Ufak Tefek Cinayetler

Ufak Tefek Cinayetler Şebnem Aksak Kimdir? Şükran Ovalı
Ufak Tefek Cinayetler dizisine damga vurmak için gelen Şükran Ovalı dizide Aksakların  gelini Şebnem’e hayat verecek. Bilindiği üzere Ufak Tefek Cinayetler dizisi için final kararı verilmek üzere. Ay Yapım sevilen dizisinin..
Ufak Tefek Cinayetler Neden Final Yapıyor?
Ufak Tefek Cinayetler dizisi 45. bölümüyle 11 Aralık Salı 20.00’de final yaparak ekranlara veda edecek. İşte detaylar Ufak Tefek Cinayetler dizisi senaristi Meriç Acemi Ufak Tefek Cinayetler dizisinin neden final yaptığı..
Ufak Tefek Cinayetler Merve Neden Yok? Aslıhan Gürbüz UTC’den Ayrılacak mı?
Ufak Tefek Cinayetler dizisinin 37 ve 38. bölümlerinde oynayamayan Aslıhan Gürbüz dizinin çekimlerine bu hafta katıldı ve Ufak Tefek Cinayetler 39. bölümde izleyicisi ile buluşacak. Bilindiği üzere Ufak Tefek Cinayetler dizisinin 38. bölümünde..
Ufak Tefek Cinayetler Kerim Kimdir? Osman Sonant Kimdir? Kaç Yaşında?
Ufak Tefek Cinayetler dizisine bir sürpriz transfer daha geldi. Son olarak Ushan Çakır’ı kadrosuna katan Ay Yapım’ın sevilen dizisi Ufak Tefek Cinayetler şimdi de  Osman Sonant ile kadrosunu güçlendirdi. Bilindiği üzere..
Stiletto Vendetta quien es el asesino? quien morirá? (Ufak Tefek Cinayetler)
En la secuencia de Stiletto Vendetta, el asesino y la víctima no aparecerán en poco tiempo. Los eventos de secuencia continuarán siendo bastante misteriosos. Al comienzo de la línea Stiletto..
Sezin Akbaşoğulları Ufak Tefek Cinayetler’den Neden Ayrıldı? Elif Öldü
Ufak Tefek Cinayetler dizisinde sonunda Elif cezasını buldu. Bilindiği üzere Ufak Tefek Cinayetler dizisi 5 haziran salı akşamı sezon finali ile ekranlara geldi. Ufak Tefek Cinayetler’de Elif bir hırs uğruna öldü. Dizide..
Selim Bayraktar Ufak Tefek Cinayetlerden Neden Ayrıldı? UTC Edip Öldü mü?
Selim Bayraktar Ufak Tefek Cinayetler’den ayrıldı. Ufak Tefek Cinayetlerde Edip öldü ama yeni sezonda savaş kaldığı yerden devam edecek. Edip’in ölümü ile savaş bitmeyecek sadece Edip’in hikayesi bitecek.  Edip balkondan düşerek..
Ufak Tefek Cinayetler Final mi Yapacak Sezon Finali mi? Ufak Tefek Cinayetler Neden Final Yapıyor?
Ufak Tefek Cinayetler Aralık 2019 da Final Yapacak Ufak Tefek Cinayetler dizisi 45. bölümüyle 11 Aralık Salı 20.00’de final yaparak ekranlara veda edecek. İşte detaylar Ufak Tefek Cinayetler dizisi senaristi..
Ufak Tefek Cinayetler 33. bölüm Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?
Ufak Tefek Cinayetler’de Oya Katil mi? Oya Kimi Öldürdü? Ufak Tefek Cinayetler’in yeni sezon 3. fragmanında Oya katil olduğunu mahkeme de itiraf etti. Peki Oya kimi öldürdü? Ufak Tefek Cinayetler’in geçen..
Ufak Tefek Cinayetler Merve Öldü mü? Aslıhan Gürbüz Ufak Tefek Cinayetler’den Neden Ayrıldı?
Güncelleme Ufak Tefek Cinayetler de ölen Merve değil Edip olacak. Ufak Tefek Cinayetler dizisi ile ilgili aldığımız bilgiye göre dizide Selim Bayraktar’ın hayat verdiği ve dizide hikaye anlatımı da yapan Edip..