Emanet

Emanet Bora Kimdir? Göksel KAYAHAN Kimdir? Biyografisi
Emanet dizisi oyuncu kadrosu büyümeye devam ediyor. Karamel Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği Emanet dizisinde izleyicinin çok merak ettiği Bora karakterine genç oyuncu Göksel KAYAHAN hayat verecek. Diziye çok özel bir rol..
Emanet Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Yayınlanacak?
Kanal 7 ekranlarında hafta içi her gün 19:00’da ekranlara gelen Emanet  dizisi Kanal 7 izleyicisinin yeni gözdesi oldu. Daha önce Yemin dizisinin yayınlandığı saatte diğer kanallar da haber yayını varken..
Aylin Veziroğlu Kimdir? Sevgilisi Kim? Emanet Dizisi
Emanet dizisinin yardımcı başrol oyuncularını yakından takip etmeye devam ediyoruz. Başrollerini Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu ve Berat Rüzgar Özkan’ın paylaşacağı ve 2020 eylül ayında izleyicisi karşısına çıkacak olan Emanet..
Emanet Neden Başlamadı? Emanet Ne Zaman Başlayacak?
Emanet dizisi Kanal 7’nin yeni günlük dizisi olacak. Zaten yoğun olan yayın akışına Kanal 7 bir günlük dizi daha eklemeye karar verdi. Muhtemelen Kanal 7 iki Hint dizisinin birinden vazgeçecek..
Emanet Seher Kim? Sıla Türkoğlu Kimdir? Kaç Yaşında?
Emanet dizisinin kadın başrol oyuncusu belli oldu. Daha önce Yemin dizisinde Emir’in fiziksel engelli kardeşi Suna’ya hayat veren hem mimikleri ile hemde güzelliği ile Yemin izleyicisini büyüleyen Sıla Türkoğlu şimdi..
Emanet Dizisi Yaman Kim? Halil İbrahim Ceyhan Kimdir?
Halil İbrahim Ceyhan Kimdir? Kanal 7’nin yeni dizisi Emanet’in erkek başrol oyuncusu olan Halil İbrahim Ceyhan’ı yakından tanıyacağız.  2007 yılında yılında katıldığı Best Model Of Turkey yarışmasında Gelecek Vaad Eden..
Hilal Yıldız Kimdir? Kaç Yaşında (Emanet Dizisi)
Hilal Yıldız Türkiye’nin en genç ve en güzel dizi ve film oyuncularında biridir; ancak şuanda ünlü bir isimi değildir. Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi oyunculuk bölümü mezunu olan Hilal Yıldız..
Berat Rüzgar Özkan Kimdir? Kaç Yaşında? Emanet Yusuf Kimdir?
Berat Rüzgar Özkan Emanet dizisinde Yusuf karakteri ile yer alan çocuk oyuncu olarak dikkat çekecek. Berat Rüzgar Özkan’ın Emanet dizisinde hayat vereceği Yusuf karakteri 5 yaşında bir çocuk olacak Berat..
Derya Oğuz Ertün Kimdir? Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim?
Derya Oğuz Ertün Emanet dizisinde yardımcı başrol olarak yer alacaktır. Kanal 7’nin nisan 2020 de yayın hayatına başlatacağı Emanet dizisinde yardımcı başrol olarak yer alacak Derya Oğuz Ertün çok fazla..
Rüya Coriç Kimdir? Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim?
Rüya Coriç Kanal 7’nin yeni dizisi Emanet’te kadın başrol oyuncusu olarak yer alacak. Daha önce Yemin dizisinde yer alan Özge Yağız’ın teklifi reddetmesi sonrası Emanet dizisi kadın başrol oyunculuğu için..