Yasak Elma

Yasak Elma Neden Final Yapıyor? İşte Cevabı
Yasak Elma dizisi için alınan final kararı basın ile paylaşıldı. Yasak Elma dizisine bu sezon dahil olan ve dizi de Çağatay karakterine hayat veren Berk Oktay Yasak Elma dizisinin bu..
Yasak Elma Halit Can’ın Dadısı (Bakıcısı) Diana Kimdir? Selin UZAL Kim?
Yasak Elma dizisi oyuncu kadrosuna yeni bir oyuncu dahil olacak. Yasak Elma dizisinde büyüyen Halit Can’a yeni bir bakıcı gelecek. Halit Can’ın yeni bakıcısı İngiliz olacak.  Selin UZAL Yasak Elma..
Yasak Elma Yeni Halit Can Kimdir? Burak Ali Özkan Kimdir?
Yasak Elma dizisinde yeni bir döneme giriliyor. Yasak Elma’da önce senarist değişikliği meydan gelmiş daha sonra da dizinin senaryosunda köklü değişiklikler olmuştu. 5 yıllık bir zaman atlaması olacak Yasak Elma ..
Yasak Elma Cansu Kimdir? Amacı ne? Nilperi Şahinkaya
Sevilen oyuncu Nilperi Şahinkaya Fox TV’nin sevilen dizisi Yasak Elma’nın oyuncu kadrosuna Cansu karakteri ile dahil oldu. Son olarak Yeni Hayat dizisinde Nevin karakteri ile yer alan Nilperi Şahinkaya Yasak..
Yasak Elma Feride Kimdir? Gülenay Kalkan Kim?
Gülenay Kalkan Yasak Elma dizine 23 kasım 2020 de ekranlara gelen 8. bölümünde hızlı bir giriş yaptı. Yasak Elma dizisi oyuncu kadrosu baştan aşağı değişirken dizinin oyuncu kadrosuna başta Hasan..
Yasak Elma Hasan Ali Kimdir? Amacı Ne? Erdal Özyağcılar
Türkiye’nin en deneyimli ve usta oyuncularından Erdal Özyağcılar Yasak Elma dizisi kadrosuna Hasan Ali karakteri ile dahil oldu. Yasak Elma dizisinden başta Talat Bulut ,Barış Kılıç ve Gökhan Alkan’ın ayrılmasından..
Haktan Zavlak Kimdir? Yasak Elma Yeni Erim Kimdir?
2020 2021 yeni sezonu için çekimlere başlayan Yasak Elma dizisinde çekilen ilk bölümde ki Erim sahneleri çöpe atıldı. Yasak Elma yönetmeni Neslihan Yeşilyurt Yeni Erim karakteri ile diziye dahil olan..
Arda Adil Görgen kimdir? Yasak Elma Yeni Erim Kim?
Yasak Elma dizisinde Erim karakteri bir kez daha değişti. Arda Adil Görgen Yasak Elma dizisinin 75. bölümünde Erim karakterine hayat verdi; ancak Med Yapım ekibi başta beğendikleri Arda Adil Görgen’i..
Yasak Elma Erim Neden Değişti? İlber UYGAR KABAOĞLU Neden Ayrıldı?
4. sezonu ile izleyicisi karşısına çıkacak Yasak Elma dizisi oyuncu kadrosunda önemli bir değişiklik yapılacak. 3 sezondur Yasak Elma dizisinde Erim karakteri ile yer alan İlber UYGAR KABAOĞLU 4. sezonda..
Yasak Elma 6 Nisan’da Yayınlanacak mı? İşte O Haber
Yasak Elma severleri üzen haber sonunda açıklandı. Yasak Elma dizisi 6 nisan 2020 de 13 nisan 2020 de ekranlarda olamayacak. Bize gelen bilgilere göre Yasak Elma dizisi için önce nisan..