Kuzey Yıldızı Şule Kimdir? (Kuzey’in Eski Eşi) Zeynep Koltuk

Kuzey Yıldızı dizisi senaryosunda ilk andan itibaren var olan Şule karakteri diziye 9. bölüm itibari ile dahil olacak. 9 Kasım akşamı ekranlara gelecek Kuzey Yıldızı 9. bölümde Zeynep Koltuk Şule karakteri ile Kuzey’in eski eşi olarak ekranlarda yer alacak.

Kuzey Yıldızı dizisinde Şule İstanbul’da yaşayan üç çocuklu bir anneyken hem çocuklarını hemde eşini hiç bir sebep olmadan bırakarak yeni bir aşka yelken açmak için evden gitmiştir. Şimdilerde ise Şule yaptığı hatanın farkına varmış ve hem kızlarına hemde kocasına geri dönmek istemektedir. Kuzey Yıldızı Şule resimleri

Kuzey Yıldızı Şule Kimdir?

Kuzey Yıldızı dizisinde Şule 40’lı yaşlarda güzeller güzeli bir kadındır. Zamanında Kuzey’ye üniversitede iken aşık olan Şule yıllar sonra bir kez daha aşık olmuştur. Gökçe, Feride ve Mine’nin annesi olan Şule karakter olarak en çok  ortanca kızı Gökçe’ye benzemektedir. Zaten tip olarak da en çok ona benzemektedir onun kadar güzeldir. Kuzey’in kötü giden işleri sonrası bunalıma giren ve fakir kalmaktan çok korkan Şule bir hevesle gitmiştir ama şimdi köpekler gibi pişmandır. Kızı Gökçe ile de görüşmekte ve ona İStanbul’da yine eskisi gibi zengin bir hayat sürme vaadinde bulunmuştur.

Şule’nin Kuzey’e karşı en önemli söylemi ise herkes bir kez hata yapar olmuştur. Kuzey ise bir kez hata yapan her zaman hata yapar diyerek Şule’yi hayatına almak istemez. Aslında Kuzey gerçek aşkı Ordu’da yani Yıldız’da da bulmuştur. Şule kocasının Yıldız’a aşık olduğunu anlayacak ve Kuzey ile Yıldız’ın arasını bozmak için elinden geleni yapacaktır. Yıldız’ın asıl hedefi ise kızlardır. Kızları olmadan Kuzey’in bir hiç olduğunu bilen Şule önce kızları yanına almak ve onları İstanbul’a götürmek ister. Kuzey Yıldızı yeni gelen oyuncu Zeynep Koltuk

Kuzey Yıldızı Kuzey Şule’yi Affedecek mi?

Kuzey Yıldızı dizisinde Şule ne yaparsa yapsın Kuzey hiç bir zaman Şule’yi affetmeyecektir; çünkü evlilik kötü zamanda da iyi zamanda da birlikte olmaktır. Şule ne yazık ki iyi gününde, zenginliğinde Kuzey’in yanındayken zor zaman da kaçmayı tercih etmiş ve Kuzey’in güvenini ve saygısını kaybetmiştir. En önemlisi de Kuzey gerçek aşkı bulmuştur.

Kuzey Yıldızı Dizisinde Zeynep Koltuk Konuk Oyuncu mu?

Zeynep Koltuk’un Kuzey Yıldızı dizisinde hayat vereceği Şule karakteri uzun soluklu olarak dizi de yer alacaktır. Bu nedenle Zeynep Koltuk Kuzey Yıldızı dizisinde konuk oyuncu değildir ana kadroya kalıcı olarak girmiştir. Kuzey Yıldızı Kuzeyin eski eşi

Zeynep Koltuk Kimdir?

38 yaşında olan ve aslen İstanbullu olan Zeynep Koltuk ilk olarak Bilkent Siyasal Bilimler mezunu olsa da sonradan yeteneğinin tiyatro da olduğunu görünce Bilkent’te Tiyatro eğitimi almıştır ve hayatını tiyatrodan kazanmaya karar vermiştir. Trt 1 de sunuculuk yaparak iş haytına başlayan Zeynep Koltuk profesyonel olarak Bale yapmakta ve piyano çalmaktadır. Zeynep Koltuk’un ilk başrolü ise Ezra dizisi ile olmuştur. Ezra dizisi ile çok büyük bir çıkış yakalayan Zeynep Koltuk Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi dizisinde hayat verdiği Aslı karakteri ile tanınmıştır.

zeynep Koltuk’un tiyatrodan sonra ilk ekran deneyimi ise Kod Adı Kaos dizsinde hayat verdiği Rüya karakteri olmuştur. Uzun zamandır hiç bir dizi ve filmde yer almayan Zeynep Koltuk Show Tv’nin büyük başarı yakaladığı Kuzey Yıldızı dizisinde yer almayı zor da olsa kabul etmiştir. Zeynep Koltuk özel bir oyuncudur ve Kuzey Yıldızı dizisine çok şey katacağı kesindir.