Yemin 183. Bölüm 184. Bölüm 185. Bölüm Özeti 12 13 14 Şubat

Yemin 185. Bölüm

Yemin dizisinde bir gelenek haline gelen sevgililer günü bölümü 14 şubat 2020 cuma günü izleyicisi karşısına çıkacak. Yemin dizisinde her ne kadar Emir ve Reyhan’ın arası her ne kadar Gülsüm yüzünden bozulsa da Zeynep’in gerçekleri anlatması ile Reyhan Emir’e haksızlık yaptığını anlar. Reyhan kendini affettirmek için Emir’den özür diler. Sonun da Emir ile Reyhan arasında çok özel dakikalar yaşanır.

Diğer taraftan Kemal Narin’in Erhan’a sağlam bir ders verdiğini görür ve Narin ile konuşmak için Oya’nın yaptığı planı bozmaz. Narin ile Kemal ise baş başa bir yemek yerler sevgililer gününde. Yemin 185. Bölüm resimleri

Yemin 14 Şubat fragmanı 185. Bölüm Sevgililer Günü

 

Yemin 13 Şubat Özeti

Sonunda Reyhan ve Emir Gülsüm yüzünden ciddi kavgalar etmeye başlarlar. Bu durumu gören Cavidan mutluluk naraları atarken Zeynep ise sustuğu için çok pişmandır.

Emir sonunda Reyhan’ı karşısına alır ve Gülsüm konusunda gerçekleri göremediğini söyler. Reyhan Emin olmadan nasıl bu şekilde kardeşimi hırsızlıkla suçlarsın der ama Emir kesin kanıtları olduğunu söyler; ancak Reyhan Emir’e hala inanmak istemez. Sonunda ise Zeynep saati Gülsüm’ün çantasında gördüğünü Reyhan’a söyler. Gülsüm’ün Reyhan gözünde de kesin suçlu çıkaracak bu ihbar Cavidan’ın tüm planlarını baltalar ve Reyhan artık kardeşinin çocukken ki masum kardeşi olmadığını anlar.

Diğer taraftan Narin ve Kemal arasında ki bağların kopması Erhan’ı sevindir. Kemal ise yeniden garsonluk yapmaya başlayan Narin’in restoranına gider ve Narin’e sarkıntılık yapıldığını görür. Yemin 13 Şubat resimleri

Yemin 184. Bölüm Fragmanı

Yemin 12 Şubat Özeti

Her ne kadar Zeynep canından çok sevdiği ablası Reyhan üzülmesi diye hırsızın Gülsüm olduğunu söylemese de Emir Nigar’ın masum olduğunu ve hırsızın Gülsüm olduğunu öğrenir; ancak Reyhan hiç bir şekilde kardeşi Gülsüm’ün hırsız olabileceğini düşünmediği için Emir’in Gülsüm’e yargısız infaz yapması ile şok olur. Emir Gülsüm’ün hırsız olduğunu şimdilik ispat edemese de bu durumdan emindir. Gülsüm’ün hırsızlığı Emir ve Reyhan’ın arasını açar.

Cavidan Emir ile Reyhan’ın arasını açmayı başaracak ancak bu sefer de Hikmet’in iyileşmeye başlaması ile büyük bir şok yaşayacak. Hikmet iyileşirse her şeyin biteceğini düşünen Cavidan Hikmet içinde yeni bir plan yapacak. Cavidan’ın Hikmet’e kötü davranışlarını gören Gülsüm ise Cavidan’ın bir gün kendisine de zarar verebilecek olmasından çok korkacak.

Erhan ise Narin’i kaybetmeden eskiden ilişkileri olduğunu Kemal’e söylemenin bir yolunu bulacak ve Kemal’in masasına Narin ile özel bir fotoğraflarını koyacak. Fotoğrafı gören Kemal ise Narin’in kendisi ile Erhan’ı kıskandırmak için birlikte olduğunu düşünecek ve Narin’i evden kovacak. Yemin 12 Şubat Özeti resimleri

Yemin 183. Bölüm Fragmanı

Yeminde Cavidan planını bu sefer şansının da yardımı ile beklediğinden daha büyük bir etki yaratacak. Gülsüm’ü başarı ile konağa girdiren Cavidan çok güvendiği Gülsüm’ün ilk dikkatsizliği ile planın berbat olduğunu düşüne de işler beklediğinden daha iyi gidecek. Zeynep hatırası olan köstekli saatin Gülsüm tarafından alındığını görecek ama bunu Reyhan’a üzülmemesi için söyleyemeyecek. Emir ise Nigar’ı suçlarken yanlış yapıldığını ve asıl hırsızın Gülsüm olduğunu öğrenecek. Nigar’a güvenmeyerek kovmaktan beter eden Reyhan kendi kardeşine ise asla hırsızlığı konduramayacak. Emir’in ise yargısız infaz yaparak elinde hiç bir delil yokken Gülsüm’ü suçlaması Reyhan’ı çok üzecek.

