Gülperi

Gülperi Neden Final Yapıyor? Neden Bitiyor? İşte Nedeni
Gülperi dizisinin nasıl biteceği belli oldu. Efsane mutlu bitecek Gülperi dizisinde sonunda Kadir ve Gülperi mutluluğa ulaştı ve çocukların da katkıları ile yeniden evlenerek yıllar sonra bekledikleri huzura ve mutluluğa..
Gülperi Yeni Sezonda Devam Edecek mi? 2019 2020 2. Sezon Var mı?
Gülperi dizisi için Show TV’den yeni sezon onayı çıkmadı. Hercai dizisi başlamadan önce yeni sezon  onayı alacağına kesin gözü ile bakılan Gülperi dizisi için bırakın yeni sezon onayını erken final..
Gülperi Eyüp Kimdir? Nasıl Bir Adam?
Gülperi dizisine Eyüp karakterine hayat vermesi için son olarak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Ateş karakterine hayat veren Erkan Bektaş ile anlaşıldı. Bilindiği üzere Gülperi dizisinde Eyüp’ün Suriye sınırında kaybolduğu açıklanmış..
Kadir ve Gülperi Evlenecek mi? Gülperi Nasıl Bitecek? (Yorum Sayfası)
Gülperi dizisi tahmin ettiğimiz gibi kötü değil iyi bitti ve Gülperi’nin finalinde Kadir ve Gülperi gerçekten evlendi. Çocuklarda bu evliliği onayladı ve büyük aşk mutlu bitti. Kötüler hapse girdi iyiler..
Gülperi Yeni Gelen ve Diziden Ayrılan Oyuncular
Gülperi dizisi Show Tv’nin yüz akı olmayı başardı. Cuma akşamları artık Arka Sokaklar dizisinden sonra günün en başarılı dizisi Gülperi oluyor. Gülperi dizisi yapımcısı Tims ve B Yapım dizinin başarısının devamlı olabilmesi..
Gülperi Can Ölecek mi? Emir Özyakışır Gülperi’den Ayrıldı mı?
Gülperi Can Duyacak mı? Gülperi dizisinde Can sonunda Ejder’in elinden kurtuldu ama geçirdiği kaza sonrası önce beyin travması yaşadı sonrasında da ani bir işitme kaybı. Gülperi dizisinde Can’ın kendine gelmesi..
Gülperi Ali ve Bedriye Evlenecek mi?
Gülperi dizisinde kimilerine göre Bedriye belasını bulurken kimine göre de Bedriye Ali ile evlenerek kefenden bir gelinlik giyiyor.  Gerçek olan şu bence Bedriye bu yaşadıklarını hiç suçu yokken yaşamadı; paraya..
Gülperi Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Yayınlanacak?
Show TV Gülperi dizisi için resmi final kararını aldı. Hercai dizisinin başlaması ile büyük reyting kaybeden Gülperi dizisi 3 mayıs cuma akşamı ekranlara gelecek 30. bölümü izleyicisine veda edecek. Gülperi..
Gülperi Eyüp Öldü mü? Gülperi’nin Kocası Öldü mü? Nerede
 Gülperi  dizisinde sonunda Eyüp geldi. Bilindiği üzere Gülperi’ye aşık olan Ejder ölmüş ve pisliği ortadan kalmıştı. Gülperi dizisinde Eyüp’ün ölmesi sonrası Kadir ve Gülperi’ye düşmanlık yapacak kimse kalmayınca senaristler Eyüp kozunu..
Gülperi Dizisi 1.Bölüm Çalan Şarkılar
Gülperi Dizisi 1.Bölüm’de Gülperi ve Avukat Kadir’in gençliklerinde dillerine dolanan şiir Biliyorum Sana Giden Yollar Kapalı isimli Cemal Süreyya şiiridir.  Gülperi dizisi Show Tv ekranlarında 14.09.2018 Cuma günü yayınlanmaya başlamıştır. Başrllerini..