Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta’nın Yeni Suncusu Onur Büyüktopçu Oldu Oldu
Gelinim Mutfakta’da Onur Bütüktopçu Dönemi Başlıyor Gelinim Mutfakta yarışmasının 3. sezonunda olaylı şekilde programın sunuculuğundan ayrılan Fatih Ürek’in yerine yarışmayı 7 eylül 2020 itibari ile sunacak isim belli oldu. Daha..
Fatih Ürek Gelinim Mutfakta’dan Neden Ayrıldı? İşte Detaylar
Güncelleme 20 Ağustos 2020: Bugün itibari ile Gelinim Mutfakta yeni sezon çekimleri yeniden başladı; Fatih Ürek ile çekilen bölümler çöpe atıldı ve yeni sezon da Gelinim Mutfakta’nın yeni sunucusu Onur..
Gelinim Mutfakta Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?
Kanal D ekranlarının sevilen yıldızı Gelinim Mutfakta 22 mayıs 2020 de 2. sezon sezon finali yaparak ekranlara veda edecek. Gelinim Mutfakta programı 530. bölümü ile 9 günlük Ramazan Bayramı tatili..
(Kesin Set Bilgisi) Gelinim Mutfakta 15 Şubat Kim Kazandı? Kim Elendi
Gelinim Mutfakta yarışması 48. haftası ile izleyicisi ile buluşmaya devam ediyor. Son dönemlerin en başarılı formatlarından Gelinim Mutfakta programı çekimlerinden sizler için kesin set bilgileri getirdik. Gelinim Mutfakta 15 Şubat Kim..
Gelinim Mutfakta 1 Şubat Kim Elendi? Altınları Kim Kazandı? (Setten Bilgi Sızdı)
Gelinim Mutfakta yarışmasında büyük bir skandal yaşandı. Gelinim Mutfakta ekibinde bir hafta önden giden çekimlerde sızıntı oldu. Bize gelen bilgilere göre Gelinim Mutfakta yarışmasında 28 ocak pazartesi ve 1 şubat 2019..
Gelinim Mutfakta Bitecek mi? Gelinim Mutfakta Final mi Yapacak?
Gelinim Mutfakta programı için RTÜK devreye girdi. Bilindiği üzere daha önce evlendirme programları konusunda özel bir çalışma yapan ve ağır cezalar getiren RTÜK şimdi de aile hayatını korumak için Kanal..
Gelinim Mutfakta 22 Haziran Cuma Kim Kazandı? Kim Elendi? İşte Gün Gün Puanlar
Gelinim Mutfakta sezon finali yapmıyor ve yaz boyunca izleyicisi karşısına çıkmaya devam ediyor. Gelinim Mutfakta da fıkır fıkır oynanan çatır çatır kavga edilen bir haftayı daha arkamızda bıraktık. Gelinim Mutfakta yarışması..
Gelinim Mutfakta 15 Haziran Altını Kim Kazandı? Gelinim Mutfakta 15 Haziran Kim Elendi? İşte Puanlar
Gelinim Mutfakta yarışmasında sezon finali yaklaşırken yeni bir haftanın finaline daha hızla geldik. Geçen hafta bilindiği üzere Başak hanım kaynanası ile birlikte 3. altınları kazanmış ve toplamda 15 altın bilezik..
Gelinim Mutfakta 8 Haziran Kim Kazandı? Gelinim Mutfakta 8 Haziran Kim Elendi?
Gelinim Mutfakta 8 Haziran Kim Kazandı? Gelinim Mutfakta yarışmasında 8 Haziran günü altınları kazanana isim Başak oldu. Başak 3. kez 5 altın kazandı ve küçük bir servetin de sahibi oldu...
Gelinim Mutfakta 1 Haziran Cuma Kim Kazandı Kim Elendi?
Gelinim Mutfakta yarışmasında 1 haziran cuma günü yeni haftayı noktalayacağız. Ramazan’ın ikinci haftasını da noktalayacağımız Gelinim Mutfakta  yarışmasında işler oldukça karışıyor. Kaynanalar rakip gelinlere bağırarak stres atarken gelinlerin de sesi yükselmeye..