Sil Baştan

Sil Baştan 4. bölüm Özeti ve Fragmanı Do Hyun&Se Gi Karşılaşıyor
Sil Baştan dizisinde Oh Ri Jin Se Gi olarak tanıdığı kişinin aslında birden fazla kişiliğe sahip bir hasta olduğunu dünyaca ünlü doktordan öğrenmiştir. Aynı şekilde Do Hyun da megaloman zannettiği..
Sil Baştan Final Bölümü Özeti ve Fragmanı Son Bölümde Neler Olacak
Sil Baştan dizisinde Do Hyun farklı kişilikleri ile mücadeleyi sürdürmektedir. Onun en büyük yardımcısı ise Oh Ri Jin. Do Hyun’un amansız mücadelesinin anlatıldığı Sil Baştan dizisinin son bölümünde neler yaşanacağı..
Kanal 7 Sil Baştan 2. Bölüm Özeti ve Fragmanı (Kill Me Heal Me)
Sil Baştan dizisinde Do Hyun Paradise kulübe gittiğinde OH RI-JIN de bir hastasının kaçtığını ve not bıraktığını görüyor. Notta Paradise kulübe kaçtığını yazıyor. Do Hun Paradıse gece kulübüne gidiyor. Onu çalışanlar..
Sil Baştan 3. bölüm Özeti ve Fragmanı Kanal 7 (Kill Me Heal Me)
Sil Baştan dizisinde heyecan devam ediyor. Do Hyun şirketin yönetim kurulu toplantısı için hazırlık yaparken ceket sahibi uyuşturucu satıcısı adam Oh Ri Jin’i esir etmişti. Adam Oh Ri Ji’nden ceketi..
Sil Baştan 2. bölüm Özeti ve Fragmanı Kanal 7 (Kill Me Heal Me)
Sil Baştan dizisinde Cha Do-Hyun çoklu kişilik bozukluğu hastalığı vardır. Sinirlendiği zaman bir anda kişiliği değişmektedir. Kişiliği değişince eski kişiliği ile ilgili yaşadıkları da hafızasından silinmektedir. bu bölümde Cha Do-Hyun  kafasına vurulunca..
Kanal 7 Sil Baştan Dizisi Ne Zaman Başlayacak?
Güncelleme 12 Haziran 2018 Kanal 7 Sil Baştan dizisini 18 haziran pazartesi günü 19:00’da izleyicisi karşısına çıkartacak. Kanal 7 Sil Baştan’ı her gün yayınlayacak.  Güncelleme 6 Mart 2018 Kanal 7 ekranlarında..
Sil Baştan Dizisi Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Yayınlanacak?
Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan dizi 18 Haziran pazartesi başlayacak. Dizi günlük yayınlanacak. 1 saat sürelik bölümler halinde yayınlanacak olan dizi toplam 20 bölümden oluşuyor. Ramazan Bayramının araya girmesiyle 18..
Sil Baştan Dizisinde Çalan Şarkılar Kanal 7 Kill Me Heal Me Şarkıları
Sil Baştan dizisi ilk bölümü ile 18 haziran pazartesi 19:00 da Kanal 7’de olacak. İşte sizler için Sil Baştan dizisinde çalan şarkıları sayfamıza ekliyoruz. Kanal 7 ekranlarında izleyici karşısına çıkacak Sil..
Kanal 7 Sil Baştan 1. bölüm özeti ve Fragmanı (Kill Me Heal Me)
Sil Baştan Dizisi Genel Özeti Dizinin başında gazete haberlerine göre Seung Jin grubun başkanı ve gelini bir araba kazasında ölmüştür; yani Cha Do-Hyun’un(erkek başrol) dedesi. Sonrasında ise Cha Do-Hyun((erkek başrol) ) babası..
Sil Baştan Han Chae-Yeon Kimdir (Kim Yoo-Ri Kimdir? Kaç Yaşında?)
Sil Baştan dizisi şubat ayından sonra Kanal 7 ekranlarında izleyicisi karşısında bulunmaya hazırlanıyor. Kill Me Heal Me dizisinde Han Chae-Yeon karakaterine hayat veren Kim Yoo-Ri’yi yakından tanıyacağız. Türkçe’ye çevrildiğinde   Öldür Beni iyileştir..