Hıçkırık

Hıçkırık Neden Yayınlanmıyor? Hıçkırık Dizisi Neden Final Yaptı?
Kanal D’nin sevilen dizisi Hıçkırık 50. bölümü ile 9 mart cuma günü  14.45’te izleyicisi karşısında olacak. Hıçkırık dizisi finali gerçekten güzel olacak. Önce kaybetmiş gibi görünse de sonuçta kazanan aşk olacak. ..
Hıçkırık 8 Ocak Fragmanı 6. Bölüm Özeti
Kanal D’nin sevilen dizisi Hıçkırık 6. bölümü ile 2. haftasında izleyicisi karşısında olmaya devam edecek. İlk hafta Hıçkırık dizisi iyi bir reyting ile başladıktan sonra sonra ki bölümlerde reyting kaybı yaşamış ve..
Hıçkırık Kenan Azmi’nin Oğlu mu? Kenan ve Azmi Arasında Nasıl Bir Bağ Var?
Hıçkırık dizisinin 4 ocakta yayınlan 4. bölümünde Azmi Bey ve Kenan’ın arasında sadece yetiştiren aile olmadan öte farklı bir bağ olduğunu öğrendik. Kutsi Azmi Bey ile beraber işledikleri bir suçu..
Hıçkırık 5 Ocak Özeti 5. Bölüm İlhami’nin İtirafı
Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Hıçkırık 5. bölümü ile 5 ocak cuma günü Kanal D ekranlarında olacak. Hıçkırık dizisi 5. bölümde Nalan’ın babası hastahaneye kaldırılınca Nalan’da İlhami TEKİN’in hastahanesinde olacak. İlhami ise..
Hıçkırık 4. Bölüm Özeti 4 Ocak Fragmanı
Kanal D’nin yeni günlük dizisi Hıçkırık 4 ocak perşembe günü 4. bölümü ile 15:00’da izleyicisi karşısına çıkacak. Hıçkırık dizisi senaryosu ve oyuncuların kabiliyetleri Türk Halkını adeta domine etmeyi başardı. Hıçkırık dizisi..
Hıçkırık Dizisi Tekrarları Ne Zaman Yayınlanıyor?
Kanal D ekranlarında ilk bölümü ile 1 ocak 2018 pazartesi ekranlara gelen Hıçkırık dizisinin tekrarları da hafta içi her gün 09:00 da Kanal D ekranlarında olacak. Başrollerine Sezgi Sena Akay Arda..
Hıçkırık Ne Zaman Final Yapacak? Hıçkırık Dizisi Reytingleri
Güncelleme: Kanal D’nin sevilen dizisi Hıçkırık final bölümüyle 9 mart cuma günü 14.45’te izleyicisi karşısında olacak. Düşük reytingler ile 50 bölüm devam eden Hıçkırık dizisi Kanal D’nin zarar etmesine rağmen..
Hıçkırık 3. Bölüm Özeti 3 Ocak Fragmanı
Hıçkırık dizisi 3. bölüm özeti yayınlanmadı; ancak biz sizlere Hıçkırık dizisi 3. bölümü ile ilgili bir kaç tüyo vermeye çalışalım. Hıçkırık dizisi 3 ocak çarşamba günü 3. bölümü ile Kanal D ekranlarında..
Hıçkırık 2 ocak Özeti Hıçkırık 2. Bölüm Fragmanı
Kanal D ekranlarında 1 ocak pazartesi günü 15:00’da izleyicisi karşısına çıkan Hıçkırık dizisinin 2. bölüm özetinde Azmi Bey’in Nalan’ı Kenan’a emanet etmesi işleri karıştıracak. İşte Hıçkırık 2. bölüm özeti Hıçkırık 2. bölüm..
Hıçkırık Dizisi Geçmişin İzleri Silinmez ki Bazen Şarkısı
Kanal D ekranlarında 1 ocak pazartesi günü 15:00’da izleyicisi karşısına çıkan Hıçkırık dizisinin ilk bölümünde dizinin şarkısı da izleyici ile buluşturuldu Hıçkırık dizisi 1. bölümde Nalan’ın mezuniyet partisinde çok harika..