Bıçak Sırtı 116. Bölüm 117. Bölüm Özeti 10 Şubat 11 Şubat Nikhil de Nerden Çıktı
Bıçak Sırtı dizisinde Lakşi’nin hala kayıp olması sinirleri iyice gererken Ragini ve Swara düğün organizasyonu işine girmişlerdir. Gayatri adındaki kadın onları bulur ve oğullarının düğünü için organizasyon yapmalarını ister. Gayatri..
Bıçak Sırtı 115. Bölüm Özeti 9 Şubat Aradan 6 Ay Geçti Lakşi Hala Kayıp
Bıçak Sırtı dizisinde Adars’ın hapishaneye gitmesi kimseyi mutlu etmemişti. Çünkü Lakşi kayıptır. Lakşi 1 haftadır bulunamıyor. Swara Lakşi’nin kayıp olmasından dolayı Sanskar’ı suçlar. Ragini Durga evinde kalamayacağını, her şeyin Lakşi’yi..
Bıçak Sırtı 114. Bölüm Özeti 8 Şubat Adars Tutuklandı Lakşi Kayıp
Bıçak Sırtı dizisinde Swara ve Ragini tapu belgelerini almayı başarsalar da Adars’ın tuzağına düşmekten kurtulamazlar. Swara ve Ragini Durga’nın yanına gittiklerinde onları kafalarına silah dayalı şekilde görürler. Adars ayrıca Lakşi’nin..