Söz

Söz Eylem Şehit mi Oldu? Meriç Aral Söz’den Neden Ayrıldı? 2019
Söz dizisinde EyFet’de sona gelindi. Bilindiği üzere Söz dizisinin 18 mart 2019 pazartesi akşamı yayınlanan 75. bölümde Fethi teröristleri geçirmemiş ama şehit olmaktan da kurtulamamıştı. Şimdi de Eylem için hazırlanan..
Söz Ne Zaman Sezon Finali Yapacak? 2019’da Final Mi Yapacak?
Söz dizisinde 84. bölüm yani final bölümü çekimleri tamamlandı. Bu durumda Söz dizisinin finalinde muhtemelen Yavuz komutan tekrar şerefli Türk Ordusuna geri dönecek; çünkü Tolga Sarıtaş uzun zamandır sivil durumda..
Söz Avcı Şehit Oldu Burak Sevinç Söz’den Neden Ayrıldı? İşte Ayrılığın Gerçek Nedeni?
Bilindiği gibi Söz dizisinde Fethi şehit oldu ve Burak Sevinç Söz dizisinden ayrıldı. Avcı’nın şehit olması özellikle Çanakkale Zaferi’nin 100. yılında armağan edildi ve Fethi Çanakkale vurgusu ile şehit oldu...
Söz Linda Kimdir? (Savaş Muhabiri) Melis Birkan Kaç Yaşında?
Tims B Yapımın reyting rekortmeni dizisi Söz kadrosuna yeni isimler dahil olmaya devam ediyor. Son olarak Söz dizisinin kadrosuna Gizem Denizci, Orhan Arı, Nezir Çınarlı, Hazım Körmükçü ve Cengiz Sezici gibi..
Söz Derya Öldü mü? Deniz Baysal Söz’den Ayrılacak mı? İşte Detaylar
Söz dizisi sonunda Çukur’u geçmeyi başardı. Reytingler 2018 2019 sezonunda Çukur’u geçmeyi başaramayan Star TV’nin sevilen özel tim dizisi Söz 28 ocak pazartesi günü yayınlanan 67. bölüm reytingleri ile Çukur’u..
Eren Vurdem Söz’den Ayrılacak mı? Karabatak Şehit mi Oldu? İşte Detaylar
Ateş Ölmedi İşte Setten İlk Görüntü  Söz dizisi setine 20 ocak cumartesi günü Eren Vurdem geldi. Söz dizi setine Eren Vurdem ziyarete geldi sandık ama Eren Vurdem’in sahneleri çekildi. Ateş’in..
Söz Eylem Bebeğini Düşürecek mi?
Söz dizisi 63. bölümü ile 10 aralık pazartesi günü izleyicisi karşısında olacak. Bilindiği üzere Söz dizisinde Eylem ve Fethi’nin bir bebeği olacak; ancak Eylem bir istihbarat elemanı olduğu için mesleği gereği..
Orhan Arı Kimdir? Kaç Yaşında (Söz Efe Kimdir? Barış Özkanar)
Orhan Arı  Star Tv’nin sevilen dizisi Söz’ün oyuncu kadrosuna dahil oldu. Tims B Yapım’ın dünyaca ünlü dizisi Söz’ün 3. sezonunda Ali Sabuncugil menajerliğin oyuncularından Orhan Arı Barış Özkanar karakateri ile..
Söz 62. Bölüm Kim Öldü Güler mi Nazlı mı? 3 Aralık
Söz Nazlı Ölecek mi? Ateş Nazlı’yı Vuracak mı? Söz dizisinin 71. bölümünde Ateş bilindiği üzere kendinde değil ve kim olduğunu aramaya başlamış durumda. Nazlı ise sevdiği adamı aramak için yollara..
Söz Agah Öldü mü? Mehmet Özgür Söz’den Ayrıldı mı? 2018 2019 Yeni Sezon
Söz dizisinde Agah karakterine Mehmet Özgür geçen sezondan itibaren hayat vermeye devam ediyordu; ancak Söz dizisinin 3. sezon 51. bölüm tanıtımında Yavuz KARASU’nun ağzından babasını kaybettiğini duyduk; her ne kadar..