Tek Yürek

Tek Yürek Neden Final Yapıyor? İşte Finalin Gerçek Nedeni?
Tek Yürek dizisinin final fragmanı yayınlandı. Fragmanda takım final maçına çıkacak. Diğer taraftan Oğuzhan ve Aslı’nın bebeği sağlıklı şekilde dünyaya geliyor ve Mazlum baba olacağını öğreniyor. Umut ise babası yüzünden..
Tek Yürek Yeni Gelen ve Diziden Ayrılan Oyuncular
Tek Yürek dizisi 2019 yaz sezonun en başarılı dizileri arasında yer almaya devam ediyor. Degas Yapım zaten oldukça zengin ve kaliteli oyunculardan oluşan Tek Yürek dizisi kadrosunu yeni oyuncular ile..
Tek Yürek Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? 17. Bölüm
Degas Film’in sevilen dizisi Tek Yürek için sonunda beklenen karar çıktı. Başrollerini Tayanç Ayaydın, Vildan Atasever, Hilmicem İntepe, Anıl Tetik ve Eslem Akar’ın paylaştığı  Tek Yürek dizisinin 30 mayıs 2019..
Tek Yürek Devam Edecek mi? Yeni Sezon Olacak mı?
Tek Yürek dizisinin final fragmanı yayınlandı. Fragmanda takım final maçına çıkacak. Diğer taraftan Oğuzhan ve Aslı’nın bebeği sağlıklı şekilde dünyaya geliyor ve Mazlum baba olacağını öğreniyor. Umut ise babası yüzünden..
Tek Yürek Neden Yok? Neden Yayınlanmıyor?
Tek Yürek 1 Ağustos Neden Yok? Tek Yürek dizisi 25 temmuzda final yaparak ekranlara veda ettiği için Tek Yürek dizisi 1 Ağustos’ta ekranlarda olamayacak.  Tek Yürek 1 Ağustos Neden Yok?..
Cansu Türedi Kimdir? Kaç Yaşında? (Tek Yürek Hazal)
Cansu Türedi Tek Yürek dizisi ile yeniden ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Trt 1 ekranlarının sevilen yeni dizilerinden Tek Yürek’te Hazal karakterine hayat verecek Cansu Türedi yeni rolü ile de çok sevilecek...
Tek Yürek Yaren Kimdir? Melis Burnukara Kimdir? Kaç Yaşında? Mazlum’un Sevgilisi
Tek Yürek dizisinde Yaren karkateri dizinin en çok merak edilen karakterlerinden biri oldu. 7 şubat perşembe günü ilk bölümü ile ekranlara gelen ve oldukça iyi bir izlenme oranı alan Tek..
Tek Yürek Ne Zaman Final Yapacak? Devam Edecek mi? Kaç Bölüm Sürecek?
Tek Yürek Dizisinin Final Yapacağı Resmi Olarak Açıklandı. İşte Resmi Duyuru Tek Yürek Dizisi İçin Final Kararı Alındı Trt 1 yetkilileri yaz aylarında bir türlü 2 reytingi geçemeyen Tek Yürek..
Tek Yürek Aslı Kimdir? Rüya Demirbulut Kimdir? Kaç Yaşında?
Tek Yürek dizisi oyuncularını bir bir sizlere tanıtmaya devam ediyoruz. Trt 1 ekranlarında ocak ayı içerinde ekranlarımızda olacak Tek Yürek dizisinin Aslı’sı en çok merak edilecek oyunculardan biri olacak. Aslı muhtemelen..
Tek Yürek Osman kimdir? (İbrahim Yıldız Kimdir? Kaç Yaşında?
Tek Yürek dizisi bir çok yeni genç yıldızın da sanat camiasına kazandırılmasına katkı sağlayacak. Degas Film tarafından ocak ayında izleyicisi karşısına çıkarılacak Tek Yürek dizisinde bir çok ismi duyulmamış oyuncu..