Halka

Halka Yeni Gelen ve Diziden Ayrılan Oyuncular
Her ne kadar bir çok oyuncu Halka dizisi kadrosundan ayrılsa ve dizinin kadrosu dağılsa da Halka dizisi bitmedi Halka dizisi Yapımcısı Yusuf Esenkal  sosyal medyadan yaptığı açıklamada, Halka dizisinin 2019..
Hazal Subaşı Halka’dan Neden Ayrıldı? Halka Bahar Öldü mü? Neden Yok?
Hazal Subaşı Halka dizisinden ayrıldı. Hazal Subaşı Halka dizisinden ayrılıktan sonra Ay Yapım’ın efsane dizisi Çukur ile anlaştı ve Çukur dizisinde Nehir karakteri ile yer alacak.  Hazal Subaşı’nın yer aldığı..
Halka Neden Final Yapıyor? Neden Bitiyor? İşte Nedeni
Halka dizisinin kadın başrol oyuncusu Hande Erçel Halka dizisinin 60 dakika olarak planlanan yeni sezonu ile izleyicisi karşısına ikinci sezonda çıkmaya devam edeceğini açıkladı. Bu açıklama ile Halka dizisinin 2019..
Halka Yeni Sezonda Devam Edecek mi? Halka 20. Bölüm 2. Sezon
Halka dizisinin yeni sezonda 50 dakikalık bölümler şeklinde dijitalde yayınlanacağı kesinleşti. Trt 1 Halka dizisi yerine yeni bir dizi yayınlama kararı aldı. Daha önce Sherlock, Black Mirro ve Taboo birçok..
Halka Ne Zaman Final Yapacak? Yeni Sezonda Devam Edecek mi?
Halka dizisi devam edecek. Dizinin erkek başrol oyuncusu Kaan Yıldırım da Halka dizisinde Kaan karakteri ile izleyici karşısına çıkmaya devam edecek. Halka dizisi yapımcısı dizinin farklı bir hikaye ve yenilenmiş..
Halka Dizisi Halka’nın Başı Kimdir? Hümeyra Gerçekte Kim?
Halka dizisi ne yazık ki bir günde anlayabileceğimiz gerçekleri sizlere açıklayabileceğimiz basit bir dizi değil. Son dönemlerde televizyon eleştirmeni olarak izlediğim en güzel polisiye dizi diyebilirim. Arka Sokaklar dizisinde ki..
Halka Bolpaşa Şener Kimdir? (Uğur Uzunel)
Trt 1 ekranlarının 3. bölümü ile 29 ocak salı akşamı izleyicisi karşısına çıkacak Halka dizisi kadrosu büyümeye devam ediyor. Son olarak Aşk ve Mavi dizisinde hayat verdiği İsmet Göreçki karakteri..
Halka Terzi Kimdir? Neden Sarı Takım Elbise Giyiyor? (Erdal Yıldız)
Halka dizisinin 2. bölümünü de izledik. Dizi de en çok dikkat çeken ve geçmiş ile en çok bağlantılı karakterlerden biri de Erdal Yıldız’ın hayat vereceği Terzi karakteri olacak. Halka dizisinde..
Halka Cihangir ve Kaan Kardeş mi? Kaan’ın Babası Kim?
Halka dizisi 15 ocak salı akşamı izleyicisi karşısına çıktı. Trt 1 ekranlarının en başarılı dizilerinden biri olan Halka dizisinde en çok merak edilen konu dizi de Kaan Karabulur ve Cihangir Tepeli’nin..
Halka İskender Kimdir? (Umut Karadağ kimdir?)
Halka dizisi oyuncu kadrosunu yakından tanımaya devam ediyoruz. Halka dizisinin müzmin kötüsünü oynayacak oyuncu için uzun süren karar verme aşaması sonucunda İskender Akay karakteri için Umut Karadağ’a karar kılındı. Peki kimdir..