Yemin 183. Bölüm Özeti Tahmini Devam Ediyor

Cavidan saat meselesi üzerinden Emir’in beynini yıkama planları yaparken gerçeklerin ortaya çıkması ile Gülsüm’ün Emir’in gözünde ki kredisi biraz daha azalacak. Reyhan kardeşine asla hırsızlığı yakıştıramayacak ve Gülsüm’ün hırsız olabileceğini asla kabul etmeyecek. Emir ise Gülsüm neden böyle bir hırsızlığa yeltendiğini araştırmaya koyulacak.

Yemin dizisinde izleyici artık Gülsüm meselesinden çok sıkıldı ve çok fazla Gülsüm’ü izlemek istemiyor bu durumda Gülsüm meselesi de hızlıca ortaya çıkacak ve daha fazla sakız gibi uzamayacak; ancak Cavidan ne yazık ki Gülsüm meselesinden de gerçekleri gizleyerek çıkmayı başaracak; bunun sonucunda Emir ve Reyhan Gülsüm sınavını da başarı ile atlatmış olacak.

Narin Kemal ile bir birlerine özel bir zaman ayırıp geçmişlerini en ince ayrıntısına kadar konuşmak isteyecek ve bunun içinde özel bir zaman bekleyecek. Kemal’in sert ve vurdum duymaz tavırlarından zaman bulup da Erhan gerçeğini anlatamayan Narin’i ise büyük bir sürpriz beklemektedir. Bu zamana kadar Narin’i kaybetmeden Kemal ile Narin’i ayırmak isteyen Erhan Kemal varken tekrar Narin’i elde edemeyeceğini anlayacak ve kartlarını daha açık oynamaya başlayacak. ,

Yemin 12 Şubat Tahmini Devam EdiyorYemin 183. Bölüm resimleri

Biz eskiden Narin ile nişanlıydık ben hala onu seviyorum ve Narin’i almak için İstanbul’a geldim diyemeyen Erhan Kemal’e verdiği bir fotoğraf ile hem Narin’i hemde Kemal’i kalbinden vuracak. Narin gitmemesine çok sevinen Kemal duyduklarından sonra bir kez daha Narin’in bunu kendisine nasıl yaptığını düşünmeye başlayacak ve Narin’i asla affetmeyeceğini söyleyecek. Erhan ile eskiden ilişkisi olduğu halde bunu kendisine saklayan Narin’in Kemal’in gözünde artık hiç bir değeri kalmayacak ve Kemal Narin’in kendisi ile Erhan’ı kıskandırmak için bir oyun oynadığını düşünecek.

Narin’in gerçekleri zamanında Kemal’e anlatmaması her ne kadar Kemal’in iletişimsizliğinden kaynaklansa da suçun büyüğü Narin’de. Narin açık açık Kemal’e ben sana aşığım geçmişi boşver bu günü yaşayalım dese de Kemal takıldığı geçmişten bir türkü çıkamayacak. Kemal’i geçmişten çıkarmak ve da Narin’in sabrına kalacak.

kendini yerken gerçeklerin çok çabuk ortaya çıkması bir yandan Reyhan’ı çok üzse de bir yandan da Nigar’ın suçsuz olduğunun ortaya çıkması Reyhan’ı çok rahatlatacak.

Yemin 183. Bölüm 184. Bölüm 185. Bölüm Özeti 12 13 14 Şubat (2 Yorum)

  1. Sizden bugünkü bölümde çalan şarkıyı kim söylüyor acaba ismiyle beraber öğrenebilir miyim?

  2. Şu Gülsüm bıkkınlık getirdi yeter artık bir zamanlar Cemile vardı Cavidan ona da yapmadığını bırakmadı onun üstünü de sessizce kapattınız bizler bekliyorduk Cavidan’la beraber plan yaptık demesini sanki hiç cemilediye bi karakter yokmuş gibi senaryoya devam çok sıkıcı artık