Erkenci Kuş

Erkenci Kuş Neden Final Yapıyor? İşte Gerçek Nedeni?
Erkenci Kuş dizisinin çekimleri 31 temmuz itibari ile tamamlandı. Ekip vedalaştı ve herkes tatile çıktı.  Erkenci Kuş Yapımcısı Faruk Turgut Final Haberlerini Şu Açıklaması ile Doğruladı Faruk Turgut yaptığı resmi..
Erkenci Kuş Neden Yok? Neden Yayınlanmıyor? İşte Nedeni
Erkenci Kuş 11 Haziran 2019 Neden Yok? Erkenci Kuş dizisi 11 haziran cumartesi günü yaz sezona bayram arasından sonra başlayacaktı. Erkenci Kuş dizisinin 43. bölümü 25 mayıs cumartesi günü yayınlanmış..
Ali Yağcı’nın Erkenci Kuş’tan Neden Ayrıldı? Osman Neden Yok? Geri Dönecek mi?
Star TV ekranlarının sevilen dizisi Erkenci Kuş’ta çok üzücü bir ayrılık yaşandı. Bilindiği üzere Erkenci Kuş dizisinin Star TV’nin 2019 yaz dizilerinden biri olacağı açıklanmış ve Erkenci Kuş izleyicisi yaz..
Erkenci Kuş Ne Zaman Final Yapacak? Sezon Finali Yapacak mı? İşte Açıklama
Erkenci Kuş dizisinin çekimleri 31 temmuz itibari ile tamamlandı. Erkenci Kuş Yapımcısı Faruk Turgut Final Haberlerini Şu Açıklaması ile Doğruladı Faruk Turgut yaptığı resmi açıklamada Erkenci Kuş dizisinin aslında Star..
Erkenci Kuş Yeni Gelen ve Diziden Ayrılan Oyuncular
Erkenci Kuş dizisi yen sezonda salı akşamları izleyicisi karşısına çıkmaya salı akşamları devam edecek. Yaz sezonun parlayan yıldızı olan Erkenci Kuş 2018 2019 yeni sezonunda da yıldız olabilmek için kadrosunu..
Erkenci Kuş Arzu Taş Kimdir? Ayşe Akın Kimdir? Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim?
Erkenci Kuş dizisi olanca hızıyla yaza damgasını vurmaya devam ediyor. 3. bölümü ile 10 temmuz salı akşamı ekranlara gelecek olan Erkenci Kuş dizisi kadrosuna Arzu Taş  karakteri ile ünlü oyuncu Ayşe Akın ..
Erkenci Kuş Devam Edecek mi? Kaç Bölüm Yayınlanacak?
Erkenci Kuş  6 Ağustos 2019 Final Yapacak Erkenci Kuş  dizisi için final kararı alındığı duyuruldu. Erkenci Kuş dizisi 51. bölümü ile 6 ağustos 2019 salı akşamı final yaparak ekranlara veda..
Erkenci Kuş Sanem ve Can Evlenecek mi? Demet Özdemir ve Can Yaman’ı Yakıştırıyor musunuz?
Erkenci Kuş dizisi Ramazan bayramından sonra izleyicisi karısına çıkacak. Erkenci Kuş dizisinde izleyiciler efsane  bir aşka da şahitlik yapacak. Erkenci Kuş dizisinde çalıştığı dergide patronun oğlu olarak Can ile tanışan Sanem’in..
Erkenci Kuş Cey Cey Kimdir? (Anıl Çelik Kimdir? Sevgilisi Kim?)
Erkenci Kuş  dizisi oyuncu kadrosunu yakından tanımaya devam ediyoruz. Star TV ekranlarının en önemi yaz dizisi olan Erkenci Kuş dizisinde Cey Cey isimli komik karakteri Anıl Çelik canlandıracak. Bilindiği üzere başrollerinde Demet..
Erkenci Kuş Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri
Erkenci Kuş dizisi 26 haziran salı günü ilk bölümü ile Star Tv ekranlarında olacak. Yapımcılığını Gold Film’in üstlendiği hikayesini Meriç Acemi’nin hazırladığı Erkenci Kuş  dizisinin senaryosunu ise Ayşe Kutlu yazacak. oldu...