Elimi Bırakma

Elimi Bırakma Neden Final Yapıyor? İşte Finalin İlginç Gerekçesi
Elimi Bırakma Ne Zaman Final Yapacak? Trt 1 ekranlarının en çok sevilen dizilerinden biri olan ve 22 temmuz 2018’den beri aralıksız yayınlanan Elimi Bırakma dizisi için kesin final kararı verildi...
Sıla Sade Kimdir? Kaç Yaşında? Elimi Bırakma Tanem Kimdir? Azra’nın Kızı
Türkiye’nin en büyük çocuk oyuncu ajansı olan Layla Şirin Ajans’ın oyuncusu olan Sıla Sade Elimi Bırakma dizisi ana kadrosuna dahil oldu. Daha önce LCW ve Türkcell gibi markaların reklam filmlerinde..
Elimi Bırakma Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı 44. Bölüm (2019 – 2020)
Elimi Bırakma Yeni Sezon 44. Bölüm Tanıtımı Yayınlandı Elimi Bırakma dizisinin yayınlanan yeni sezon tanıtımında Azra’nın bir kız çocuğu olduğu görülüyor. Elimi Bırakma  dizisinin yeni sezon tanıtımında “Hayat bazen kaybettiğin..
Cemre Baysel Elimi Bırakma Dizisinden Neden Ayrıldı? Melis Neden Yok? İşte Cevabı
Ünlü oyuncu Cemre Baysel’in Elimi Bırakma dizisinden ayrıldığı duyuruldu. Son olarak Elimi Bırakma dizisinde Çelen’lerin kızı Melis olarak  izleyicisi karşısına çıkan Cemre Baysel güzelliği ve yeteneği ile Elimi Bırakma izleyicisinin..
Elimi Bırakma 44. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak? Yeni Sezonda Neler Yaşacak?
Elimi Bırakma 44. Bölüm yeni sezon tanıtım fragmanı yayınlandı. Elimi Bırakma dizisi yeni sezon tanıtım fragmanında Azra’nın bir kızı olduğu gösteriliyor ama bu ne yazık ki bir rüya gibi. Elimi..
Elimi Bırakma Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?
Elimi Bırakma yeni sezon tanıtım fragmanı yayınlandı. Elimi Bırakma  dizisinde zorlu bir yeni sezon izleyiciyi bekliyor zira dizinin yeni sezon fragmanında Azra’nın gördüğü bir rüya izleyiciye gösterildi. Bakalım Melis’in ölümü..
Elimi Bırakma Devam Edecek mi? Sezon Finali Ne Zaman?
Elimi Bırakma İçin Final Kararı Verildi Trt 1 yetkilileri ve Elimi Bırakma dizisi yapımcısı Üs Yapım yetkilileri Elimi Bırakma dizisinin geleceği için bir araya geldi ve 22 Temmuz 2018 Pazar..
Elimi Bırakma Defne Kimdir? Doktor (Çağla Demir Sevgilisi Kim? Kaç Yaşında
Elimi Bırakma dizisi oyuncu kadrosuna Çağla Demir dahil oldu. Bilindiği üzere Elimi Bırakma dizisine bu sezon Kenan Acar Kadir karakteri ile dahil olmuş ve 3 aydır diziye farklı bir hava katmıştı. Kenan..
Elimi Bırakma Neden Yok? Neden Yayınlanmıyor? İşte Açıklama
Elimi Bırakma 31 Aralık 2019 Neden Yok? Elimi Bırakma 55. bölüm Neden Yayınlanmıyor? Elimi Bırakma dizisi için kesin final kararı alındı. Elimi Bırakma dizisi 54. bölümü ile 24 aralık 2019..
Batuhan Ekşi Elimi Bırakma’dan Neden Ayrıldı? Tarık Ayrıldı mı? Geri Dönecek mi?
Elimi Bırakma dizisinde Batuhan Ekşi  Tarık isimli karaktere hayat veriyordu. Tarık ilk günden itibaren Azra’ya deliler gibi aşıktı ama Azra’nın Mert meselesi ile yoğun uğraşı daha sonra Cenk Çelen’in Azra..