Bir Zamanlar Çukurova

Bir Zamanlar Çukurova Demir Geri Dönecek mi?
Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 4. sezon afişi yayınlandı ve artık izleyici Murat Ünalmış’ın hayat verdiği Demir karakterinin yeni sezonda dizi de yer almayacağına inandı; ancak sosyal medyada bir çok söylenti..
Kerem Alışık Bir Zamanlar Çukurova’dan Neden Ayrıldı? Fekeli Ölüyor
Kerem Alışık 2 sezondur yer aldığı Bir Zamanlar Çukurova’a dizisinden ayrılma kararı aldı. Hatırlanacağı üzere 3. sezonda Bir Zamanlar Çukurova dizisinden bir çok başrol oyuncusu ayrılmıştı. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin..
Bir Zamanlar Çukurova Betül Kimdir? İlayda Çevik Sevgilisi Kim?
Yıllar sonra Bir Zamanlar Çukurova Betül Kimdir? sorusu cevabını buluyor. İlayda Çevik Bir Zamanlar Çukurova dizisine Betül karakteri ile dahil olacak. Son dönemde kadrosuna Hande Soral Ümit, Furkan Palalı, Fikret Fekeli..
Bir Zamanlar Çukurova Fikret Fekeli Kimdir? Amacı Ne?
Bir Zamanlar Çukurova dizisi 3. sezona farklı bir oyuncu kadrosu ve farkı bir hikaye ile girmeye hazırlanıyor. Yeni sezonunda kadrosuna Furkan Palalı ve Nazan Kesal’ı da dahil ederek kadrosunu güçlendiren..
Bir Zamanlar Çukurova 16 Nisan’da Yayınlanacak mı? İşte Kesin Bilgi
Bir Zamanlar Çukurova dizisi bir çok dizi daha 19 martta ekranlara veda ederken elinde ki stok bölümler ile 9 nisan 2020’ye kadar yayınlandı. 17 mart haftasında çekimlere ara veren Bir..
Bir Zamanlar Çukurova 2 Nisanda Yayınlanacak mı?
Bir Zamanlar Çukurova dizisi Türkiye’nin en pahalı dizilerinden biri. Aynı zamanda Perşembe akşamlarının en çok izlenen dizisi de olan Bir Zamanlar Çukurova dişi 2 nisan 2020 Perşembe akşamı 62. Bölümü..
Bir Zamanlar Çukurova Müjgan Ölecek mi? Melike İpek Yalova Ayrılacak mı?
Melike İpek Yalova Bir Zamanlar Çukurova dizisinden ayrılacağını açıkladı. Peki Bir Zamanlar Çukurova  dizisinde Müjgan karakterine hayat veren Melike İpek Yalova  neden diziden ayrılıyor? Bir Zamanlar Çukurova’dan Melike İpek Yalova’nın..
Bir Zamanlar Çukurova Yeni Sezonda Neler Olacak?
Bir Zamanlar Çukurova’nın Yeni Sezonunda Yılmaz Gerçekleri Öğreniyor Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni sezonunda sonunda Yılmaz gerçekleri öğreniyor. Oğluna kavuşan Yılmaz bu seferde Züleyha’nın vurulması ile derinden sarsılıyor. Diğer taraftan..
Bir Zamanlar Çukurova Züleyha İkinci Bebeğe Kimden Hamile? Demir Kısır mı? 34. Bölüm Özeti
Sen Anlat Karadeniz dizisinde sezon finali öncesi işler gerçekten çok karıştı. Bir Zamanlar Çukurova dizisi 35. bölümü ile 30 mayıs perşembe akşamı sezon finali yaparak ekranlara veda edecek; ancak Bir..
Bir Zamanlar Çukurova Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? İşte Detaylar (64. Bölüm)
Bir Zamanlar Çukurova Yeni Sezon Tarihi Belli Oldu Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni sezon tanıtım fragmanı yayınlandı. Yeni sezon tanıtımında Züleyha’nın Yılmaz’a sonunda gerçekleri açıkladığı ve Yılmaz’ın oğluna sarıldığı görülüyor;..