Elif Özkul Kimdir? Yaşı Kilosu Boyu Sevgilisi (Yemin Yeni Reyhan)

Yemin dizisinin yeni kadın başrol oyuncusu belli oldu. Son olarak Payitaht Abdülhamit dizisinde Fehime Sultan karakterine hayat veren Elif Özkul  Yemin dizisinde Özge Yağız’ın yerine diziye dahil olacak. Bilindiği üzere dizi de Özge Yağız’ın hayat verdiği Reyhan karakteri ölmüştü.

Yemin’de Yeni Reyhan Belli Oldu

Yemin dizisinde eşini ve bebeğini kaybettikten sonra sıkıntılı bir dönem geçiren Emir Tarhun Elif Özkul’un hayat vereceği karaktere aşık olacak ve yeniden hayata dönecek. Peki Yemin dizisinin yeni kadın başrol oyuncusu Elif Özkul kimdir?

Elif Özkul Kimdir?

10 Mayıs 1988 Erzurum doğumlu olan Elif Özkul 32 yaşındadır. Aslen Trabzonlu olan Elif Özkul oldukça inatçı ve hırslı bir kızdır. İstanbul Üniversitesinde İşletme eğitimi alan Elif Özkul İstanbul’a gelirken zaten oyuncu olmak istiyordu bu nedenle de Üniversite için oyunculuğun merkezi olan İstanbul’u seçti. Oyunculuktan önce spikerlik yapan Elif Özkul ilk işi ise Habertürk’te haber spikeri olmaktı.

Haber spikerliğinde ki başarısı ve güzelliği ile Show TV’ye transfer olan Elif Özkul Show TV’de Cumartesi Sürprizi programını sundu. Daha sonra tekrar Habertürk’e sunucu olarak transfer olan Elif Özkül Habertürk’ten aldığı oyunculuk teklifi ile ayrıldı.

Oyunculuk eğitimlerini tamamlayan Elif Özkul Es Film’den teklifi kabul etti ve sevilen tarihi dizi Payitaht Abdülhamit dizisinde Fehime Sultan karakteri ile dahil oldu. Oyunculuk yeteneği ile yapımcı Nazmiye Yılmaz’ın dikkatini çekmeyi başaran Elif Özkul Yemin dizisinden gelen kadın başrol oyunculuğu teklifini kabul etti

Promo menajerliğin oyuncusu olan Elif Özkul Yemin dizisinde sevilen oyuncu Gökberk Demirci ile partner olacak. Şuanda Elif Özkul’ın Yemin dizisinde hayat vereceği karakterin detayları belli olmadı.

blank

Elif Özkul’un Yaşı Kaç?

Elif Özkul 10 Mayıs 1988 doğumludur ve 2020 yılı itibari ile 32 yaşının içindedir.

Elif Özkul’un Boyu Kilosu?

Elif Özkul 51 kilo dur ve 174 cm boyundadır.

Elif Özkul’un Sevgilisi Kim? Elif Özkul’un Sevgilisi Var mı?

Boğa burcu olan Elif Özkul’un bilinen bir sevgilisi yoktur.

blank

Elif Özkul İnstagram

elifozkulll kullanıcı adı Elif Özkul’un instagram adresidir.

Elif Özkul Kimdir? Yaşı Kilosu Boyu Sevgilisi (Yemin Yeni Reyhan) (1 Yorum)