Elif Özkul Kimdir? Yaşı Kilosu Boyu Sevgilisi (Yemin Kumru)

Güncelleme 24 Ağustos 2020: Yemin dizisinde Narin’in kardeşi Kumru karakteri için Elif Özkul ile anlaşıldı.

Yemin dizisinde diziye dahil edilecek yeni kadın başrol oyuncusu Feride karakteri için ise son olarak Öğretmen dizisinde Merve karakterine hayat veren Cansu Tuman  hayat verecek. Yemin dizisinde eşini ve bebeğini kaybettikten sonra sıkıntılı bir dönem geçiren Emir Tarhun Cansu Tuman’un hayat vereceği Feride karakterine aşık olacak ve yeniden hayata dönecek. Bilindiği üzere dizi de Özge Yağız’ın hayat verdiği Reyhan karakteri ölmüştü; Reyhan karakterinin yerine ise Feride karakteri ile Cansu Tuman dahil olmuştu.

Cansu Tuman kimdir? Detaylar için tıklayınız?  Cansu TumanYeminde Yeni Reyhan cansu tuman

Yemin dizisinin Kumru karakterine hayat verecek oyuncu belli oldu. Son olarak Payitaht Abdülhamit dizisinde Fehime Sultan karakterine hayat veren Elif Özkul  Yemin dizisinde Münevver’in kızı Kumru olarak diziye dahil olacak.

Yemin’de Kumru Karakteri Belli Oldu

Diğer taraftan Yemin dizisinde Narin ve Kemal aşkını zehir edecek yeni kardeş Elif Özkul kimdir?

Elif Özkul resimleri 1

Elif Özkul Kimdir?

10 Mayıs 1988 Erzurum doğumlu olan Elif Özkul 32 yaşındadır. Aslen Trabzonlu olan Elif Özkul oldukça inatçı ve hırslı bir kızdır. İstanbul Üniversitesinde İşletme eğitimi alan Elif Özkul İstanbul’a gelirken zaten oyuncu olmak istiyordu bu nedenle de Üniversite için oyunculuğun merkezi olan İstanbul’u seçti. Oyunculuktan önce spikerlik yapan Elif Özkul ilk işi ise Habertürk’te haber spikeri olmaktı.

Haber spikerliğinde ki başarısı ve güzelliği ile Show TV’ye transfer olan Elif Özkul Show TV’de Cumartesi Sürprizi programını sundu. Daha sonra tekrar Habertürk’e sunucu olarak transfer olan Elif Özkül Habertürk’ten aldığı oyunculuk teklifi ile ayrıldı.

Oyunculuk eğitimlerini tamamlayan Elif Özkul Es Film’den teklifi kabul etti ve sevilen tarihi dizi Payitaht Abdülhamit dizisinde Fehime Sultan karakteri ile dahil oldu. Oyunculuk yeteneği ile yapımcı Nazmiye Yılmaz’ın dikkatini çekmeyi başaran Elif Özkul Yemin dizisinden Kumru karakteri için ikna edildi

Promo menajerliğin oyuncusu olan Elif Özkul Yemin dizisinde muhtemelen Kemal karakterine aşık olacak.

yemin dizisi elif özkul fotoğrafları

Elif Özkul’un Yaşı Kaç?

Elif Özkul 10 Mayıs 1988 doğumludur ve 2020 yılı itibari ile 32 yaşının içindedir.

Elif Özkul’un Boyu Kilosu?

Elif Özkul 51 kilo dur ve 174 cm boyundadır.

Elif Özkul’un Sevgilisi Kim? Elif Özkul’un Sevgilisi Var mı?

Boğa burcu olan Elif Özkul’un bilinen bir sevgilisi yoktur.

Elif Özkul resimleri 2

Elif Özkul İnstagram

elifozkulll kullanıcı adı Elif Özkul’un instagram adresidir.

Yorum yaz

Elif Özkul Kimdir? Yaşı Kilosu Boyu Sevgilisi (Yemin Kumru) (1 Yorum)