Devam Edecek Diziler

Kardeş Çocukları Devam Edecek mi? Sezon Finali Ne Zaman?
Kardeş Çocukları Dizisinden Beklenen Final Haberi Geldi Star Tv yönetimi düşük reytingleri ile yeni sezonda başarı gösteremeyen ve maliyetlerini kurtaramayan Kardeş Çocukları dizisi için final kararı aldı. Kardeş Çocukları dizisi..
Halka Ne Zaman Final Yapacak? Yeni Sezonda Devam Edecek mi?
Halka dizisi devam edecek. Dizinin erkek başrol oyuncusu Kaan Yıldırım da Halka dizisinde Kaan karakteri ile izleyici karşısına çıkmaya devam edecek. Halka dizisi yapımcısı dizinin farklı bir hikaye ve yenilenmiş..
Tek Yürek Devam Edecek mi? Yeni Sezon Olacak mı?
Tek Yürek dizisinin final fragmanı yayınlandı. Fragmanda takım final maçına çıkacak. Diğer taraftan Oğuzhan ve Aslı’nın bebeği sağlıklı şekilde dünyaya geliyor ve Mazlum baba olacağını öğreniyor. Umut ise babası yüzünden..
Bizim Hikaye Devam Edecek mi? Final Ne Zaman 2019 2020
Bizim Hikaye dizisinin 72. bölümü ile 30 mayıs akşamı final yapması kararlaştırılmıştı; ancak Hazal Kaya’nın özel bir durumu nedeniyle Bizim Hikaye dizisi finale iki hafta erken girecek ve 23 mayısta..
Bir Zamanlar Çukurova Devam Edecek mi? Sezon Finali Ne Zaman?
Bir Zamanlar Çukurova 64. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak? Bir Zamanlar Çukurova dizisi 63. bölümü ile 9 nisan 2020 de son kez ekranlara geldi. Bir Zamanlar Çukurova dizisi yapımcısı Tims B..
Hercai Yeni Sezon’da Devam Edecek mi? Sezon Finali Ne Zaman?
Hercai’nin Yeni Sezonuna Yeni Başrol Oyuncusu Hercai dizisinin 3. sezonunda diziye daha önce Savaşçı dizisinden tanıdığımız Doğan Bayraktar yeni bir karakter ile yardımcı erkek başrol oyuncusu olarak dahil edilecek. Yazılan..
Kızım Yeni Sezonda Devam Edecek mi? 2019/2020 2 Sezon
 Kızım final Yapıyor Kızım dizisinin kesin olarak sezon sonunda final yapacağı açıklandı; bizim aldığımız bilgilere göre Kızım dizisi 34. bölümü ile 31 mayıs 2019 cuma akşamı final yaparak ekranlara veda..
Vuslat Devam Edecek mi? 2020 Yeni Sezon Var mı?
Vuslat Dizisi İçin Final Kararı Alındı Vuslat dizisi iyice düşen reytingler ve dizide yaşana senaryo krizi nedeniyle final kararı aldı. Vuslat dizisi final bölümü olan 44. bölümü ile 9 mart..